ginekolog

lekarz Andrzej Pajdowski

Ginekolog   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

miły, trafnie ocenia stan choroby, to bardzo ważne że zawsze stara się kompleksowo podejść do pacjenta

lek. med. Beata Borucka-Grodzka

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Bardzo rzeczowa, kompetentna i delikatna(!) Pani Doktor. Słucha pacjentek i bierze wszystko pod uwagę. Niestety długo trzeba czekać na wizytę.

Opinia dodana przez: Niezadowolona
Ginekolog Warszawa lek. med. Ewa Gojan

lek. med. Ewa Gojan

Ginekolog   (+2 więcej)

Centrum Medyczne Damiana - KEN
al. Komisji Edukacji Narodowej 85
Ursynów, Warszawa

15 lat współpracy, nawet po wyprowadzce, o czymś świadczy. Czuję się "zaopiekowana" po każdej wizycie. Rozumiana i nie nastraszona. A brak połajanek i umoralniania to atuty nie do przecenienia.

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Barbara Kwinecka - Dmitriew

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Średnia ocen: 3/5

Serdecznie polecam pania doktor! Jestem wdzieczna za poswiecony mi czas i profesjonalne podejscie do pacjenta.

Opinia dodana przez: Ann
Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Barbara Suchońska

Ginekolog

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Do Pani doktor trafiłam przypadkowo na zwykłą wizytę kontrolną. Wydała mi się bardzo miła i odpowiednio się mną zaopiekowała, dlatego ...

Do Pani doktor trafiłam przypadkowo na zwykłą wizytę kontrolną. Wydała mi się bardzo miła i odpowiednio się mną zaopiekowała, dlatego gdy zaszłam w ciążę postanowiłam zobaczyć jak Pani doktor sprawdzi się w roli prowadzącego ginekologa. Lekarz, który prowadził moją pierwszą ciążę niestety się przeprowadził więc potrzebowałam kogoś nowego. Jestem dość wymagającą pacjentką (przy poprzedniej ciąży 3 razy zmieniałam lekarza:)), dlatego nie nastawiałam się od razu na wielki sukces. Ale... ku mojemu zaskoczeniu, Pani doktor okazała się bardzo odpowiednia. Jest miła, ciepła, poświęca dużo czasu na wizytę, zleca wszystkie potrzebne badania, a także dodatkowe w razie wątpliwości. Wszystko tłumaczy. Odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco. Jest pełna energii i dowcipna, co bardzo mi odpowiada. Zdziwiłam się, że nie ma jeszcze żadnych opini na temat Pani doktor. Dlatego pierwsza ode mnie:) Jednym słowem - polecam.

Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Piaseczno lekarz Agnieszka Kurczuk-Powolny

lekarz Agnieszka Kurczuk-Powolny

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Bardzo serdecznie polecam !!! Lekarz z powołaniem, miła, interesuje się pacjentem, tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Prowadziła moją ciążę i przy kolejnej napewno zgłoszę się do Pani Kurczuk.

Opinia dodana przez: Ja