Lekarze Ginekolog Jelenia Góra

lekarz Jadwiga Ujec-Kassolik

58-506 Jelenia Góra

Po czterech latach leczenia niepłodności u wielu lekarzy trafiłam do Pani doktor i dzięki temu dziś jestem matką. Szybka trafna diagnoza, następnie operacja, leczenie i udało się...Bardzo polecam Panią doktor kobietom, które mają problem z niepłodnością.

lekarz Janina Kozicka-Gilowska

pl. Piastowski 34 lok. 5
58-500 Jelenia Góra

Pani Doktor jest kompetentna i rzetelna. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba, tłumaczy wszystko prostym, zrozumiałym językiem i spokojnie, wyczerpująco odpowiada na pytania. Przeprowadza dokładny wywiad, wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze. Badanie jest delikatne, bez żadnych problemów wykonuje cytologię i bada piersi. Jest bardzo sympatyczna. Za tak fachową opiekę Pani Doktor powinna liczyć sobie krocie jednak nie robi tego, bo swój zawód wykonuje z powołania. Serdecznie polecam, jestem niezwykle zadowolona ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Karol Bielasik

Ginekolog onkolog

Jelenia Góra

Do doktora Bielasika zgłosiłam się na rutynowe badania od razu wzbudził on we mnie zaufanie nietylko jako lekarz ale i człowiek.Wykrył nieprawidłowości u mojego maleństwa zalecił dalszą diagnostyke i pomoc na którą zawsze mogłam liczyć.Potem spotkałam Pana doktora w szpitalu w Jeleniej Górze gdzie w 100%zadbał o mój komfort fizyczny i psychiczny jak i również mojego maleństwa.Panie doktorze dziekuję serdecznie za pomoc na ciężkim życiowym zakręcie a was drogie panie ...
Opinia dodana przez: Irena26

lekarz Bożena Koperska-Szumarowska

58-506 Jelenia Góra

Gdybym mogła, to dałabym 6+ :) Najlepsza z najlepszych!! :) Moją pierwszą ciążę (zagrożoną) p. Bożena poprowadziła wspaniale. Polecam, polecam, polecam!!!

lekarz Ewa Juncewicz

58-506 Jelenia Góra

Bardzo miła Pani. Ma podejście do pacjenta. Wszystko tlumaczy. Poświęca więcej czasu niż jest umowiona wizyta. Polecam w 100%. Najlepsza!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Jerzy Szczerbiński

Mochnackiego 3 (Cieplice)
58-560 Jelenia Góra

najlepszy lekarz jakiego znam - najlepszy fachowiec 2 ciąże 2 dzieci dzięki jego opiece. wspaniały czlowiek.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Henryk Mazurek

Armii Krajowej 17a lok. 4
58-500 Jelenia Góra

Nie mam z tym panem dużego doświadczenia, bo tak naprawdę tylko mnie zszywał po porodzie, ale jestem zachwycona! Jedną z rzeczy, których najbardziej się bałam było właśnie szycie. Nie byłam łatwą pacjentką, bo byłam strasznie spanikowana. Pan doktor cały czas zagadywał, żeby odwrócić moja uwagę. Samo szycie- mistrzostwo. :)
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Andrzej Błażko

Studencka 11 / 1
Jelenia Góra

Świetny lekarz naprawdę na każdej wizycie porannej pyta pacjentkę jak przebiegła noc czy nic nie pobolewało podczas badania nie czuć wogule skrępowania i stresu podchodzi do pacjentki z sercem jest wyrozumiały delikatny w razie jakiś nie jasności wytłumaczy jak będzie przebiegało badanie drugi raz trafiłam na oddział Pana doktora i nigdy nie usłyszałam nic to mogłoby mnie za niepokoić w zachowaniu Pana doktora porostu uważam Pana doktora za swojego przyjaciela ...
Opinia dodana przez: Ewa 26

dr n. med. Karol Bielasik

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

usg genetyczne
sudecka 31 oficyna
Jelenia Góra

W 21 tygodniu ciąży pan doktor przeprowadzał u mnie badanie prenatalne. Uznał, że kość nosowa jest nieco za krótka.Innych oznak trisomii 21 nie widział, ale ze względu na mój wiek miał wątpliwości. Zasugerował nowoczesną metodę badań za około 2.5 tysiąca złotych.Powiedziałam mu 3 razy, że miałam przeprowadzony Tripple test w Niemczech, ale nie wiem jaki tj. starej czy nowej generacji i wszystko wyszło dobrze. Odpowiedział, że to w takim razie ...
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Halina Drozdowska-Kleban

Gabinet Chirurgii i USG
Teatralna 1. po.109
58-500 Jelenia Góra

Doktor Halinka to złota kobieta. Prowadziła dwie moje ciąże i odbierała poród. Mam szczęście że spotkałam ją na swojej drodze. Prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Bogdan Kunkiewicz

Miłosza 26
58-560 Jelenia Góra

Nie polecam. Nie myśli jak pacjentka będzie żyła później … zdjął szwy, które nie powinny być zdjęte. Wszystko się rozeszło i nie wygoiło tak jak należy. Pozostawił bardzo dotkliwe defekty.
Opinia dodana przez: D.

lekarz Dariusz Dąbruś

58-506 Jelenia Góra

SUPER Lekarz polecam w 100%miły ,sympatyczny poświęca tyle czasu ile potrzeba. Miała skomplikowany zabieg w szpitalu Bukowiec udało się wszystko dzięki Panu Doktorowi dziękuję z całego Serca!

lekarz Bożena Wachowiak-Szumarowska

ulica Studencka 1/1
58-500 Jelenia Góra

Pani doktor potrafi rozmawiać z pacjentem i jest osobą wartą tego by do niej się udać:)

lekarz Andrzej Kałdonek

Armii Krajowej 17a lok. 4
58-500 Jelenia Góra

Byłam u doktora pierwszy raz i jestem zadowolona. Przede wszystkim czuję, że ma duże kompetencje i "zna się na rzeczy". Przyszłam z problemem, który doktor na spokojnie mi wytłumaczył. Nie spieszy się, poświęca pacjentce całą uwagę i jest konkretny. Niczego więcej od lekarza nie wymagam. Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Tomasz Piskozub

Cieplicka 20 lok. 1
58-560 Jelenia Góra

Z poczuciem humoru, poświęcił sporo czasu na wytłumaczenie. Chodzę do niego od 25 lat. Polecam! !
Opinia dodana przez: iza

lekarz Magdalena Winkler-Lach

Karkonoskie Centrum Medyczne
58-500 Jelenia Góra

Chodzę od paru lat do Pani Doktor, ale uczucia mam mieszane... Gdy wizyta była tylko kontrolna i wszystko było OK, nie mam większych uwag, choć przyznaję - badanie zawsze jest bardzo krótkie, USG błyskawiczne, brak badania piersi. Gorzej, jak zaczęły się kłopoty - wchodzenie w menopauzę, nieregularne krwawienia, przerośnięte endometrium....Czułam się, jakbym to ja była winna tych problemów, a Pani Doktor z niechęcią musi się tym zajmować! Ciągle zapominała, z ...

dr n. med. Jerzy Keppel

Sudecka 31
58-560 Jelenia Góra

Dajcie spokój kobiety..Doktor nie jest waszym mężem i nie będzie się bawił w paplaninę. Liczy się konkret, fachowość...czegóż więcej chcieć... Pogadać godzinami ...do koleżanek. Ma dyplom,ma doświadczenie,ma fach i to powinno się liczyć najbardziej... Nie jest zupą pomidorową do lubienia....ma leczyć... I robi to świetnie!!!! Ordynatorem nie staje się z przypadku😁

dr M Rahman

Ginekolog onkolog

Jelenia Góra

do Pana doktora chodzę już ładnych kilkanaście lat, dzięki niemu mam dwie wspaniałe córeczki, polecam w 1000% zawsze mogę na niego liczyć

dr n. med. Halina Kleban-Drozdowska

Groszowa 1 lok. 13
58-500 Jelenia Góra

Witam, widze tu bardzo dużo pozytywnych opinii, jednak są one dosyć odległe datą, więc wprowadzam aktualizację, miałam okazję być w szpitalu w Złotoryi na kontroli i z problemem w postaci nieregularnych miesiączek i dwóch polipów wyłapanych przez poprzednią ginekolog, oraz braku ciąży mimo nie branej żadnej antykoncepcji (z mężem przez rok staraliśmy się o dziecko jednak zrezygnowaliśmy ze względu na sytuację), o tragicznej organizacji szpitala nie będę pisała natomiast sama ...
Opinia dodana przez: klaudia

lekarz Włodzimierz Wiciak

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Mochnackiego 3 (Cieplice)
58-560 Jelenia Góra

Wizyta u pana doktora pełen profesjonalizm, wszystkie moje zapytania zostały wyjaśnione. Pan doktor fachowo i zrozumiale wytłumaczył mi na czym polega moja choroba, pokierował dalsze moje leczenie i na koniec dodał, że mogę zawsze zadzwonić gdybym miała jakieś pytania. Na pewno wrócę jeszcze na kontrolę do doktora Wiciaka, polecam innym również wizytę u niego.
Opinia dodana przez: Sylwia