Lekarze Ginekolog Gdańsk

lek. med. Robert Nitkowski

InVivo
Wita Stwosza 58
80-306 Gdańsk

Szczerze polecam! Jestem pacjentką pana doktora od prawie dziesięciu lat. Prowadził moje dwie ciąże, przeprowadził cesarskie cięcie, a ostatnio również zalecił i wykonał zabieg wyłyżeczkowania. Jest kompetentny, rzeczowy, troszczy się o swoje pacjentki i stwarza poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję Mu za wszystko.
Opinia dodana przez: Ola
                                       dr n. med. Sambor Sawicki

dr n. med. Sambor Sawicki

Indywidualna Praktyka Lekarska
Gdańsk

Doktor z olbrzymią wiedzą, doświadczeniem i kompetencjami. Leczył oraz operował zarówno mnie jak i moją córkę. Miły, uprzejmy, dokładnie objaśnia problem i wskazuje możliwości. Dodatkowo da się odczuć, iż jest bardzo szanowany przez swoich współpracowników. Jedyny lekarz do którego mam 100% zaufania w każdej sprawie wynikającej z jego specjalizacji. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: EW

dr Maciej Pankau

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Gościnna
Gdańsk

Zbliżają się 6 urodziny naszej córeczki. Powracają wspomnienia i wdzięczność za pełen profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną przez Pana Doktora pracę. Gdyby nie one, nasza córka nie doczekałaby rozwiązania lub zmarła na porodówce. W 25tc dr Pankau wykrył poważne schorzenie serca, które wymagało natychmiastowego wszczepienia stymulatora serca, tuż po cesarce. Dzięki doktorowi zostaliśmy pokierowani bezzwłocznie do najlepszych specjalistów od kardiologii i kardiochirurgii w Szpitalu Copernicus w Gdańsku. Ciąża była monitorowana ...

lekarz Wojciech Andrzej Grzybowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

ROGALIŃSKA 19
Gdańsk

Pełen profesjonalizm, widać ,że doktor zna się na rzeczy - odpowiedział na wiele moich pytań, które był dla mnie bardzo nurtujace. Teraz przygotowuje się do ciąży i mogę być spokojna :)
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Wojciech Śliwowski

Jagiellońska 10k lok. 36
80-371 Gdańsk

Był moim 7 lekarzem w ciągu kilku lat i tylko dzięki Niemu mamy z mężem ślicznego, zdrowego dzidziusia za co ogromnie DZIĘKUJEMY i polecam tego lekarza małżeństwom bezdzietnym.
Opinia dodana przez: młoda Lilia

Michał Mędraś

Położna, Ginekolog położnik

NZOZ Przychodnia Lekarska SUCHANINO
80-169 Gdańsk

Fantastyczny, bardzo pozytywny lekarz. Po wejściu do sali przedstawił się, podał rękę mężowi, żartował, a potem bardzo rzeczowo i konkretnie opowiedział o wszystkich badaniach. Dobry fachowiec, a oprócz tego ludzki i ciepły człowiek, który potrafi dodać otuchy i odstresować. Polecam w stu procentach :)
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Beata Królikowska-Kobierska

80-850 Gdańsk

Pani doktor prowadziła moją ciążę w 2014 roku i sądzę, że jedynie dzięki niej ją donosiłam. Pani doktor ordynowała mi leki i zastrzyki, które mi bardzo pomogły w ciąży doprowadzając ją do szczęśliwego zakończenia. Dziękuję. Joanna
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Adam Stencel

80-850 Gdańsk

Wyjątkowy lekarz ktory po 11 latach walki z bezpłodnością pomógł nam cieszyć sie upragniona ciążą! (Jestem w 30 tyg.ciąży)wszystko jest ok!Nigdy nie potraktował naszych obaw i pytań za bezsensowne...bardzo jesteśmy mu wdzięczni!!!
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Beata Brzóska

80-850 Gdańsk

Dzięki p.doktor mój syn ma dziś 15 lat Trafiłam do rejonowej przychodni ze strasznym bólem brzucha i 5tyg ciąży. Trafiłam do szpitala z diagnoza że zaczęło się poronienie. Ale najpierw w przychodni dostałam tabletki na podtrzymanie ciąży. Po mimo że nie byłam prywatną pacjentką i leżałam na innym oddziale p.doktor była codziennie sprawdzić czy wszystko jest ok.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Julita Krasińska

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

To BYŁA wspaniała Pani Doktor! Jedyna tak kompetentna i uważna na pacjentkę. Rzeczowo i dokładnie wyjasniała co sie dzieje i zalecała dalsze postepowanie. Cały czas sie dokształcała by jak najlepiej pomagać. Lekarz z powołania! Choć niestety odeszła już od nas- musiałam to napisać. Pomogła wielu kobietom, mi również.

lekarz Maciej Boćkowski

Klif-Med
Gdynia, ul. Wrocławska 63
Gdańsk

Cudowny lekarz ! Prowadziłam swoją ciążę wysokiego ryzyka u doktora i dzięki świetnym diagnozom i szybkiej reakcji na niewydolność szyjki macicy i skierowanie mnie do szpitala na założenie szwu okrężnego, udało mi się pod kontrolą doktora donieść ciążę i finalnie urodzić wymarzoną i zdrową córeczkę. Wielkie zaangażowanie, empatia i ogrom wiedzy. W szpitalu doktor odwiedzał mnie po porodzie, żeby sprawdzić, czy wszystko u nas w porządku. Pod skrzydłami doktora, czułam ...
Opinia dodana przez: Anna Borawska

lekarz Marcin Gdaniec

Centrum Medicover Grunwaldzka
al. Grunwaldzka 472 A
80-309 Gdańsk

Jestem mile zaskoczona przebiegiem wizyty. Pan dr poświęcił mi dużo czasu, bardzo dokładny i dociekliwy. Życzliwy i uprzejmy. Zlecił stosowne badania, wysłuchał, odpowiedział na wszystkie pytania i wątpliwości. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Izabela

dr n. med. Wojciech Maciej Grzybowski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Rogalińska 17B
Gdańsk

Podczas wizyty czuć pełen profesjonalizm i wielkie doświadczenie. Wizyta przebiega bez pośpiechu, szczegółowy wywiad, wnikliwe badanie. Pan doktor cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia problemy i wątpliwości. Wszystko odbywa się w przyjaznej, spokojnej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z wizyt, serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena

Maciej Szemryk

Centrum Zdrowia STARMED
80-288 Gdańsk

Cudowny lekarz , po 5 latach zdecydowałam się w końcu na wizytę u lekarza , wiadomo stres cały dzień ale podejście pana doktora było cudowne , rozmawiał ze mną , zadawał pytania opowiadał jak spędził swój dzien ponieważ wizyta była wieczorkiem i sprawił ze na fotel usiadłam całkiem rozluźniona :) Dostałam wskazówki jakie badania powinnam przeprowadzić rutynowe i mimo ze czekało wielu pacjentów pan doktor z uśmiechem cierpliwie odpowiadał na ...
Opinia dodana przez: Alicja

Andrzej Zinkiewicz

ul.Jagiellońska
Gdańsk

Bardzo dobry specjalista z indywidualnym podejściem do pacjentki. Wszystko na spokojnie, wyczerpująco tłumaczy. Byłam u niego w endomedzie. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Marta

dr Małgorzata Czupryńka

Ginekolog, Ginekolog położnik

Gdańsk

Bardzo dobra ginekolog. Rzeczowa i kompetentna.Zawsze uśmiechnięta i pełna ciepła.Poświęca tyle czasu ile ci potrzeba ,na wyjaśnienie wszystkich pytań i problemów . Podczas wizyty czujesz się tak jakbyś była jedyną pacjentką.Jest lekarką z powołania. W trudnych sytuacjach podczas prowadzenia mojej ciąży,pod telefonem była osiągalna nawet w nocy. Poleciłam ją swoim koleżanką i żadna nie żałowała.Mogę polecić ją wszystkim matką ,które chcą iść z swoimi córkami do lekarza pierwszy raz.Jest to ...

Katarzyna Ciach

CH Madison, gabienty prywatne
Rajska 10, Gdańsk
Gdańsk

Pani doktor bardzo miła, kompetentna.Leczyłam się jakiś czas temu. Odeszłam ponieważ koszty przerosły wszystko. Poza tym czas oczekiwania w poczekalni: minimum 40 minut- 1godziny opóźnienia. Może warto pomyśleć o zwiększeniu czasu na pacjenta i kolejce według godziny umówienia a nie przyjścia danego dnia. wizyta prywatna, warto nadmienić pacjentce jakiego typu będą to koszty, leczenie, dodatkowe badania a nie z dnia na dzień dowiadywać się że jeszcze to, potem tamto. I ...