Ginekolog Gdańsk

" Stary kociar" pseud.autorski
Profesjonalne Seks Pogotowie 24 godz.na telefon
Gdańsk

Jest cudowny :) Kompetentny, delikatny, łagodny, wszystko dokładnie tłumaczy...na lepszego trafić nie mogłam. Polecam

Opinia dodana przez: Agnieszka

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Nieborowska 39/4
Gdańsk

Przede wszystkim to bardzo dobry specjalista w swoim fachu,pewny swej wiedzy i umiejętności.Poddałam się operacji ginekologicznej,a operował właśnie doktor Ruczyński.Przed operacją przeprowadził ze mną rozmowę,ponieważ jak każdy bardzo się bałam.Tłumaczył wszystko językiem prostym,nie używał niezrozumiałych dla mnie pojęć medycznych.Jestem bardzo zadowolona z opieki Pana doktora .Po operacji szybko wróciłam do zdrowia i pracy zawodowej. Polecam tego lekarza jest naprawdę dobry i przede wszystkim bardzo miły a do tego często żartuje co rozlużnia napięto atmosferę gdy kobieta musi poddawać się badaniom ginekologicznym a każda z kobiet wie jaki jest to dla kobiety stres. Jeszcze raz dziękuje Panu doktorowi za operację życzę wszystkiego dobrego - wdzięczna pacjęntka

Opinia dodana przez: Beta

Burzyńskiego 6e lok. 1a
Gdańsk

Być może pani Świątkowska nie bije rekordów rozmowności, ale do lekarza nie chodzi się na ploteczki. Bardzo spokojna, rzeczowa i przede wszystkim kompetentna w diagnostyce usg. To co ona stwierdziła i zmierzyła w ciągu 5 minut, ordynatora oddz. Położniczego innego szpitala po prawie godzinnym badaniu przerosło. Mimo iż dojeżdżam na wizyty z drugiego końca województwa i taka wyprawa za każdym razem kosztuje mnie w sumie 500 zł, nie mogę pozwolić sobie na rezygnację z fachowej oceny stanu mojej ciąży przez Panią Doktor. Amen.

Opinia dodana przez: Natalia

Kartuska 63 lok. 65
Gdańsk

rewelacyjny specjalista. konkretny profesjonalny,szczery do bólu ale wizyta u niego jest naprawde godna polecenia.

Góralska 13
Gdańsk

Kochany Dr. Smula, godny polecenia i bardzo kompetentny lekarz. Polecam wszystkim pacjentkom!!!

Przychodnia Gdańsk-Południe
Jeleniogórska
Gdańsk

pani doktor prowadzila moja ciaze i dzieki niej bylam spokojna ,zlecala wszystkie potrzebne badania,odpowiada na pytania a na dodatek gdy rodzilam dzwonila do szpitala czy wszystko dobrze.Naprawde polecam ta lekarke.

al. Grunwaldzka 87/91 lok. 4
Gdańsk

Bardzo polecam, dokładna i profesjonalna, świetnie wykonuje usg i pracuje na najlepszym sprzęcie

lekarz bardzo sympatyczny, poswieca czas pacjentowi. u tego lekarza oprocz mnie lecza sie moje corki. zachwalam i polecam go moim znajomym.

dr n. med. Lech Bolt

Ginekolog położnik, Ginekolog

Cieszyńskiego 38A/13
Gdańsk

Wspaniały lekarz mało jest takich lekarzy bardzo miły zawsze ma czas dla swoich pacjentek. Dzięki niemu mój synek żyje jest chory bo jest wczesniakiem ale żyje teraz ma już 7 lat 😊 Bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę nad synkiem i moją w 2008r

Opinia dodana przez: Agnieszka

Beniowskiego 37
Gdańsk

Bardzo kompetentna osoba, prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor , bardzo delikatna, przesympatyczna osoba, godna zaufania i na pewno polecenia innym pacjentką :))