Lekarze Ginekolog Kędzierzyn-Koźle

Medycyna estetyczna, Ginekolog

Estei Gabinet Kędzierzyn-Koźle
Matejki 18
Kędzierzyn-Koźle

Zdecydowałam się na doktor Ledniowska aby wykonać labioplastykę. Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń, wizyta w miłej atmosferze, bez skrępowania, zabieg bardzo komfortowy.. a po zabiegu efekt wow! Moje życie zmieniło się diametralne, jedna z lepszych decyzji życiowych a panią doktor serdecznie polecam i dziękuję :) 🧡

lek. med. Krzysztof Waszkiewicz

Kliniczny Oddział Położniczo-Ginekologicznegy z Pododdziałem Ginekologii Onkologicznej SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu
ul. Roosvelta 2
Kędzierzyn-Koźle

Bardzo polecam Pana Doktora! Lekarz z powołania - sympatyczny, rzetelny, cierpliwy, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Do prowadzenia ciąży, jak i podstawowej opieki nad pacjentką. Serdecznie polecam, nie zamieniłabym na żadnego innego. Atmosfera, gabinet i sprzęt diagnostyczny na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Agnieszka

GO-Med
Husarska 10
47-200 Kędzierzyn-Koźle

w gabinecie zostałam załatwiona kompleksowo,USG ginekologiczne,USG piersi,wizyta trwa doś długo,można o wszystko zapytać,rozwiać wszelkie wątpliwości, odpowiedzi p.doktor są wyczerpujące temat.Gabinet jest dobrze nowocześnie urządzony i wyposażony.

lekarz Elżbieta Wierzyńska

Garncarska 3
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dobre podejście do młodych dziewczyn. Lekarka bardzo uprzejma oraz potrafiąca wytłumaczyć sposob leczenia oraz chorobę.

Specjalistyczna Praktyka Lekarska GO-MED
Krasińskiego 7/1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Serdecznie polecam . Pani doktor podchodzi po ludzku do pacjentki. Jest miła i zaangażowana w pracę . Rozumie wszelkie obawy i stara się zminimalizować stres związany z porodem do minimum . Bardzo dziękuję za opiekę :)
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Ewa Babińska

Ginekolog położnik, Cytolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
47-220 Kędzierzyn-Koźle

pani doktor prowadzila moje 2 ciaze, mam do niej zaufanie jednak denerwowało mnie to, że za usg robione w szpitalu czy wypisywaniu chorobowego brala takie same pieniadze jak za wizyte w gabinecie, w szpitalu interesowala sie mna, odwiedzala, jednak za rozmowe o wakacjach w cieplych krajach z kolezanka w sali podczas cc mialam ochote ja udusic,/ chociaz moze dlatego ze podczas pierwszego cc dr mazik i strzalkowski puscili mi muzyke ...

Jacek Mazur

Poradnia chorób sutka
Kędzierzyn-Koźle

Leczę się już u pana doktora ok.10 lat na początku prywatnie teraz normalnie na NFZ i nigdy nie pokazał mi różnicy w wizycie.Zawsze miły i uprzejmy.Dzięki niemu mam dwie wspaniałe córeczki i nie wyobrażam sobie żebym mogła chodzić do innego lekarza.Ufam mu w 100% i poleciłabym każdej kobiecie bez zastanowienia a na pewno kobietom ciężarnym bo żaden inny lekarz nie zajął się mną w ciąży tak jak pan doktor Jacek.

lekarz Małgorzata Szymczyk

Ginekolog, Ginekolog położnik

Garncarska 3
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Pani doktor jest wspaniałą lekarką, można na niej polegać. Doradzi, wytłumaczy, pomoże. Była bardzo miła. Można powiedzieć, że jest z niej „stara wyga”, zwyczajnie ma ogromne doświadczenie.

Jarosław Głowacki

47-200 Kędzierzyn-Koźle

Jeśli chodzi o mnie to poleciłabym tego lekarza, na wszystkie pytania odpowiada i nie czeka aż się wyjdzie z gabinetu, nie wiem czy dlatego, że chodzę prywatnie, ale ja mam o nim dobra opinie.
Opinia dodana przez: mariii

lekarz Andrzej Fim

47-200 Kędzierzyn-Koźle

Polecam PANA DOKTORA zgodził się poprowadzić moja czwarta ciaze moja pani doktor kazała mi usynac powiedziała że po trzech cesarkach to się nie uda a PAN DOKTOR poprowadził i za tydzień utodzi się przez cesarskie cięcie nasz drugi zdrowy syn polecam PANA DOKTORA to Aniol Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Katarzyna

Ryszard Pakuło

Gabinet Ginekologiczny
Piastowska 24 lok. 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Moja historia była trudna musiałam znaleźć lekarza o dużej wiedzy i doświadczeniu - któremu mogłabym zaufać. Pan dr Pakuło właśnie taki jest. To była moja pierwsza ciąża - ciąża od początku wysokiego ryzyka ponieważ choruję na toczeń. Pan doktor podjął się jej prowadzenia od samego początku z dużym profesjonalizmem, ogromną wiedzą - nakładając duży nacisk na wszystkie możliwe badania na które dawał skierowania. Jestem bardzo zadowolona , wizyty z NFZ ...
Opinia dodana przez: Barbara0308

lekarz Jarosław Karoń