Lekarze Ginekolog Bytom

Cytolog, Ginekolog położnik

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Muryn
Stefana Batorego 34
41-900 Bytom

Lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Trafnie dobrał leki, dzięki czemu szybko zaszłam w ciążę mimo policystycznych jajników. Pan doktor jest delikatny, dokładnie wszysyko tłumaczy, dzięki czemu pacjentka nie czuje się skrępowana. Zdarzają się opóźnienia, ale warto poczekać.
Opinia dodana przez: Magda B.

dr n. med. Janusz Pozowski

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n med Janusz Pozowski 41-902 Bytom ul. Jainty 24/12
Jainty 24
41-900 Bytom

Dr Pozowski to fantastyczny człowiek: ciepły, życzliwy, uprzejmy, otwarty i ZNAKOMITY LEKARZ z dużym doświadczeniem i niesamowitą intuicją. Profesjonalista w 100%. Najlepszy ze wszystkich jakich znam. Wierzy do samego końca, że wszystko będzie dobrze, daje nadzieję i siłę, jest wsparciem kiedy sytuacja staje się beznadziejna. Celem tego lekarza jest zdrowie i dobro pacjenta a nie kasa. Jestem pacjentką dr Pozowskiego od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Prowadził moją ciąże ...

lekarz Marta Paliga-Żytniewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

W.N.Z.O.Z Promed
41-902 Bytom

cudowna, rzeczowa, kompetentna. ze stoickim spokojem odpowiada na kazde pytanie, choc tych pytan nigdy nie zadawalam wiele, bo Pani Doktor wlasciwie o wszytstkim powie, zanim zdarze zapytac. lekarz idealny, wymarzony :) dzieki Pani Doktor na swiecie jest nasz coreczka. polecam! polecam! polecam!
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Beata Rembielak-Stawecka

Stefana Batorego 18
Bytom

Dr Beata Rembielak - Stawecka to lekarz idealny - osoba ciepła, serdeczna i wyrozumiała, a przy tym wspaniały i kompetentny fachowiec o dużej wiedzy. Z powodu dużego i szybko rosnącego mięśniaka musiałam mieć usunięty trzon macicy wraz z jajowodami. Przed operacją pani doktor dokładnie wyjaśniła mi, na czym będzie ona polegać i cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania rozwiewając moje obawy i wątpliwości. Zarówno przed samym zabiegiem, jak i po nim ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. med. Anna Kominko

Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom

Pani dr Anna przesympatyczna osoba bardzo pomocna rozwiewa wszystkie wątpliwości bardzo dokładną nie lekceważy kompletnie nic ....od pierwszego spotkania z Panią dr.w szpitalu w Bytomiu podeszła do mnie bardzo miło przebadała dokładnie wytłumaczyła cały strach że mnie wszedł ....nawet Pani dr.operowala mnie zawdzięczam jej bardzo dużo i dziękuję że właśnie w tym czasie miała dyżur to był cud ...polecam z całego serca taki lekarz to perełka która zdążą się raz ...
Opinia dodana przez: Gizela

lekarz Sławomir Grochal

Przychodnia Lekarska "SANTE"
ulica Sądowa 3
41-902 Bytom

Bardzo miły dr. Bardzo dokładnie tłumaczy, mówi dokładnie co dolega pacjentowi. Godny Polecenia :) Od wejścia wita uśmiechem.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Grzegorz Mańka

41-902 Bytom

Bardzo polecam doktora Mańkę. Byłam u wielu lekarzy ,on jako jedyny jest rzeczowym i profesjonalnym specjalistą. Jest empatyczny, bardzo miły,delikatny a jego wiedza i doświadczenie naprawdę jest ogromna. Polecam z całego serca to człowiek z duszą na ramieniu , jest Aniołem! Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Ola

dr hab. n. med. Jacek Zamłyński

41-902 Bytom

Najlepszy lekarz pod słońcem. Wybitny specjalista. Polecam docenta Zamlynskiego wszystkim Panią z problemami jak i na zwykle badanie.

lekarz Krzysztof Grettka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UNI-MED"
Łużycka 6a
41-902 Bytom

Człowiek bardzo konkretny, przy czym ludzki, dowcipny i ciepły. Człowiek, który sprawił, że szansa zostania rodzicami po 11-tu latach starań stała się po prostu oczywista. Dziś jesteśmy rodzicami niespełna 4-ro tygodniowej, zdrowej, prześlicznej córeczki. Już myślimy o kolejnym potomku. Życzymy wszystkim co najmniej tyle szczęścia, ile doświadczyliśmy i doświadczamy my.

dr Katarzyna Korona

Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom

Cudowny lekarz. Bardzo luźne podejście do pacjenta. Zero stresu. Wszystko wyjaśnione, odpowie na wszelkie pytania i dokładnie wytłumaczy. Jedyny minus to brak punktualności ale większość lekarzy ma z tym problem, no ale medycyna jest nieprzewidywalna. Warto jednak poczekać bo to świetny specjalista! :)
Opinia dodana przez: Patrycja

dr Mateusz Stolecki

szpital specjalistyczny nr2
batorego 15
Bytom

Do Pana Stoleckiego przepisałam się w trakcie ciąży (26 tc.), wcześniej korzystałam z opieki prywatnej, jednak pomimo niebywałych kompetencji lekarki badanie było dla mnie traumą, dosłownie chciałam uciekać przez okno... W mojej okolicy nie ma zbytnio wyboru, ale stwierdziłam, że lepszy będzie ktokolwiek (Pan dr nie miał opinii) niż ten stres, który funduje sobie co 2 tygodnie. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że nie usłyszałam "taką ma Pani ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Alicja Gajewska-Kucharek

La Linea
Katowicka 23-25
Bytom

Wspaniała Pani doktor, pełen profesjonalizm, zaangażowanie, rzetelność, lekarz godny polecenia. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogę być pacjentka Pani doktor.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Agnieszka Michalska

41-902 Bytom

Bardzo kompetentny lekarz. Na razie mam przyjemność leczyć się wyłącznie endokrynologiczne u Pani Doktor. Przejęła mnie po innym lekarzu który zniknął w trakcie pandemii. Poprowadziła mnie na początku przez e-mail. Zmieniła mi leki dostosowała dawki do aktualnych wyników. Z początku wizyty i badania co dwa tygodnie przez dłuży czas co pomogło mi wyjść z ciężkiej nadczynności i stanąć na nogi. Zamierzam dalej korzystać z leczenia u pani doktor.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Bogusław Tobór

Ginekolog położnik, Ginekolog

Avimed
pl Zeromskiego
41-933 Bytom

Świetny Lekarz, profesjonalna obsługa. Rodziłam u Pana dwukrotnie i zaopiekował się mną od A-Z. Można u tego lekarza liczyć na pełne wsparcie w każdym momencie. POLECAM

Aleksander Drębkowski

szpital specjalistyczny nr2
batorego 15
Bytom

Rzetelny, kompetentny, bardzo pomocny. Wszystko tłumaczy, dba o pacjenta. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo dobry lekarz. Byłam operowana przez doktora, wszystko przebiegło pomyślnie, teraz jestem pod kontrolą. GODNY POLECENIA
Opinia dodana przez: Edi

lek. med. Janusz Peterek

Specjalistyczny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Janusz Peterek
Łużycka 26/3
41-902 Bytom

Bezsprzecznie znakomity fachowiec,absolutny profesjonalista,człowiek o bardzo wysokiej kulturze, bardzo dokładny, bardzo cierpliwy. Przy takim lekarzu każda kobieta czuje się komfortowo.Ja trafiłam do Pana doktora Peterka 16 lat temu z polecenia koleżanki i do innego nie pójdę.Mówię o nim 'mój lekarz' 10 razy tak!!! Polecam ,polecam i jeszcze raz polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Iwona Gronkowska-Kaszuba

Ginekolog położnik, Urolog

Karbowska 24
41-908 Bytom

Pani doktor jest niewątpliwie kompetentna, poza tym uprzejma i miła. Jednak notorycznie spóźnia się (nawet po 2-3 godziny!) nie przepraszając czekających pacjentów, ani nie informując o przyczynach spóźnień. Szkoda, bo psuje sobie wizerunek.
{'id': 22039, 'name': u'Bytom'} Ginekolog onkolog
                                       dr n. med. Piotr Stołtny

dr n. med. Piotr Stołtny

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Przychodnia Medicus Bytom sp. z o.o.
Reptowska 20
41-923 Bytom

Doktor Stołtny prowadził moją czwartą ciążę(a znam wielu ginekologów).Trafiłam właśnie do niego dlatego,że ciaza była trudna.Dzieki Doktorowi przeżyłam ten ciężki czas.Od początku mój stan potraktował bardzo poważnie,zastosował leki, kazde złe wyniki badań prenatalnych wyjaśniał z innymi specjalistami,informował mnie o wszystkim,co dzieje się z dzieckiem,i nigdy nie przekreślił tej ciąży,zawsze odbierał mój telefon.To lekarz jak najbardziej kompetentny,godny polecenia i pełen empatii.Panie Doktorze oboje z mężem i dziećmi bardzo dużo Panu zawdzięczamy.Dziekuje
Opinia dodana przez: Hania

lekarz Jaromir Kmiecik

Szymały 140a
41-933 Bytom

Bardzo fajny lekarz konkretny i rzeczowy. Nie trzeba go ciągnąć za język mówi wszystko jak jest. Przepisałam się do niego po porodzie u innego ginekologa i jak narazie jestem bardzo zadowolona myślę ze kolejną ciążę poprowadzi własnie dr Kmiecik. Jeśli ktoś idzie się badać a nie na plotki to własnie do niego.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Grzegorz Tomanek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UNI-MED"
Łużycka 6a
41-902 Bytom

W 40 tyg ciąży trafilam na oddzial patologii. Zglaszalam panu doktorowi bardzo duze obrzeki, ktore z kazdym dniem się nasilaja na co pan doktor powiedzial: prosze urodzić to przejdzie. Niestety po 3 dniach dostalam silnej rzucawki i omal z córką nie umarlysmy. Dodam, ze objawów stanu przedrzucawkowego bylo więcej. Panie doktorze prosze juz nie skrzywdzic tak zadnej pacjentki!
Opinia dodana przez: Kaja