Filtruj terminy

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Ginekolog Gorzów Wielkopolski

lekarz Robert Markowski

Poradnia Neurologiczna - Belon, Krynicka, Sobkowiak-Osińska, Lekarze, Spółka Partnerska
Kombatantów 34
66-400 Gorzów Wielkopolski

Z całego serca polecam Pana Doktora.Bardzo miły, delikatny i wyrozumiały. Pełen profesjonalizm. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Wszystko super i bez stresu. Bardzo dziękuję 🙂
Opinia dodana przez: Marta H

lekarz Romuald Puchała

Gorzów Wlkp
ul.Ogińskiego
66-400 Gorzów Wielkopolski

Wspaniały uprzejmy człowiek, bardzo dobry fachowiec. Jestem pacjentką od 20 lat. Odbierał mi pierwszy poród i nawet teraz córka chodzi do niego. Zawsze cierpliwy, poświęca dla pacjentki dużo czasu i wyczerpująco wyjaśni każdy temat. Bardzo duża wiedza i wieloletnie doświadczenie. Polecam z całego serca !
Opinia dodana przez: Adriana

lekarz Bogumiła Turos-Dejnowicz

Niepubliczny Laryngologiczny ZOZ s.c.
Drzymały 11
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani Bogumiła jest kompetentna polecam prowadziła mi ciąże jestem bardzo zadowolona o kosztach nie powiem to zalezy jakie choroby czlowiek ma i co robi jakie badania i to chyba normalne ze jak prywatnie to trzeba zaplacic ale warto Polecam!!! a tak jak ja placilam to Cytologia badanie oraz usg 150zl to nie jest tak duzo

lekarz Janusz Gadomski

Kwiatowa 30
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobry lekarz. Poświęca dużo czasu i uwagi pacjentce.Badanie dyskretne i bezbolesne.

lekarz Michał Jewusiak

Filia Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "STOMIK "
Gwiaździsta 14
66-400 Gorzów Wielkopolski

Jestem wieloletnią pacjentką lekarza Pana M. Jewusiaka. Jest zaangażowany w moje problemy zdrowotne i zawsze trafnie udziela mi pomocy.Zawsze tłumaczy co robić i jak (jeśli jest taka potrzeba) stosować leki. serdecznie polecam tego lekarza .Grazyna
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Bożena Lech

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinety Lekarskie Zdrowie i Uroda s.c.
Szarych Szeregów 38 (centrum Q10 -1 piętro )
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo miła Pani doktor, podejście do pacjenta super. Kontakt telefoniczny bez problemów. Finansowo też super. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Ewa Joniec

ul. Paderewskiego 14/2 Gorzów Wielkopolski
66-400 Gorzów Wielkopolski

Dzięki tej Pani moje życie nabrało sensu. Jako jedyna pomogła mi w spełnieniu największego marzenia jakim jest macierzyństwo. Razem z mężem zawdzięczamy jej nasze szczęście. Anioł nie kobieta. Dziękuję jej każdego dnia za jej dobroć i profesjonalizm. Polecam 1000000%
Opinia dodana przez: Kasia-skwierzyna

lekarz Maciej Smółkowski

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Lekarz którego mogę polecić każdej kobiecie z czystym sumieniem. Po wielu latach starań o dziecko, trafiłam do pana Smółkowskiego, który szybko zdiagnozował problem. Dzięki jego profesjonalnemu podejściu mam jeszcze dwójkę dzieci. Obie ciąże prowadził on i odbierał jeden poród. Był też bardzo opiekuńczym lekarzem po porodzie. Pełen profesjonalizm i przede wszystkim dobry człowiek 🙂.
Opinia dodana przez: Franciszka

Andrzej Wojciech Kuczyński

Kardiolog, Ginekolog położnik

Kombatantów 34
66-400 Gorzów Wielkopolski

dobry lekarz i specjalista no ale jak już się płaci taką cenę za wizyty i badania to czego innego można się spodziewać jak dobrej opieki medycznej...

Piotr Paszyński

Gabinet Prywatny
66-400 Gorzów Wielkopolski

Jeden z najgorszych lekarzy, z jakimi miałam dotychczas do czynienia. Przyjechałam do szpitala ze skurczami. Po pomiarach położna stwierdziła, że dziecko jest zbyt duże i nie uda się urodzić naturalnie, doktor natomiast to zbagatelizował i w trakcie USG ocenił masę na znacznie niższą niż się okazała. Zapytany przeze mnie o ile myli się urządzenie, odpowiedział, że do pół kilograma. Nie ukrywam, że słyszalam wiele opinii na temat średniowiecznych poglądów pana ...

lekarz Andrzej Zieliński

Kosynierów Gdyńskich 17 lok. 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Serdecznie polecamy z żoną doktora Andrzeja Zielińskiego. Od pierwszej wizyty czuliśmy się bardzo dobrze, zaopiekował się nami i zaangażował w stu procentach w nasz przypadek. Pan doktor jest kolokwialnie mówiąc "i do tańca i do różańca". Można poruszyć z nim każdy temat, nawet odbiegający od jego specjalizacji. Zawsze wysłuchiwał do końca, odpowiadał na wszystkie pytania i poświęcał tyle uwagi i czasu ile było nam potrzebne. Nigdy nie przyspieszał wizyty, zawsze ...
Opinia dodana przez: AniaJacekRozalia

dr Piotr Kleinhardt

MEDISON
Piłsudskiego 47
66-400 Gorzów Wielkopolski

Wspaniały lekarz. Bardzo szczerze polecam. Zawsze miałam problemy zdrowotne o podłożu ginekologicznym i chodziłam do wielu lekarzy z okolicy. Dr Kleinhardt to lekarz z powołania, bardzo rzadko znaleźć w tych czasach takiego specjalistę.
Opinia dodana przez: Oliwia

dr n. med. Aleksandra Jaworucka-Kaczorowska

Okulistyczne Centrum Chirurgii NZOZ Korżel Poradnia Okulistyczna i Leczenia Jaskry
Plac Jana Pawła II 74AB
66-400 Gorzów Wielkopolski

Zaufanie do Pani doktor w 100%. Zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje, a nie ile przewiduje „grafik” - więc zdarzają się opóźnienia, ale fachowe podejście do pacjenta, do problemu i do leczenia wszystko wynagradza. Komfortowe i pomocne wizyty.

lekarz Jarosław Maj

NZOZ "Hipokrates" s.c.
Łużycka 7 (NZOZ Hipokrates)
66-400 Gorzów Wielkopolski

Lekarz porażka przy kiepskich wynikach cyt miałam mieć kolpo a dr nie przygotowany. Brak jakich kolwiek wyjaśnień na temat tego co mi dolega, najlepiej jakbym z neta sobie poczytala. I raczej jak dla lekarza nie powinno mieć znaczenia czy jestem na NFZ czy prywatnie. I generalnie z moja dolegliwością od kiedy wiem co mi jest chodzę ponad miesiąc. Dodatków sam stwierdził ze jedno badanie to nie potrzebnie robił. Więc?? No ...
Opinia dodana przez: Mag

lekarz Witold Rybski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "HIPOKRATES "
ulica Łużycka 7/6-7
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo polecam. Jestem pacjentką od czasu pierwszej ciąży. Pan Doktor odpowiada szczegółowo na pytania. Nie bagatelizuje żadnych wątpliwości pacjentki.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jerzy Homa

Ginekolog położnik, USG

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Dr Homa jest bardzo dobrym specjalistą, uprzejmym i zabawnym człowiekiem. Wizyta jest konkretna, bez żadnego "owijania w bawełnę". Na wszystkie pytania udziela dokładnej odpowiedzi, wszystkie niejasności dokładnie tłumaczy. Badanie jest całkowicie bezbolesne (cytologia,usg i badanie piersi). W przypadku badania piersi-dokładnie pokazuje jak je badać. Z czystym sumieniem mogę polecić lekarza.

lekarz Piotr Gratkowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pracownia Cytodiagnostyki Ginekologicznej
Dworcowa 4
66-400 Gorzów Wielkopolski

Po prywatnej wizycie na którą przyjechaliśmy z samego południa Polski około 600km, moja żona została skierowana do szpitala na operację której doktor Piotr Gratkowski zobowiązał się podjąć. Przed operacją która miała być w grudniu 2019r a finalnie została wyznaczona przez doktora na 26.02.2020r żona kontaktowała się z lekarzem drogą mailową z informacją że Jej cykl się przesunął, chciała wiedzieć czy zabieg będzie mógł się odbyć gdyż wtedy będzie w drugiej ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Jarosław Musielak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "HIPOKRATES "
ulica Łużycka 7/6-7
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ordynator Ginekologii Szpitala w Skwierzynie. Bardzo dobry specjalista. Polecam wszystkim kobietom!!!
Opinia dodana przez: Zofia

Jerzy Homa

66-400 Gorzów Wielkopolski

Lekarz delikatny, ale nie zdecydowany. Po badaniu w 8 tyg ciąży, nie był w stanie zatwierdzić jej.

lekarz Krystyna Gedymin

Ogińskiego 8f lok. 2
66-400 Gorzów Wielkopolski

na sama myśl o tej Pani robi mi się słabo. Zlekceważyła mnie kiedy w 6-stym miesiącu ciąży zgłosiłam się do niej z powodu opuchnięcia nóg i całego ciała. Chciałam zostać w szpitalu na obserwacji- odmówiła, twierdząc, że nic mi nie będzie. Zlekceważyła moja sytuację, kiedy po raz kolejny- tym razem zgłaszając się do szpitala z bólami brzucha kazała podać mi podać no-spę, tego dnia sprawowała dyżur. Czekałam z bólami w ...