Ginekolog Białystok

Ginekolog położnik Białystok dr n. med. Maciej Urban

dr n. med. Maciej Urban

Ginekolog położnik, Hematolog

Klinika Ginekologiczna Pro Clinic Ginekologia Estetyczna, Porody, Testy Genetyczne, Ktg
Młynowa 38/lok. 9
15-404 Białystok

Doskonały położnik,kompetentny,doskonały kontakt z pacjentka,doskonały położnik,duża wiedza medyczna i praktyczna

Opinia dodana przez: Dorota

Centrum Medyczne Q Medica Medicover

15-304 Białystok

Świetny lekarz! Wie, jak rozmawiać z pacjentką, aby jej nie krępować, a jednocześnie trafnie diagnozuje i skutecznie leczy. Empatyczny i miły, nie taktuje pacjentki lekceważąco. Naprawdę polecam!

Opinia dodana przez: Kasia

Humana Medica Omeda Sp. Z O.O.
ulica Fabryczna 39
15-483 Białystok

Pani dr. Niklaszewska prowadziła moją ciążę. Z czystym sumieniem polecam. Bardzo kompetentna a do tego niesamowicie miła i sympatyczna.

Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Bożena Bagan

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Białystok

Świetna lekarka, sympatyczna, delikatna, troskliwa, wymagająca ale rzetelna. Wyleczyła mnie z dość dużego torbiela jajnika. Jestem z niej zadowolona. Problemem mogą być kolejki do niej ale warto.

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Paweł Knapp

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

ulica Legionowa 13
15-281 Białystok

Polecam! Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Operował mnie. Uratował mi zdrowie i życie. Miałam raka złośliwego. Bedąc pod Jego opieką czułam się bezpieczna. Ma wspaniałe podejście do pacjentki. DZIĘKI PANU DOKTOROWI JESTEM ZDROWA.

Opinia dodana przez: Danuta

Prywatny Gabinet Położniczo Ginekologiczny
ul.M.Curie - Skłodowskiej 14\22
15-600 Białystok

Wspaniały lekarz, godzien zaufania, oddany swojej pracy. Gorąco polecam.

Wspaniały lekarz, godzien zaufania, oddany swojej pracy. Gorąco polecam.

Prywatna Klinika Położniczo-Ginekologiczna
ulica Parkowa 6
15-224 Białystok

Lekarz o niesamowitym podejściu, uprzejmy, z poczuciem humoru. A przede wszystkim fachowiec wysokiej klasy. Polecam każdej kobiecie, która poszukuje ginekologa, u którego nie trzeba się stresować i ma się całkowite zaufanie

Klinika Leczenia Niepłodności, Ginekologii i Położnictwa Bocian
ul. Akademicka 26,Białystok
15-267 Białystok

Taki lekarz trafia się raz na milion! Jest lekarzem z powołania i jest po prostu świetny w swoim fachu. Tak ciepłego i serdecznego lekarza nie spotkałam w swoim życiu nigdy. Do tego jest bardzo dokładny, nie bada po łebkach, nie zbywa pacjentek, dokładnie wszystko tłumaczy, odpowie na każde pytanie wyczerpująco i prostym językiem. W dodatku ma tak uspokajający głos, że nie ma mowy o jakimkolwiek spięciu czy zdenerwowaniu.
Jak pracował kiedyś w szpitalu, był tak samo miły i dokładny jak teraz, przyjmując tylko prywatnie. Ja miałam szczęście poznać doktora 8 lat temu, kiedy przyjmował na NFZ i byłam pod wielkim wrażeniem, że w Białymstoku znalazłam ludzkiego lekarza, który poważnie i nielekceważąco traktuje pacjentki.

Opinia dodana przez: Kasia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "przy Mickiewicza"Sp.p.
Adama Mickiewicza 14
15-222 Białystok

Chodzę do pani doktor od kilku lat, jest moim pierwszym i jak na razie jedynym lekarzem tej specjalizacji. Nie mogę mieć do niej żadnych zastrzeżeń. Podczas wizyty pobiera cytologię, robi usg, bada piersi. Jest uprzejma, wyrozumiała, nie spieszy się przy badaniu, wszystko dokładnie tłumaczy. A to wszystko na NFZ. Lekarz z prawdziwego powołania.

Opinia dodana przez: Natalia

Klinika Leczenia Niepłodności, Ginekologii i Położnictwa Bocian
ul. Akademicka 26,Białystok
15-267 Białystok

Polecam w 100%. Panie doktorze dziękujemy za opiekę, wsparcie, prowadzenie ciąży ale przede wszystkim za syna. Pozdrawiamy

Opinia dodana przez: Gabriela