Filtruj terminy

Lekarze Ginekolog Inowrocław

lekarz Marek Śliwczyński

Toruńska 42
88-100 Inowrocław

Bardzo dobry lekarz. Merytoryczny.cierpliwy i delikatny. Przyjmuje nie tylko prywatnie jak to robi większość inowrocławskich lekarzy ale bez problemu na NFZ Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Artur Fijałkowski

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Ginekologiczno – Położnicza
Świętokrzyska 28
88-100 Inowrocław

Polecam , jak do tej pory jedyny ginekolog, który kompleksowo zajmuje się pacjentką! Miły , sympatyczny , dowcipny. Poważ nie podchodzi do tematu i nie zbywa. Pełen komfort podczas wizyty i żadnych obaw tuż przed.POLECAM
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Alicja Kutnicka-Zabłocka

Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Inowrocławiu
ulica Poznańska 97
88-100 Inowrocław

Najlepszy ginekolog w inowrocławiu. Nie mam zastrzeżeń do pani doktor. Prowadzila moją pierwszą ciąże i wiem że będzie prowadzić kolejne :)

lekarz Jerzy Plewiński

Toruńska 42
88-100 Inowrocław

Dziś byłam u Pana Doktora na swojej pierwszej wizycie w ramach NFZ . Pan Doktor miły, sympatyczny, przeprowadził bardzo dokładnie badanie USG, wszystko na bieżącą omawiał, odpowiadał na pytania. Bardzo się cieszę, że wreszcie trafiłam na tak profesjonalną opiekę. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Ewa

dr Krzysztof Wasilewski

88-100 Inowrocław

Bardzo dobry lekarz. Prawie rok temu pojawił się u mnie problem. Przez przypadek trafiłam na dra Wasilewskiego i jestem za to wdzięczna losowi. Bardzo mi pomógł i wyleczył. Można z nim swobodnie porozmaiwać, o wszystko zapytać. Nigdy nie sugerował, że mam przyjść do Jego prywatnego gabinetu, jak to robią inni lekarze.
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

lekarz Danuta Zbomirska-Szczepaniec

Specjalistycz Praktyka Lekarska
Andrzeja 34/3
88-100 Inowrocław

Pani doktor jest bardzo przyjemną osobą konkretnie i delikatnie podchodzi do badania. Jestem zadowolona z jej leczenia:) To jest moja pierwsza ciąza i ciesze sie ze trafilam do pani Zbomirskiej:)
Opinia dodana przez: Sabina

lekarz Janusz Grzybowski

Gabinet Janusz Grzybowski
Solankowa 47
88-100 Inowrocław

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Prowadzil moja ciążę. Na wizyte nie trzeba czekac tygodniami jak u innych. Ważne tylko aby przyjść w godzinach rejestracji 16-18 i zostaje sie przyjętym tego samego dnia. Ceny bardzo niskie, poświęca kazdej pacjentów tyle czasu ile potrzebuje. Proszę nie mylić internetowych opinii ludzi o lekarzu z Warszawy ktory nazywa się tak samo..
Opinia dodana przez: Monika

Cezary Rusak

88-100 Inowrocław

Świetny specjalista, przemiły człowiek prowadzi moją drugą ciążę i żałuję że nie chodziłam do p. Doktora z pierwszą. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Krzysztof Wasilewski

88-100 Inowrocław

Bardzo dobry lekarz ,godny polecenia, prowadzil dwie moje ciaze wiec moge z czystym sumieniem polecic Pana Doktora
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Sylwia Niedźwiedź-Kujawińska

Św.Ducha 5 Inowrocław
88-100 Inowrocław

Pani doktor delikatna, dokładna, wszystko wyraźnie wytłumaczy. W stosunku do pacjentki uprzejma i miła. Polecam!
Opinia dodana przez: Weronika

Marek Styga

Ginekolog, Ginekolog onkolog

inowrocław
88-100 Inowrocław

Witam. Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą , z dużym doświadczeniem zawodowym. Polecam Serdecznie

dr Dominik Kimaty

Ginekolog, Internista

inowrocław
88-100 Inowrocław

Bardzo dobry lekarz. Wyrozumiały i cierpliwy. Zleca potrzebne badania. W moim przypadku bardzo trafne diagnozy.
Opinia dodana przez: Pacjentka od lat

dr n. med. Jerzy Staśkiewicz

Wachowiaka 5 lok. 24
88-100 Inowrocław

Niewiem skad takie opinie ze zadufany w sobie...nonsens!Bardzo mily,ma dobre podejscie do pacjenta potrafi tak z Toba zagadac ze czlowiek niewie kiedy juz Cie przebadal,co dla mnie jest wielkim plusem bo wiadomo takie badanie krepuje!Mi osobiscie ten lekarz uratowal zycie corki,i bede mu wdzieczna do konca zycia..A zaczelo sie od tego ze zaszlam w ciaze i pewnej soboty dostalam krwotok,zaden inny lekarz nieprzyjal by mnie w sobote kiedy ma czas ...

lekarz Janusz Wójcik

Bolesława Krzywoustego 8 lok. 14
88-100 Inowrocław

Nie polecam!! Kto to widzial, przyjac mloda przestraszona dziewczyne w ciazy, prywatnie! I odeslac ja bez zwolnienia ( a ma taka prace, ze to oczywiste, ze nie powinna pracowac) oraz nie dac skierowania na podstawowe badania, ktore wykonuje sie we wczesnej ciazy tylko kazac robic te badanie na wlasna reke :/
Opinia dodana przez: Karina

lekarz Zbigniew Śmiejkowski

Centrum Medyczne Sir Med
Staropoznańska 131-133
88-100 Inowrocław

Na ogół staram się pisać opinie obiektywnie oraz czytać inne ze zrozumieniem. Natomiast ciężko mi się powstrzymać przed niecenzuralnymi słowami w ocenie tego lekarza. Pan Śmiejkowski prawie z uśmiechem na twarzy poinformował mnie i moją żonę o tym, że nie ma co ratować dziecka, bo szanse są znikome. Ocaliło nas jedynie to, że nie było miejsca na przyjęcie w szpitalu GUMedu. Zostaliśmy odesłani do innego szpitala (pojechaliśmy na Zaspę), gdzie ...
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Krzysztof Wasilewski