Lekarze Żyrardów

Psychiatra

Analizy i Gabinety Lekarskie
Moniuszki 13
Żyrardów

Nie polecam tego lekarza przepisywal mi sertraline i powiedział że nawet jak bym przedawkowal to nic się nie stanie. A stalo się bo dziś jestem w psychozie schizofrenicznej
Opinia dodana przez: Pawel

lekarz Tomasz Zieliński

Lecznica LIFE-MED BIS
Filipa de Girarda 17
96-300 Żyrardów

Stefan J.Znakomity lekarz,5gwiazdek to za niska ocena wiedzy,doświadczenia i i podejścia do pacjenta.P-czas drugiej wizyty dokładnie wyjaśnił mi wyniki wcześniejszych dokładnych badań i rozwiał moje obawy co do stanu mego zdrowia, a nawet wykrył p-czas badania serca zapalenie oskrzeli,które ignorowałem .Nie zastrzega dla siebie monopolu na leczenie,docenia także współpracujących lekarzy.Przepraszam P.Doktorze za nie zrozumienie P.wyjaśnień dotyczących mego stanu zdrowia p-czas 1 wizyty.Polecam wszystkim ,na pewno uzyskacie dokładną diagnozę i poradę ...

mgr Dorota Kamińska

Psycholog

Przychodnia
Wyspiańskiego 6
96-300 Żyrardów

Korzystałam z psychoterapii około pół roku objawy określone jako depresja z lękiem zmniejszyły się a nawet poprawiło się myślenie o sobie z czym nawet nie wiedziałam że był taki problem. Warto pójść dla siebie żeby się lepiej poznać samemu i nie trzeba się wstydzić trzeba dbać o siebie. .

mgr Hubert Szczepaniak

Psycholog

96-300 Żyrardów

Napiszę krótko - najlepszy psycholog w Żyrardowie. Przez kilka lat odbijałam się od ściany aż w końcu trafiłam na psychologa , który nie dość ,że ma ogromną wiedzę i kompetencje to jeszcze potrafi zbudować zaufanie i jest naprawdę zainteresowany problemami pacjenta. Polecam pana Huberta z czystym sumieniem !
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Andrzej Gadziński

F. de Girarda 15/2
96-300 Żyrardów

Najlepszy lekarz z powołania, bardzo skromny i posiadający mnóstwo empatii. Można powiedzieć, że uratował moją Mamę za co mu będę wdzięczna do końca życia 🙂polecam Pana Doktora z całego serca
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Anna Strzelecka

Reumatolog

96-300 Żyrardów

Pani doktor Anna Strzelecka super lekarz miła rzeczowa zainteresowana kompetentna. Wizyta w Kutnie w Różanym centrum medycznym. Polecam.
Opinia dodana przez: Marzanna

lekarz Wanda Poszwińska-Młynarczyk

Kardilogiczno - Internistyczny Wanda Młynarczyk - Poszwińska
Bratnia 10
Żyrardów

Znam Panią doktór od ponad dwóch lat. Nigdy nie zdarzyło sie ,aby odmówiła przyjęcia mnie u siebie w gabinecie, nawet po swoich godzinach. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem . Szczegółowo bada mnie przy każdej wizyciue, oraz wnikliwie przeprowadza wywiad lekarski. Trafnie stawia diagnozy. Wypisuje leki skuteczne i niedrogie. Bardzo polecam Panią doktór.
Opinia dodana przez: Sluczak1974

lekarz Danuta Kowalska

Analizy i Gabinety Lekarskie
Moniuszki 13
Żyrardów

Moim skromnym zdaniem lekarz z powołania godny polecenia ...Na wszystkie te gwiazdki które jej dałem w 100% zasługuje ....
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Witold Malendowicz

Urolog

NZOZ NEUROMEDYKA
ulica Okrzei 51C
96-300 Żyrardów

Super doktor wyleczył mojego męża z nowotworu bardzo szybka diagnoza szybka pomoc w dalszym leczeniu dziękuję panie doktorze dziękuję bardzo jesteśmy do zgonnie wdzięczni polecam tego doktora
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Leszek Pawłowski

96-300 Żyrardów

Pan dr uratował mojemu 43 letniemu mężowi, życie, który został przywieziony z zawałem serca do szpitala w Grodzisku. Szpital na Banacha wypuścił mojego męża z zawałem, a Pan dr od razu postawił trafną diagnozę i natychmiast zrobił zabieg ratujący życie. Lekarz empatyczny, ciepły z super podejściem do pacjenta Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Monika Iżycka

Neurolog

96-300 Żyrardów

Pani dr Monika Iżycka jest według mojej opinii znakomitym specjalistą,rozmawia z pacjętem wyczerpująco,udziela rad,stara się zdiagnozować chorobę,nie skąpi badań,jest bardzo miła i kompetentna.Po wielu wizytach u beznadziejnych lekarzy,spotkanie z panią dr Moniką Iżycką wróciło mi nadzieję na wyzdrowienie.Polecam i dziekuję
Opinia dodana przez: Malgorzata Boryna

lekarz Witold Paciepnik

NZOZ Neuromedyka
ul. Stefana Okrzei 52
96-300 Żyrardów

Pan doktor bardzo uprzejmy, z super podejściem do pacjenta i wysoką kulturą osobistą. Poziom opieki nad pacjentem oceniam bardzo wysoko. Pan doktor zaopiekował się mną kompleksowo. Oby więcej lekarzy takich, jak Pan doktor, a pobyt w szpitalu nie będzie traumą.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Burska-Poszwińska

Kardilogiczno - Internistyczny Wanda Młynarczyk - Poszwińska
Bratnia 10
Żyrardów

Wizyta przebiegła sprawnie, profesjonalnie, dokładnie, Pani doktor b. miła i kompetentna. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Dariusz Nalej

Urolog, Chirurg dziecięcy

Pracownia diagnostyczna
Bolesława Limanowskiego 30
96-300 Żyrardów

Zawdzięczam Panu doktorowi życie serdecznie dziękuję wspaniały lekarz ...............................

mgr Anna Winiarek-Sobieraj

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Fundacja Centrum Praw Kobiet
Plac Jana Pawła II 3
96-300 Żyrardów

Bardzo dobra fachowa pomoc. Bardzo długo wahałem się przed wizytą psychologiczną, nie wiedziałem jakiego specjalistę wybrać. Zdecydowałem się zaufać Pani Annie. Jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: mikron

dr Aleksandra Zielińska

Wincentego Witosa 84
96-300 Żyrardów

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Polecam. Ma zawsze czas dla pacjenta. Pacjentka czuje się bardzo komfortowo.

lekarz Marzena Tomaszewska

Neurolog

Orlika 8
96-300 Żyrardów

to bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz z dużym doswiadczeniem i cierpliwym podejściem do pacjenta .Jestem bardzo wdzięczna za szybką i ..trafną diagnozę .Godna polecenia ale widząc ilość pacjentów poczekalni nie jest to Pani Doktor potrzebne.

lekarz Anna Strońska

Skłodowskiej 9B
96-300 Żyrardów

Lekarz godny polecenia ,zawsze znajduje czas ,dokładny,itp...........................................................
Opinia dodana przez: Anna G

Bronisława Moroz

entrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego - Szpital im. Zenona Tokarskiego - Oddział pediatryczny
Żyrardów

super doktur polecam ponieważ ma 1. PODEJSCIE 2 . MA TALENT 3> UMIE WSZYSTKO 3. MA WSPÓLNY JEZYK 4 . JEST KOCHANA
Opinia dodana przez: kamila122