Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Ginekolog Głowno

lekarz Marcin Makowski

95-015 Głowno

Polecam serdecznie Pana doktora. Najlepszy ginekolog, bardzo sympatyczny. Prowadził moją ciąże, jestem z niego mega zadowolona. Delikatny w badaniach, nie tak jak niektórzy… Mam nadzieję że z następną ciążą tez trafię do Pana doktora🫶
Opinia dodana przez: Kateryna

lekarz Bożena Góralczyk

Głowno

Pani Doktor prowadziła moją ciążę i wszystko zakończyło się powodzeniem. Bardzo polecam, świetnie podejście do pacjenta, wszystko dokładnie wytłumaczone, przy badaniu bardzo delikatna (nie odczuwa się żadnego dyskomfortu). Najlepszy ginekolog w moją życie, jestem bardzo zadowolona! Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Tetiana

lekarz Piotr Widawski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REMEDIUM"
ulica Kopernika 19
95-015 Głowno

Nie mam pojęcia dlaczego takie opinie. Od dawna chodzę do Pana doktora i zawsze wszystko super. Nigdy nie ma problemu z receptą czy badaniami.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Andrzej Banaszewski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REMEDIUM"
ulica Kopernika 19
95-015 Głowno

Po raz pierwszy trafiłam do pana doktora,ponieważ mój lekarz przestal przyjmować w ramach narodowego funduszu zdrowia.Niestety niezbyt miło wspominam tą wizytę i rozmowę z doktorem.Nie wspominając już,że dostałam skierowanie na usg w innej placówce mimo iż u pana doktora w gabinecie jest usg a pan doktor podobno ma odpowiednie kwalifikacje by je wykonywać. Niestety po pierwszej wizycie jestem na nie.Nie polecam
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Marek Nalewajko

Ginekolog, Ginekolog położnik

Głowno

Dzięki panu doktorowi wychowuję niepełnosprawną córkę-roślinę.Dziecko urodziło się w ciężkiej zamartwicy z 1 pkt Apgara, bo jako ordynator łódzkiego szpitala -lipiec 1999 r. nie podjął na czas decyzji o wykonaniu cesarskiego cięcia.Pozdrawiam panie doktorze,

lekarz Maciej Łukaszek

95-015 Głowno

Myślę, że decydując się na wizytę u tego „lekarza” w późniejszym czasie może pojawić się niechęć do innych ginekologów. Dawno nie spotkałam się z takim traktowaniem przez lekarza. Płacimy składki, a na wizycie na NFZ zostałam potraktowana jak intruz, niechciany gość. Z wielka łaską odpowiadano na moje pytania. To jest jakiś absurd, jestem pełna podziwu ze ten pan jeszcze pracuje w swoim zawodzie. Było mi bardzo ciężko zaufać innemu lekarzowi, ...

lekarz Janusz Koper

lekarz Marcin Baum