ginekolog hrubieszów

lekarz Jerzy Biernat

Hrubieszów

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Prawo wykonywania zawodu jak najbardziej posiada. Niesamowicie dokładny i rzetelny.POLECAM!

lekarz Henryk Błaszczyński

None
ulica Krucza 18B
Hrubieszów

Najgorszy lekarz na jakiego mozna trafic. Sam fakt ze lekarz chodził z rozpieta koszula tak samo mnie badal bylo okropne. Jego podejscie do mnie również. Zglaszacac sie z saczacymi sie wodami w 7 mies ciąży, podszedl do mnie i powiedział ze moglam sie w domu polozyc a nie przychodzić do szpita. Wykonujac.badanie stwierdzil ze boli go reka i nie bedzie sie meczyl bo dziecko jest za bardzo ruchliwe zeby zbadac czy wszystko jest okej. Dla mnie taki człowiek nie powinien wgl pracowac z kobietami a szczególnie z kobietami w ciazy. Jest nieuprzejmy i niekompetentny !!! NIE POLECAM żadnej kobiecie tego pożal sie Boże ginekologa!!

Opinia dodana przez: Paulina