Lekarze Wysoka

lekarz Piotr Niesłony

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
46-300 Wysoka

Bardzo kompetentny, rzetelny i kultularny lekarz. Podczas każdej wizyty czuję się w pełni zaopiekowana, żaden mój problem nie jest bagatelizowany i żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Z usług Pana Niesłony korzystam już od 10 lat i mam do niego pełne zaufanie. Gabinet wyposażony na najwyższym poziomie, konsultacje są w pierszym pomieszczeniu, natomiast na badania przechodzi się do kolejnego, w głąb gabinetu. Jest cicho i dyskretnie, bardzo to sobie cenię ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Maciej Brzęczek

Wizyty domowe

Szpital Powiatowy
46-300 Wysoka

Dr Maciej Brzęczek-napisac iż jest to wspaniały lekarz,to za mało.Bardzo dobry ortopeda ale i człowiek.Spokojnie wszystko tłumaczy, miły , empatyczny.Pomogl mi więcej w ciągu dwóch dni niż inny lekarz w ciągu dwóch miesięcy.Bede Panu Doktorowi wdzięczna do końca życia.Nie myślałam iż istnieją tacy wspaniali lekarze.
Opinia dodana przez: Basia R
Dr Agnieszka niezwykle empatyczna, profesjonalna, dokładna, ma czas dla pacjenta, dokładne słucha jego wypowiedzi, analizuje, wyjaśnia, tlumaczy. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Roman Szymański

89-320 Wysoka

wszystko ok tylko za dużo pacjentów zawsze można liczyć na wizytę

lekarz Iwona Świątoniowska-Grobelny

ul. Konna 4e
52-100 Wysoka

Jestem osobą w wieku emerytalnym, z wieloma chorobami przewlekłymi. Każdy kolejny problem zdrowotny, z którym zwracam się do Pani doktor, jest przez Nią zanalizowany i wytłumaczony w konkretny sposób, leki ordynowane z uwzględnieniem zapobieżeniu efektowi synergicznemu z moimi stałymi lekami. Nie otrzymuję recept na leki, które ja sugeruję, bo "pomogły mojej znajomej ", tylko te, które są celowane konkretnie dla mnie, co świadczy tylko o dogłębnej wiedzy medycznej. I pomogły... ...

lekarz Jakub Tworek

408
37-100 Wysoka

Wspaniały lekarz, niezwykle uprzejmy. Bardzo cierpliwy i serdeczny podczas badania dzieci. Dokładnie tłumaczy wszystkie zalecenia. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Stanisław Trusiewicz

89-320 Wysoka

Stomatolog PIERWSZA KLASA! Z ręką na sercu uważam,że NIE MA LEPSZEGO OD NIEGO! Wszystkie aspekty jak najbardziej na duuuży plus! Począwszy od higieny ośrodka,poprzez kontakt z pacjentem (zwłaszcza w czasie trwania całej pandemii),aż po ZNAKOMITE LECZENIE! Konkretny,sympatyczny lekarz,świetny fachowiec,który swoją pracę wykonuje od serca! Leczyłam kiedyś zęby u doktora na NFZ - teraz chodzę prywatnie i zarówno kiedyś,jak i dzisiaj - wszystko jest takie samo 😊 To ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY STOMATOLOG ...
Opinia dodana przez: Ewelina
Przemiła i profesjonalna pani doktor. Bardzo profesjonalnie zajęła się mną i jestem pod jej opieką. Jeżeli w przyszłości będę potrzebowała pomocy lekarza to nie wyobrażam sobie innego niż pani doktor Katarzynę. POLECAM W 100 PROCENTACH!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jan Zaborski

Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej "ESKULAP"s.c.
309
34-105 Wysoka

Lekarz jest bardzo nie uprzejmy, ma chamskie i lekcaważące podejście do pacjenta. Jestem bardzo rozczarowana
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Marek Sowiński

ulica Wysoka 64
34-105 Wysoka

Z lekarzem miałam styczność podczas wizyty na SOR. Brak kontaktu z pacjentem, nieuprzejmy, całą wizytę burczał pod nosem, że już ma dość, że sobie stąd idzie i pospieszał pielęgniarza, który zakładał gips. Nie udzielił żadnych informacji na temat urazu oraz tego jak postępować z ręką. Myślę, że ten Pan nie powinien już pracować w zawodzie.

Teresa Ossowska

Gabinet Lekarski
89-502 Wysoka

Nie polecam. Szarlatanka, która ma sama ze sobą problemy. Stracone pieniądze, i jeszcze w gorszym stanie jestem. Omijać z daleka!
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Simone Nowak-Chrzanowska