Ginekolog Konin

Przychodnia ginekologiczna BMM
Spółdzielców
Konin

Bardzo dobry lekarz.Prowadził moja pierwsza ciaże i wszystko dokładnie omawial i odpowiadał na kazde moje pytanie.Zlecał wiele badan w czasie ciązy zeby wiedziec czy wszystko jest dobrze. Poprostu dobry lekarz.

Opinia dodana przez: ewa

None
Jagiełły 11
Konin

Cudowna kobieta, dodaje sił i wiary samą rozmową. Kompetentna to mało powiedziane. Po wyjściu z gabinetu ma się wrażenie, że wszystko jest możliwe a każda beznadziejna nawet sytuacja może się zmienić. Polecam serdecznie. Na tym lekarzu nie można się zawieść.

Opinia dodana przez: Anna

Spółdzielców 46 lok. 9p
Konin

Lekarz godny polecenia prowadzil moja pierwsza ciaze i napewno poorowadzi tez nastepna bardzo mily, dokladnie wszystko tlumaczy.Polecam

Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Przemysław Namysł

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gab.pryw,
KONIN Powstańców Wlkp.16
Konin

godny polecenia fachowiec.prowadziłam u niego 2 ciąże i jestem b.zadowolona.teraz raz w roku jestem u nieo na badaniach kontrolnych

gabinet prywatny
listopada
Konin

Kompetentny lekarz.Specjalista w swojej dziedzinie.Polecam!

Kompetentny lekarz.Specjalista w swojej dziedzinie.Polecam!

Eskulap
Robert Chowański
Konin

Poczucie humoru ok.ale chyba nie o to chodzi. Jeśli chodzi o wizyty(lekarz prowadził moją ciążę), nie mam większych uwag, choć wyraźnie można odczuć, że lekarz woli umawiać na wizyty prywatne. Rozczarowanie nastąpiło podczas spotkania na sali porodowej. Pomimo, iż Pan doktor rozpoczął dyżur, był obecny podczas obchodu to zaraz po nim znikł w gabineciku lekarskim, przyszedł jakieś 20 minut po urodzeniu dziecka i bardzo zmieszany zapytał czy czy wszystko ok. Dodam tylko, że poród nie trwał jakoś specjalnie długo, tak. ok. 15 minut (po obchodzie)

Chopina 23a

A prywatnie na chopna..
Bardzo mły lekarz...

Kolejowa 11
Konin

Bardzo miły, kulturalny lekarz, każda wizyta przebiega w luźnej atmosferze. Pan Wasylkowicz wszystko pokazuje, tłumaczy a podczas badań jest delikatny. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego ginekologa do prowadzenia ciąży i serdecznie polecam innym przyszłym mamom i kobietom.

Opinia dodana przez: ANITA

11 Listopada 16 lok. 1
Konin

Cudowny człowiek,poświecił mi dużo czasu,cierpliwie wszystko tłumaczył i odpowiadał na moje pytania,

STASZICA 20
Konin

Jak dla mnie ten lekarz jest idealny! Profesjonalista! Nie zamienię Go na żadnego innego! Nawet gdyby wizyta wynosiła 300zł
Polecam ...

Polecam wszystkim