Augustów Ginekolog

dr Monika Leśniewska

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy ESKULAP
ulica Wojska Polskiego 50
16-300 Augustów

ta pani jest naprawde swietna i przesympatyczna ,dlugie kolejki ale warto . dobrze tlumaczy i odpowiada mile na pytania. mozna podyskutowac i pytac bo mlode kobiety nie wszystko wiedza

Opinia dodana przez: anonim

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy ESKULAP
ulica Wojska Polskiego 50
16-300 Augustów

Jestem zadowolona ze nie muszę więcej szukać trafiłam na wspaniałego doktora :) POLECAM ;) od pierwszej wizyty wiedziałam że to jest ten doktor U którego chciałabym byc pod opieką przez całą ciążę. Jeszcze raz polecam ;)

Opinia dodana przez: Aneta

ulica Konwaliowa 14
16-300 Augustów

Jestem zadowolona tym bardziej że to byłam moja pierwsza wizyta u PANA ginekologa i się strasznie denerwowałam. Naprawdę polecam

lekarz Jerzy Żyliński

gabinet ortodontyczny
ul. Ks. Skorupki 10 lok 1
16-300 Augustów

Był to pierwszy Pan ginekolog, u którego byłam. Bardzo miły, serdecznie traktujący i oczywiście dobry lekarz. Była to moja druga wizyta u ginekologa, pomagał mi zgramolić się z "samolotu" :) Szkoda, że już nie przyjmuje...

dr n. med. Bogusław Falkowski

Gin-Ekologia
ulica Młyńska 55
16-300 Augustów

Sympatyczny, cierpliwy. Poświęca dużo czasu pacjentce,cierpliwie wszystko tłumaczy. Polecam

Rajgrodzka 160
16-300 Augustów

Super lekarz polecam w stu procentach .Prowadziła moje dwie ciąże jestem bardzo zadowolona byłam na wizycie prywatnej i na nfz i zawsze byłam traktowana bardzo dobrze przez panią doktor a jak miała urlop to zleciła dr turek aby przyjęła mnie w zastępstwie

Opinia dodana przez: Aganna

Gin-Ekologia