Lekarze Wieliszew

dr n. med. Paweł Dutkiewicz

Mazowiecki Szpital Onkologiczny w Wieliszewie
Kościelna 61
05-135 Wieliszew

Dr. Paweł Dutkiewicz. Po pierwsze wspaniały człowiek obdarzony energią i pewnością siebie a jednocześnie ogromną empatią oraz spokojem ducha. Będąc jego pacjentem człowiek czuje, że jest w dobrych rękach, a decyzje które podejmuje są tymi właściwymi. Nie robi pochopnych ruchów lecz jak saper ostrożnie idzie do przodu (w moim przypadku zdecydowanie wyszło to na dobre). Bardzo dobry kontakt z rodziną chorego. Prawdziwy profesjonalista. Szacunek Panie Pawle
Opinia dodana przez: Cezary

dr n. med. Tomasz Chwaliński

Urolog

ul.Kościelna
Wieliszew

B. dobry, kompetentny lekarza. Jestem pod kontrolą dr Tomasza Chwalińskiego od wielu lat i nie mam problemów, które przedtem mnie prześladowały.
Opinia dodana przez: Jan

dr n. med. Dariusz Żak

Chirurg onkolog

Wieliszew

Bardzo dziękujemy Panu Doktorowi Dariuszowi Żak oraz zespołowi lekarzy i pielęgniarek oddziału chirurgii onkologicznej Szpitala św. Wincentego Lux Med w Warszawie za wzorowe przeprowadzenie zabiegu RPLND i leczenie pooperacyjne naszego syna Pawełka. Szpital ten jest placówką o najwyższych standardach leczenia i opieki onkologicznej w Polsce. Pan Dr. Dariusz Żak jest wspaniałym lekarzem o wielkiej empatii do pacjentów, ciepłym i bardzo życzliwym podejściu do chorego. Dzięki wielkiemu sercu i życzliwości Pana ...
Opinia dodana przez: Piotr

Jacek Omyła

Chirurg onkolog

Wieliszew

Pan Doktor jest świetnym lekarzem. Pełen profesjonalizm, szybki w działaniu, konkretny i przy tym bardzo życzliwy i bardzo dobry człowiek. Świetnie przeprowadził operacje, zawsze znalazł czas i swoim świetnym poczuciem humoru sprawił, że łatwiej mi było przejść przez leczenie. Już na pierwszej konsultacji wiedziałam, że dobrze trafiłam i że jestem pod dobrą opieką. Bardzo dziękuję i szczerze z całego serca polecam. Jestem pod wielkim wrażeniem i jego postawa jest godna ...

lekarz Wojciech Rolski

Lekarz med. paliatywnej, Radioterapeuta

Wieliszew

Bardzo dobry, komunikatywny lekarz. Polecam. On jest fenomenem! Traktuje pacjenta podmiotowo i z empatią i to podczas wizyty na NFZ w poradni przyszpitalnej.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Maria Kanty-Okulewicz

Internista, Gastrolog

Wieliszew

Bardzo polecam Panią Doktor! Jest niezwykle skrupulatną, skupioną na pacjencie osobą. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad, przegląda poprzednio przeprowadzone badania, zleca dalsze, by niczego nie przeoczyć. Stąd czasem zdarzają się opóźnienia, co w sytuacji, gdy wizyty odbywają się bez patrzenia na zegarek i trwają tyle, ile pacjent potrzebuje jest zrozumiałe. Zawsze bada pacjenta, znajdując w ten sposób źródło/a bólu lub dyskomfortu. Pani Doktor zawsze wysłucha, wszystko szczegółowo objaśni, wskaże miejsca, gdzie ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Katarzyna Pędziwiatr

05-135 Wieliszew

bardzo dobry, sumienny i doświadczony lekarz, pracowity, nie szczędzi czasu dla pacjenta, wnikliwie analizuje potrzeby chorego

lekarz Mirosława Matejuk

Anestezjolog

Wieliszew

Miałem operację cholecystektomii. Pani doktor mnie znieczulała. Najpierw spotkanie przed operacją i ponowny wywiad. Wszystko było w jak najlepszym porządku, mimo, że miałem obawy, bo mam uczulenie na lidokainę. Chwila moment i spałem, potem normalne przebudzenie. Żadnych problemów, żadnych efektów ubocznych.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Maria Uliasz

Radiolog

Wieliszew

Świetny lekarz, kompetentny, miły z ogromną wiedzą. Jestem bardzo zadowolony z usług Pani dr. Z USG moje dziecko korzystało w Nowodworskim Centrum Medycznym.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Agnieszka Chaładaj-Kujawska

Internista, Onkolog

Wieliszew

Bardzo proszę o kontakt bowiem tylko Pani ufam i pragnę pozostać Pani pacjentem . 664 933929 Koralowa 20 Stara Milisna
Opinia dodana przez: Mirosław Slomczewski

lekarz Norbert Piotrkowicz

05-135 Wieliszew

WSPANIAŁY ! WSPANIAŁY ! WSPANIAŁY ! Podejście do pacjenta 6+ . Leczenie i staranie o zdrowie pacjenta 6+. Zaangażowany , kompetentny , po prostu LEKARZ ! z prawdziwego zdarzenia . Panie Boże daj nam więcej takich ludzi.

lekarz Piotr Szczeciński

Internista, Gastrolog

Wieliszew

Byłam na gastroskopii w Szpitalu Bielańskim u dr. Szczecińskiego. To podobno jedne z najgorszych badań i bardzo się obawiałam. Dzięki doktorowi Szczecińskiemu i wsparciu wspaniałej pomocy Pani Pielęgniarki, przeszłam je zupełnie bezboleśnie i bez przygód! Kompetencja i spokój, które budzą zaufanie. Bardzo, bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jakub Słowik

Gastroenterolog

Wieliszew

Dr Słowik to lekarz z powołania. Skromny, życzliwy i słuchający pacjenta. Nawet kiedy musi zostać po godzinach pracy to nie widać z doktora strony zniechęcenia. Jeżeli chodzi o fachowość to tzw złota rączka. Już kilka razy byłem z wizytą i zawsze byłem szczęśliwy pomimo że badania miałem bez narkozy. Ciepły, delikatny i wyrozumiały. Przed wykonaniem zabiegu tłumaczy jak będzie wykonywany. Panie Doktorze dziękuję za wszystko co Pan dla mnie zrobił.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Jakub Ziółek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wieliszewie
Niepodległości 85
05-135 Wieliszew

dr. Jakub ZIÓŁEK jest spejalistą wysokiej klasy, b. kompetentnym, podcza wizyty objaśnia zrozumiałym językiem problemy choroby. Od czerwca 2021r / postawił mnię na prawą nogę / jestem po zabiegu prawego biodra, dzięki kompetenji dr. Jakuba /trafna diagnoza/ przechodzę rekonwalestęcję pod okiem wspaniałych lekarzy WAM Szaserów między innymi lek. Patryk Wrzosek. Wielki SZACUN dla tych ludzi w białych kitlach. POLECAM WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM. Pozdrawiam serdecznie pacjęt ZDZISŁAW.
Opinia dodana przez: ZDZISŁAW

dr n. med. Roman Pająk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wieliszewie
Niepodległości 85
05-135 Wieliszew

Witam! Z całą odpowiedzialnością wystawiam pozytywna opinie temu lekarzowi. trafiłam do niego w marcu 2010r. kiedy w 6 tyg. ciąży straciłam swoje pierwsze dziecko. pierwszą ciąże prowadziła mi pani katarzyna Stor z Legionowa - nie polecam jej jako lekaża prowadzącego - chyba, że nie jesteściew drogie Panie w ciąży i nie dolega Wam niec innego. Czyli jak widziecie kobieta nie nadaję się do niczego. No, ale nie o niej mamy ...

lekarz Katarzyna Waśniewska

Onkolog

Wieliszew

Wspaniała pani doktor. Trafiłam do doktor z dotkliwymi bólami po operacji onkologicznej oraz w złym stanie psychicznym. Pani doktor nie zbagatelizowala moich problemów, dała skierowania na różnorodne badania. Postawiła też wstępnie diagnozę, która się ,na szczęście sprawdziła. Oby wszyscy lekarze byli tak empatyczni i kompetentni. Dziękuję z całego serca.
Opinia dodana przez: Marzanna

dr n. med. Robert Chmielewski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

ul.Kościelna
Wieliszew

Najlepsze ręce, w jakie trafiłam. Mistrz jak chodzi o choroby onko piersi. Bardzo dobry i fachowy, konkretny lekarz!
Opinia dodana przez: Maja

lekarz Joanna Jońska-Gmyrek

05-135 Wieliszew

Pracowita empatyczna okazująca chęć pomocy cierpliwa spokojna i profesjonalna.Nie odmawia pomocy.Dziękuję za pomoc
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Barbara Bauer-Kosińska

Onkolog

Wieliszew

POLECAM. Trafiliśmy z polecenia. Przywróciła nam wiarę że będzie dobrze (wcześniej przed pierwszą wizytą, istny horror i droga przez mękę). Leczenie w Wieliszewie 400 km i sześć godzin od domu w jedną stronę, ale to bez znaczenia WARTO (nawet na 30 minutową wizytę). Od 5 lat niezastąpiona. Teraz tylko kontrole okresowe, zawsze z duszą na ramieniu. Przez 5 lat wizyt w szpitalu można dużo zaopserwować, Pacjenci sfrustrowani, bardzo duże wymagania ...
Opinia dodana przez: marek

lekarz Robert Jagiełło

Wieliszew

Cudowny człowiek, wspaniały specjalista, nie traktuje ludzi przedmiotowo, poświęca czas zarówno pacjentowi jak i jego rodzinie. Od mojej operacji minęło już 9 lat, każdego dnia czuje ogromna wdzięczność w sercu za to co dla mnie zrobił!
Opinia dodana przez: Paulina