Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Ginekolog Gostyń

lekarz Wojciech Guliński

63-800 Gostyń

Takiego doktora jak Pan Wojciech to ze świecą szukać! Trafiłam do doktora z polecenia pacjentki jak po poronieniu leżałam w szpitalu i jestem szczerze zadowolona. Szczegółowo wytłumaczy wszystkie przyczyny czemu co się stało, rozwiewa wątpliwości i potrafi uspokoić. Prowadzi teraz moja ciążę i serdecznie mogę polecić Pana doktora wszystkim Paniom.
Opinia dodana przez: Marta

63-800 Gostyń

Niestety pani doktor zlekceważyła mój wynik cytologii. Potem okazało się, u innego lekarza, że mam wynik badania w kierunku HPV pozytywny a badanie szczegółowe wykryło komórki nowotworowe. Niestety nie polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Dzięki lekarzowi omal z dzieckiem nie przepłaciłam życiem moje dziecko może być niepełnosprawne do końca życia
Miły;bardzo dobry fachowiec,więcej Takich!

ul. Wrocławska 65
63-800 Gostyń

Bardzo miła Kobieta i świetny specjalista. Prowadziła dwie moję ciąże jedną w przychodni a drugą prywatnie i za każdym razem byłam traktowana tak samo a to duży plus! Pani doktor była przy obydwóch porodach i wszystko przebiegło bez komplikacji. Na wizyty chodzę regularnie i polecam moim znajomym. Sympatyczna osoba i wspaniały specjalista!!!!!

dr Ryszard Migas

63-800 Gostyń

Bardzo spokojny i miły lekarz. Potrafi wytłumaczyć, uprzejmy. Ma podejście i w ogóle godny polecenia! Jestem zadowolona.

lekarz Czesław Karaś

Gostyń
63-800 Gostyń

Bardzo dobry lekarz ma swoje chumory ale dzięki niemu dziś mam cudowna córeczkę był przy mnie w trakcie porodu pacjentki traktuje rowno czy chodzi się na NFZ czy prywatnie
Opinia dodana przez: aga

lekarz Józef Jackowiak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Gabinet Prywatny
Mikołajczyka 10
63-800 Gostyń

Bardzo miły lekarz z poczuciem humoru, jednak jeśli chodzi o tłumaczenie choroby to trzeba od niego wszystko "wyciągać", zadawać wiele pytań,sam nie wiele mówi.

ul. Wrocławska 65

lekarz Wiesława Zielińsa-Kochanowska