Lekarze Wojciechówka

mgr Mariola Zawiślak

Logopeda

Prywatny gabinet logopedyczny
62-800 Wojciechówka

Super logopeda polecam miła uprzejma a zarazem bardzo kompetentna.

lek. dent. Wanda Nowak-Odon

Gabinet Stomatologiczny
62-800 Wojciechówka

WANDA NOWAK ODON JEST MOIM DENTYSTA OD WIELU,WIELU LAT, LECZE U NIEJ RODZINIE I PRAWIE WSZYSKICH ZNAJOMYCH. MOZNA NA NIEJ POLWGAC, SWIETNY LEKARZ, FACHOWIEC. POLECAM WSZYSTKIM, KTORZY SZUKAJA DOBREGO STOMATOLOGA
Opinia dodana przez: jagoda

lekarz Karol Skalski

Internista, Diabetolog

Wojciechówka 45 R
62-800 Wojciechówka

Znakomity specjalista, pełen empatii i faktycznej chęci pomocy. W przypadku mojej mamy zrobił wszystko, co tylko było możliwe. Bardzo Panu doktorowi dziękuję.
Opinia dodana przez: Daniel Turkiewicz

mgr Lidia Fojt

Dietetyk

Naturhouse
62-800 Wojciechówka

Jestem już po kilku wizytach, -8kg. Polecam - pełen profesjonalizm, miła dietetyczka i jej asystentka. Na każdej wizycie pomiar zawartości wody i tkanki tłuszczowej, więc wiem, że spadek mojej wagi, to nie odwodnienie. Schudłam naprawdę!!!!

lekarz Krzysztof Drewnicki

gabinet
62-800 Wojciechówka

Najlepszy Lekarz, u jakiego byłam - trafna diagnoza, świetnie dobrane leki, a przede wszystkim ludzkie podejście. Pan Doktor jest bardzo kompetentny, uprzejmy, kulturalny, a do tego poświęca pacjentowi dokładnie tyle czasu, ile potrzebuje pacjent - dokładnie słucha i radzi. Gdyby każdy lekarz taki był, to żyłoby się lepiej. Takie podejście do ludzi do dar. Polecam! :)
Opinia dodana przez: Milena

Monika Baranowska

Dietetyk

Poradnia VitaClinic-Centrum Żywienia i Terapii Nadwagi
62-800 Wojciechówka

Serdecznie polecam Panią Monikę wszystkim! jest świetnym lekarzem, super kontakt z pacjentem, diety są kolorowe, smaczne, a dieta działa. dzięki Pani Monice odniosłam już pierwszy sukces, 7kg mniej, będę dalej walczyć! :)
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz MirosŁaw Gabrysiak

Lekarz rodzinny

PULS
62-800 Wojciechówka

Bardzo dobry lekarz i sympatyczny człowiek

Paweł Podhalański

Gabinet Ginekologiczny
62-800 Wojciechówka

Dr. Podhalański ? mogłabym wiele miłych słów napisać:) od wychwalania jego podejścia do pacjentki od strony medycznej do zwykłej rozmowy przed badaniem, po pierwsze to świetny człowiek, kulturalny, miły, ciepły i inteligentny. Wizyta u niego to czyta przyjemność-miłą rozmową skutecznie rozładowuje stres przed badaniem które jednak jest krępujące.......Od strony stricte medycznej byłam zachwycona, wszystko dokładnie wytłumaczył, co robi, co bierze do ręki jak mam się zachować itd Dr. przeprowadził przez ...

lekarz Renata Humelt

Psychiatra

Gabinet lekarski
62-800 Wojciechówka

Pani Humelt to najgorsze co mnie w życiu spotkało, chodziłam przez pół roku płacąc za wizytę która trwała maksymalnie 20 minut 200 złotych! Sama nie wiedziała co mi dolega. Ta pani umie tylko wypisywać zwolnienia i brać kasę

Helena Kokot-Madejczyk

Gabinet Stomatologiczny Helena Kokot Madejczyk
62-800 Wojciechówka

bardzo żałuję, że nie ma opcji wybrania wartości poniżej "0''. Arogancka i bezczelna, kompletny brak kompetencji i chęci..Ta osoba nie powinna pracować z ludźmi..nikt nie spodziewa się poszturchiwania i krzyków w stomatologa..Posiada jedyny "atut", męża na stanowisku w przychodni..dlatego nadal tam pracuje..
Opinia dodana przez: daria