Białystok Ginekolog

Ginekolog położnik, Ginekolog

Prywatna Klinika Położniczo Ginkologiczna
ul. Parkowa
Białystok

Do Doktora Przystupy po raz pierwszy trafiłam w 2013r. To miały być rutynowe badania ginekologiczne po wieloletniej przerwie. Okazało się jednak inaczej. Pierwsze rozpoznanie - mięśniaki macicy, zalecenie - usunięcie macicy. Byłam zrozpaczona, zła na siebie i załamana. Czułam się bezradna. Gdyby nie profesjonalne podejście dr. Przystupy pewnie bym się " załamała". Przeszłam operację usunięcia macicy, ale nauczyłam się szanować własne zdrowie. Dzisiaj wiem, że to był ostatni moment aby o siebie zadbać, piszę o tym ku przestrodze innych kobiet. Takie doświadczenia uczą odpowiedzialności , szkoda że się za nią płaci tak wysoką cenę. Doktorowi Wojciechowi zawdzięczam również, a może przede wszystkim to, że w końcu nauczyłam się dbać o SIEBIE. Dzisiaj regularnie chodzę na wizyty kontrolne i cieszę się każdym dniem, wiem jak bezcenną wartością jest zdrowie.
Dziękuję Panu Panie Doktorze za profesjonalizm, podejście do pacjentek - nawet tych trudnych, wyrozumiałość i rzeczowość, ale przede wszystkim za to ,że jest Pan wspaniałym człowiekiem , wrażliwym i odpowiedzialnym.

Pozdrawiam serdecznie - życzliwa pacjentka z Bielska Podlaskiego.

Opinia dodana przez: Pacjentka

Dąbrowskiego 20
15-872 Białystok

moze przy pierwszej wizycie nie zrobil na mnie super wrazenia- wydal mi sie oschły ,ale juz po kolejnych przekonalam sie ze wreszcie trafilam do wklasciwego lekarza. dzieki doktorowi po 4 latach leczenia mam cudowne dzieci :)

15-224 Białystok

Bardzo opanowany, doświadczony lekarz. Nie podąża za trendami i tym co modne, a szuka rozwiązań logicznych i co najważniejsze dla zdrowia pacjentki. Bardzo profesjonalnie prowadził moją ciążę. Podczas gdy inni ginekolodzy wymyślali badania, pan Doktor spokojnie tłumaczył, uspakajał. Zawsze po wizycie byłam spokojna o swojego maluszka.

Białystok

chciałabym by każdy w służbie zdrowia poświęcał się w takim stopniu i by dawał tyle serca co Pani doktor swoim pacjentkom Polecam z całego serca

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Położniczo-Ginekologiczna
NMP Królowej Rodzin 21
15-684 Białystok

Mam 62 lata. W swoim zyciu trafialam na roznych ginekologow, ale nigdy jeszcze nie spotkalam nikogo takiego, jak Pani doktor Iwona Nesterowicz. Jedyna mozliwa ocena to 5. Ciepla, serdeczna, kompetentna, delikatna. Wspaniala. Bardzo, ale to bardzo zaluje, ze nie jest juz moim lekarzem(wyjechalam zagranice) Tam gdzie jestem pozostaje oczywiscie pod opieka lekarza, ale to nie to samo. Szkoda, ze Pani tu nie ma Pani Doktor. Anna Majewska. Dziekuje za wszystko, co Pani dla mnie zrobila.

Gabinet Laryngologiczny
Wojskowa 4 lok.3,4
15-270 Białystok

Świetny fachowiec i lekarz z ogromnym sercem do pacjentów. Ma prawdziwe powołanie do zawodu, oddany pacjentom, nigdy nie zostawia nikogo w potrzebie i bez pomocy.

Wojskowa Spec Przych
Wiklinowa 33
15-166 Białystok

JESTEM ZADOWOLONA Z PANI DOKTOR.JEST SWIETNYM LEKARZEM.MILA, UPRZEJMA I POSIADA ODPOWIEDNIA WIEDZE.

15-224 Białystok

Profesjonalista godny polecenia. Szczegółowo tłumaczy obraz USG. Przed badaniem miałam szereg obaw co do prawidłowego rozwoju dziecka, bo badaniu kamień spadł mi z serca. Polecam robienie badań prenatalnych nawet w wieku poniżej 36 lat.

15-224 Białystok

Fajny lekarz, dużo czasu mi poświęcił, wszystko dokładnie wytłumaczył. Jedyny minus że dużo bierze za wizytę ;)

Białystok

U dc. Skotnickiego byłam 2 razy na NFZ. Widać, że ma ogromną wiedzę. Nie robi problemów z kierowaniem na badania jeśli jest taka potrzeba. Byłam już na wielu badaniach i nigdy nie usłyszałam od niego, że może starczy, bo już sporo badań na NFZ mi zrobiono (uwierzcie, z takim tekstem się już spotkałam). Co prawda wizyta przebiega bardzo szybko, być może dlatego, że w ciągu 2 godzin docent ma przyjąć kolejkę pacjentek w ciąży. Czasem język jakim się posługuje może być niezrozumiały dla zwykłego człowieka ale przy odpowiednim skupieniu da się. Poza tym chętnie odpowiada na pytania. Sam ich nie wyprzedza. Jeśli nie masz pytań to znaczy, że wszystko wiesz. Osobiście czuję, że jesteśmy wraz z moim maleństwem pod dobrą opieką.

Opinia dodana przez: Eve