Filtruj terminy

lekarz Roman Lichaj

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Różana 11
64-000 Kościan

Polecam! Lekarz z powołania, profesjonalista! Na pierwszej wizycie wzbudza już zaufanie :) szkoda ze obecnie nie przyjmuje :(
Opinia dodana przez: gosia

lekarz Stanisław Kurowski

Łąkowa 60
64-000 Kościan

wspanialy wyrozumialy z wysoka kultura osobista kompetentny otwarty na potrzeby pacjenta chętny w każdej porze nigdy nie powie jestem zmeczonny teraz nie

lekarz Joanna Kowalska-Jasiecka

Niepubliczny Zakład Opieki Neuropsychiatrycznej "OSKAR" Sp. c.
Paderewskiego 1A/G
64-000 Kościan

Bardzo miła profesjonalna ginekoloszka polecam wszystkim kobietą w ciąży i nie tylko. Dziękuje za to że przypadkowo Pani doktor stanęła na mojej drodze
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Henryk Mazurek

64-000 Kościan

Nie mam z tym panem dużego doświadczenia, bo tak naprawdę tylko mnie zszywał po porodzie, ale jestem zachwycona! Jedną z rzeczy, których najbardziej się bałam było właśnie szycie. Nie byłam łatwą pacjentką, bo byłam strasznie spanikowana. Pan doktor cały czas zagadywał, żeby odwrócić moja uwagę. Samo szycie- mistrzostwo. :)
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Łukasz Dworczak

Centrum Medyczne
64-000 Kościan

Swietny lekarz, jak najbardziej polecam wszystkim kobietą w szczególności tym młodym ponieważ potrafi bardzo dobrze i konkretnie podejść do sprawy. najbardziej polecam!

lekarz Jolanta Rybka

Śmigielska 35
64-000 Kościan

Pani już dawno powinna znaleźć się na emeryturze. Wczesna ciąża, po krótkim badaniu chamsko stwierdziła że "tu nie ma na co liczyć" i trzeba się przygotować na poronienie, już proponowała tabletki które w tym pomogą. Wizyta u innego lekarza, ciąża przez następne 8 miesięcy wzorowa, lekarz nie widział żadnych nieprawidłowości.

lekarz Marcin Rajewski

64-000 Kościan

Szczerze nie polecam w pełni zaufałam lekarzowi u którego znałałam się z polecenia. Głównym i najważniejszym moim problemem były zakażenia intymne które pojawiały się co miesiąc. Doktor pobierał wiele próbek do badań z których podobno nic nie wynikało. Ja bardzo sfrustrowana całą sytuacją nie przeglądałam wnikliwie badań bo jeśli lekarz mówi że jest ok to stwierdziłam że tak jest, ale zakażenia nadal się pojawiały. Wszystkie wizyty odbywały się w bardzo ...
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Eugeniusz Rybka

Onkolog, Ginekolog

Śmigielska 35
64-000 Kościan

Bardzo polecam pana doktora! Ciąże prowadziła mi jego żona Pani Jolanta, ale to od był przy dwóch porodach. Wszystko dokładnie opowiadał, nie mogę powiedzieć na nich złego słowa a tym bardziej na szpital i położne w Koscianie. Jak prywatny szpital! Dziwią mnie negatywne opinie są chyba od księżniczek które myślą ze są pępkami świata a każdy nawet lekarz może mieć gorszy dzień!
Opinia dodana przez: Jagoda

lekarz Jerzy Gnusowski

Królowej Jadwigi 3
64-000 Kościan

Dr. Gnusowski ma już swoje lata to fakt, ale nie da się ukryć, że jest bardzo miły i delikatny podczas badania. Odpowiada na wszystkie pytania, nieproszony robi USG. Nie robi problemów przy zwolnieniach lekarskich itp. Co najważniejsze na wizytę czeka się max 2 tygodnie, podczas gdy do dr. Rybki ponad miesiąc. Ogólnie lekarz ok. lecz nie wiem co by było w trudnych przypadkach chorobowych.
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Michał Krybus

lekarz Barbara Bentke-Hauser

Królowej Jadwigi 3

lekarz Agnieszka Kaluba-Skotarczak

Niepubliczny Zakład Opieki Neuropsychiatrycznej "OSKAR" Sp. c.
Paderewskiego 1A/G