Lekarze Wolsztyn

Dermatolog

Studio Medycyny Estetycznej & Day SPA NINA Studio Estetica
5-go Stycznia 44
64-200 Wolsztyn

Pierwsze wrażenie o lekarzu... Wizyta została przełożona o 4 godziny dwa dni przed. Po przyjeździe zostałem poinformowany, a nawet nie poproszony, żeby czekać na klatce schodowej ze względu na zagrożenie COVID-19, pomimo, że miałem maseczkę i poinformowałem, że jestem zaszczepiony i mogę pokazać zaświadczenie. Po wejściu do gabinetu pani "doktor" od razy poinformowała mnie, że jeżeli chce żeby obejrzała pieprzyki, które mnie niepokoją przez "lupkę" (nie wiem jak ten przyrząd ...
Opinia dodana przez: Dominik

mgr Daniel Naskrent

Psycholog

Gabinet psychologiczny przy Zespole Szkół Zawodowych w Wolsztynie
ul. Kusocińskiego 1
64-200 Wolsztyn

Pan Naskręt pomógł naszemu dziecku, dzięki niemu nasze dziecko normalnie się rozwija i nie ma już problemów, które miał, jesteśmy już spokojni o jego przyszłość. To wspaniały specjalista, z dużą i szeroką wiedzą, strasznie uprzejmy, moje dziecko go uwielbia, aż do tego stopnia, że często pyta kiedy do niego pójdziemy, ale już nie musimy, bo pan doktor wyprowadził go z jego problemów. Myślę, że gdy tylko zaistnieje jakiś problem, to ...
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Dawid Kędzia

Otolaryngolog

Centrum Medyczne Wolsztyn
Dworcowa 3
64-200 Wolsztyn

Gorąco polecam fachową opiekę medyczną, którą oferuje Pan doktor Dawid Kędzia. Bardzo sumienny, empatyczny i skrupulatny lekarz. Dokładnie mnie przebadał i tłumaczył wszystkie aspekty dotyczące leczenia. Wiem, że jeżeli będzie taka potrzeba to będę ponownie korzystać z pomocy Pana doktora Kędzia.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Maciej Bardan

Chirurg ogólny, Flebolog

64-200 Wolsztyn

Lekarz z ogromną wiedzą i empatią. Dzięki doktorowi udało się opanować niespodziewane krwawienie wewnętrzne. Lekarz wytłumaczył możliwe przyczyny, opowiedział co dalej robić. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Anna Nowacka

dr Artur Dolicher

64-200 Wolsztyn

Lekarz z powolania, bardzo pomogl mojemu synkowi kiedy wyladowalismy w szpitalu, jestem niesamowicie wdzieczna Panu doktorowi,jest bardzo uprzejmy, bardzo zaangażowany w swoja prace. Bardzo mało jest dziś tak wspaniałych lekarzy.

dr Martyna Brychcy

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

Rehabilitacja Lecznicza
ul. Wolsztyńska 10b
64-211 Wolsztyn

Dr Martyna Brychcy zajmowała się rehabilitacją i wspomaganiem rozwoju mojej córki Laurki od jej 4 miesiąca życia. Jest to osoba z szerokim wachlarzem kompetencji, miła, uprzejma, mająca bardzo dobry kontakt z dziećmi i ich rodzicami:) Nasze spotkania i ćwiczenia trwały zawsze dłużej niż uzgodniony czas wizyty. Terapia była przygotowana dla indywidualnych potrzeb dziecka. Fizjoterapeuta ma duże doświadczenie w rehabilitacji dzieci metodą NDT Bobath, metodą Vojty i masażu Shantala. Jeśli moja ...
Opinia dodana przez: magdalena

lek. med. Ewa Koźmińska-Badr

Lekarz rodzinny

Przychodnia Specjalistyczno-Diagnostyczna
Wolsztyn

Pani dr Ewa jest lekarzem na "6'. Zawsze poświęca mojej osobie tyle czasu, iż czuję się bardzo ważna i jakoś wyróżniona. To samo mówią inni Jej pacjenci. Nigdy nie zdarzyło się, aby diagnoza pani dr była niepoprawna. Zawsze bardzo szybko "stawia na nogi". Myślę, że to Jej spokój, skupienie i oczywiście najwyższy profesjonalizm. Może uśmiech i miły sposób bycia nie są najważniejsze w gabinecie lekarskim, ale u pani dr Ewy ...
Opinia dodana przez: Ewa
Świetny lekarz z powołania, obszerna wiedza. Pomógł mojemu dziecku z autyzmem. Potafi słuchać , interesuje się stanem pacjenta. Zorganizował kompleksową terapię przy współpracy z niemieckimi ergoterapeutami. Dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Izabela Katyńska

Centrum Opieki nad Kobietą "LEKARZ"
Poniatowskiego 33
64-200 Wolsztyn

Wspaniala Pani Doktor,wielkie zaangazowanie i poswiecenie pacjentowi. Pani Doktor pozostaje zawsze w kontakcie sluzac rada na biezaco pomiedzy wizytami. Dziekuje

lekarz Patrycja Drożdżal

64-200 Wolsztyn

No cóż. Mam pięcioro dzieci. Taka rodzina, bez lekarza godnego zaufania chyba nie może funkcjonować. Pani Doktor jest w pełni kompetentna i ufam jej w 100%. Zawsze wykazywała się empatią i zrozumieniem. Zawsze dbała nie tylko o moje zdrowie, ale i o mój budżet, także jak dla mnie (a mam całkiem spore doświadczenie) lekarz absolutnie godny polecenia.

lekarz Magdalena Matysiak-Grześ

64-200 Wolsztyn

Bardzo polecam, lekarka z prawdziwego zdarzenia. Chciałabym na swej drodze spotykać tylko takich ludzi.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Marek Kamiński

Lekarz rodzinny, Pediatra

Gajewskich 43
64-200 Wolsztyn

Jestem pacjentką z Przemętu. Pan Kamiński naprawdę jest dobrym lekarzem .Wytłumaczy wszystkie badania bez żadnego problemu Zawsze miło się z nim rozmawia ,jest uprzejmy i zawsze pomoże gdyż za każdym razem leki zapisał które pomogły.

lekarz Bogusław Tomiak

Chirurg ogólny, Urolog

64-200 Wolsztyn

Lekarz godny polecenia uprzejmy, wyrozumialy, cierpliwy, dokladny naprawde doktor z powolania. !!! Polecam z czystym sercem. Iwona

lekarz Monika Bider

64-200 Wolsztyn

Bardzo kompetentna Pani doktor wyczerpująco odpowiada na zadane pytania bardzo mila bezinteresownie pomaga

lekarz Krzysztof Handzewniak

64-200 Wolsztyn

Świetny lekarz. Kiedy byłam dzieckiem żaden lekarz nie potrafił mnie zdiagnozować, sugerując że zmyślam. Dopiero ten lekarz postawił prawidłową diagnozę i mnie wyleczył w ciągu kilku dni. Jestem pod wrażeniem jego wiedzy i podejścia do pacjenta.
Opinia dodana przez: N.

lekarz Jarosław Rybczyński

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Krzysztof Małuszek

64-200 Wolsztyn

Bardzo dobry lekarz. Bardzo pomógł mojemu synowi. Po operacji syn czuje się bardzo dobrze. Bardzo bardzo dziękuję Panie doktorze

lekarz Patryk Kowalski

64-200 Wolsztyn

Profesjonalne podejście do pacjenta, a co najważniejsze szybka diagnoza.Na wszystkie pytania udziela dokładnej odpowiedzi, wszystkie niejasności dokładnie tłumaczy.Panu Doktorowi, świetnemu chirurgowi i wspaniałemu człowiekowi dziękuje za udaną operację i wyleczenie moich kciukow.
Opinia dodana przez: Malgorzata

dr Joanna Dolata

Radiolog, USG

64-200 Wolsztyn

Bylem juz na wizycie drugi raz, zmieniam teraz ortopedę i chciałem nowe badanie, atmosfera bardzo miła, dziewczyny były uśmiechnięte, dostałem archiwalne badanie bez najmniejszych problemów, w tym co robi Pani Dolata widać powołanie :) POLECAM
Opinia dodana przez: Dominik

dr n. med. Izabela Sworowska

Laryngolog

Praktyka lekarska
Wolsztyn
64-200 Wolsztyn

Pani doktor posiada rozległą wiedzę medyczną, jest bardzo kompetentna, ze świetnym podejściem do dzieci. Po sprawdzeniu kilku laryngologów w okolicy, jeżdżę z dziećmi do niej z innego województwa. Szczerze polecam.