Ginekolog Położnik Wysokie

Ginekolog położnik, Ginekolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
ul. Obozowa 25D
Oświęcim

Miałam do czynienia z Panią doktor w placówce prywatnej i publicznej. I w obu ten sam profesjonalizm, takt, życzliwość i wsparcie. Pani Doktor jest fachowcem ale też- lub przede wszystkim- zawsze Człowiekiem. Prowadziła moją ciążę i będę jej zawsze wdzięczna za ogromne wsparcie ludzkie i medyczne.

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Leszek Bosacki

Ginekolog położnik, Ginekolog

NZOZ "MEDICA"
Władysława Jagiełły 11
Babice, Podolsze

Bardzo dobry i dokładny lekarz miły delikatny z doswiadczeniem i humorem ja jestem bardzo zadowolona :)polecam

lekarz Tadeusz Bargiel

Powiatowy Szpital im. św.Maksymiliana
Oświęcim, Wysokie Brzegi 4
Oświęcim

Lekarz godny polecenia, solidny, konkretny. Pozornie zimny i zdystansowany, ale jest ciepłym, miłym i opiekuńczym człowiekiem. Ma swoje zasady i lubi kiedy pacjentka przychodzi przygotowana oraz stosuje sie do jego zaleceń.
Jestem pod jego opieką od 5 lat, pomógł wykaraskać mi się z problemów, które inni lekarze potraktowali jak błachostkę. Prowadzi moją kolejną ciążę. Zarówno w pierwszej jak i teraz czuję sie bezpiecznie i pewnie, wiem iż jego decyzje są podejmowane przedewszystkim dla dobra mojego i dziecka. Nie wyciąga dodatkowych pieniędzy, jak to się zdarza u innych "specjalistów" Polecam!!