Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

Kraków Ginekolog

- 371 lekarzy

Bernadetta Brudecka

Ginekolog położnik, Położna

liczba opinii: 1

Centrum Opieki Okołoporodowej

Kraków

Średnia ocen: 5,0/5

Jestem mamą 3 miesięcznej Agusi - Pani Bernadetta opiekowała się mną w trakcie ciąży jak i po porodzie. Jest to ...

Jestem mamą 3 miesięcznej Agusi - Pani Bernadetta opiekowała się mną w trakcie ciąży jak i po porodzie. Jest to najwspanialsza położna, cudowna ciepła osoba. Cierpliwie odpowiada na każde nawet najbłahsze pytanie. Rozwiała każde moje wątpliwości dotyczące pielęgnacji dziecka, diety i wielu innych spraw związanych z macierzyństwem. Ponadto cały czas się dokształca, zna bieżące nowinki a także stare sprawdzone metody. Do dzisiejszego dnia mamy kontakt - jeżeli tylko potrzebuję porady od razu dzwonię. Życzę każdej kobiecie by na początku swojej drogi jako mamy była pod tak troskliwą i fachową opieką. Pani Bernadetto - dziękujemy za wspólne przebycie pierwszego odcinka tej drogi - Kasia, Marek i Agusia.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Katarzyna

None
Floriańska 24/3A
Kraków

Średnia ocen: 5,0/5

Najlepszy lekarz na świecie prowadzenie u niego ciąży to cudowny czas kompetentny sympatyczny zawsze pod telefonem doradzi i uspokoi. Posiada ...

Najlepszy lekarz na świecie prowadzenie u niego ciąży to cudowny czas kompetentny sympatyczny zawsze pod telefonem doradzi i uspokoi. Posiada ogromna wiedzę do pacjentki podchodzi zawsze z zainteresowaniem odpowiada na każde pytanie .

WięcejMniej
Opinia dodana przez: anna

CENTRUM ONKOLOGII INSTYTUT IM.SKŁODOWSKIEJ-CURIE ODDZIAŁ W KRAKOWIE
Ul. Garncarska 11
Kraków

Średnia ocen: 5,0/5


Ocena: Bardzo dobry

zgłoś nadużycie

To było bardzo dawno temu! Minęło już trzydzieści lat (może ...


Ocena: Bardzo dobry

zgłoś nadużycie

To było bardzo dawno temu! Minęło już trzydzieści lat (może nawet ponad!), kiedy to po raz pierwszy trafiłam do Pana Prof. Kazimierza Karolewskiego (wówczas jeszcze b. młodziutkiego dr). Pamiętam doskonale, że to, co od pierszej chwili zwróciło moją uwagę, to ogromna kultura osobista, subtelność, zaangarzowanie, a nade wszystko profesjonalizm! Swoją postawą wzbudzał ogromny szacunek i zaufanie. Wiedziałam, ze trafiłam na BARDZO DOBREGO CZŁOWIEKA I WSPANIAŁEGO LEKARZA!!! Wiem, brzmi pięknie,ale tak naprawdę czułam wtedy (30 lat temu) i tak jest także dzisiaj!!! Kiedy niedawno, niespodziewanie okazało się, że rak znalazł sobie ciepłe miejsce i zamierzał całkiem wygodnie zadomowić się u mnie - PAN, PANIE PROFESORZE URATOWAŁ mnie przed dalszymi konsekwencjami choroby! Nigdy tego nie zapomnę! DZIĘKUJĘ! DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA PANIE PROFESORZE!!! Jestem szczęśliwa i dziękuję Bogu, że było mi dane przez los trafić na tak WSPANIAŁEGO CZŁOWIEKA I WSPANIAŁEGO SPECJALISTĘ!! PO PROSTU MAM SZCZĘŚCIE!! DZIĘKUJĘ!! - Grażyna K.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
+2 więcej

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Wadowicka 8W
Kraków

Średnia ocen: 5,0/5

Dzięki Pani doktor zdecydowałam się na operację ,w szpitalu interesowała się moim samopoczuciem i była bardzo pomocna .Bardzo Pani dziękuję ...

Dzięki Pani doktor zdecydowałam się na operację ,w szpitalu interesowała się moim samopoczuciem i była bardzo pomocna .Bardzo Pani dziękuję .

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
+2 więcej

None
Os. Bohaterów Września 1C/3U
Kraków

Średnia ocen: 5,0/5

Ten lekarz między innymi opiekował się mną po porodzie na Ujastku. Ale tylko jego pamiętam. Pierwszy raz spotkałam lekarza, który ...

Ten lekarz między innymi opiekował się mną po porodzie na Ujastku. Ale tylko jego pamiętam. Pierwszy raz spotkałam lekarza, który pyta pacjenta czego potrzebuje i stara sie to załatwić, nie chwalac się potem wynikami. Oprócz tego wysoka kultura osobista. Zdecydowanie polecam.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Grażyna Komnata-Gajda

Ginekolog położnik, Lekarz medycyny pracy

liczba opinii: 1
+2 więcej

Ujastek sp. z o.o. sp. komandytowa
ulica Ujastek 3
Kraków

Średnia ocen: 5,0/5

Najlepszy ginekolog w całym Krakowie !!! Pani Doktor jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, bardzo kompetentna i rzeczowa, miła i ...

Najlepszy ginekolog w całym Krakowie !!! Pani Doktor jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, bardzo kompetentna i rzeczowa, miła i sympatyczna, bardzo kompleksowo podchodzi do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy, poświeca tyle czasu ile jest potrzeba, bez wzgledu na kolejke pod gabinetem.LEKARZ GODNY POLECENIA !!! Przyjmuje w Krakowie na ul. Bosaków 11, w gabinecie prywatnym FEMINA, ceny bardzo przystepne jak na Krakow.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anna
+2 więcej

Ujastek sp. z o.o. sp. komandytowa
ulica Ujastek 3
Kraków

Średnia ocen: 5,0/5

Pana doktora Sławomira Piwowarczyka mogę określić jako wysokiej klasy specjalistę. Prowadził moje dwie ciąże (w tym jedną bliźniaczą) i nie ...

Pana doktora Sławomira Piwowarczyka mogę określić jako wysokiej klasy specjalistę. Prowadził moje dwie ciąże (w tym jedną bliźniaczą) i nie mogę sobie wyobrazić innego lekarza, któremu mogłabym tak zawierzyć nie tylko swoje, ale i moich dzieci zdrowie. Pan doktor przeprowadził także u mnie jedno cesarskie cięcie i jestem z tego bardzo zadowolona, rana została zszyta z wielką starannością dzięki czemu bardzo szybko się wszystko goiło. Jest bardzo dokładny i sumienny. Zleca dużo badań i bardzo starannie je analizuje. Na wizycie nigdy się nie śpieszył i poświęcał mi odpowiednią ilość czasu dzięki czemu czułam się bezpiecznie wiedząc, że jestem pod najlepszą opieką. To lekarz, który traktuje swoją pracę nie tylko jako powołanie, ale również jak największą życiową pasję. Przejawia się to w wielkiej dbałości o zdrowie kobiet i ich nienarodzonych dzieci, dlatego bardzo gorąco polecam Pana doktora wszystkim paniom, a szczególnie przyszłym mamom.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Monika
+2 więcej

LUX MED
ul. Mehoffera 10, Kraków
Kraków

Średnia ocen: 5,0/5

Wspaniały lekarz. Bardzo oddany pacjentom. Wiele lat jestem pod jego opieką i nigdy się nie zawiodłam. Dużo rozmawia z pacjentką, ...

Wspaniały lekarz. Bardzo oddany pacjentom. Wiele lat jestem pod jego opieką i nigdy się nie zawiodłam. Dużo rozmawia z pacjentką, wszystko bardzo chętnie i cierpliwie wytłumaczy. Nie bagatelizuje nawet najdrobniejszych dolegliwości. Mam do Pana Doktora pełne zaufanie podobnie jak kilka osób z mojego otoczenia.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Monika

CENTRUM ONKOLOGII INSTYTUT IM.SKŁODOWSKIEJ-CURIE ODDZIAŁ W KRAKOWIE
Ul. Garncarska 11
Kraków

Średnia ocen: 5,0/5

Minęło już trzydzieści lat (może nawet ponad!), kiedy to po raz pierwszy zetknęłam się z Panem Prof. Kazimierzem Karolewskim (wówczas ...

Minęło już trzydzieści lat (może nawet ponad!), kiedy to po raz pierwszy zetknęłam się z Panem Prof. Kazimierzem Karolewskim (wówczas jeszcze b. młodziutkim dr). Pamiętam doskonale, że to, co od pierwszej chwili zwróciło moją uwagę, to ogromna kultura osobista, subtelność, zaangażowanie, a nade wszystko profesjonalizm! Swoją postawą wzbudzał ogromny szacunek, i zaufanie. Wiedziałam, że trafiłam na BARDZO DOBREGO CZŁOWIEKA I WSPANIAŁEGO LEKARZA!!! - Wiem, brzmi pięknie, ale tak naprawdę czułam wtedy, 30 lat temu i tak jest także dzisiaj. Nie pomyliłam się!!
Pan Profesor zawsze znajduje dla mnie czas i poświęca wiele uwagi nurtującym mnie problemom i kłopotom zdrowotnym.
Kiedy niedawno, niespodziewanie okazało się, że rak znalazł sobie ciepłe miejsce i zamierzał całkiem wygodnie zadomowić się u mnie - Pan, Panie Profesorze uratował mnie przed dalszymi konsekwencjami choroby. Nigdy tego nie zapomnę!!
Żadne słowa nie są w stanie wyrazić mojej ogromnej wdzięczności za wszystko, czego Pan Profesor dla mnie dokonał. DZIĘKUJĘ! DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA, PANIE PROFESORZE!!
Jestem szczęśliwa i dziękuję Bogu, że było mi dane przez los spotkać tak WSPANIAŁEGO CZŁOWIEKA I WSPANIAŁEGO LEKARZA!!!
PO PROSTU MAM SZCZĘŚĆIE! DZIĘKUJĘ!!! - G.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

Scanmed Multimedis
Podgórska 36
Kraków

Średnia ocen: 5,0/5

Kompetentny lekarz poświęcający pacjentowi tyle uwagi, ile potrzebuje. szereg badań pozwala się czuć pewnie. I gotowość do pomocy, gdy nie ...

Kompetentny lekarz poświęcający pacjentowi tyle uwagi, ile potrzebuje. szereg badań pozwala się czuć pewnie. I gotowość do pomocy, gdy nie wszystko układa się pomyślnie jest niezastąpiona (dzięki Pani Doktor poronienie nie było traumą..). To wspaniały lekarz i człowiek. Połączenie rzadkie więc tym bardziej godne uwagi. Nie zmienię Pani Doktor na innego lekarza z całą pewnością.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: il.Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat