ginekolog krotoszyn

Ginekolog Krotoszyn lekarz Andrzej Pajdowski

lekarz Andrzej Pajdowski

Ginekolog   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG
ul. Bolewskiego 8 ( gabinet w poradni chirurgicznej ) II-ga sobota m-c.
Krotoszyn

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

lekarz Maciej Orzechowski

Gabinet Położniczo - Ginekologiczny
ul. Witosa
Krotoszyn

Profesjonalizm, kompetentność, uprzejmość, sprzęt wysokiej jakości. Wszystko na szóstkę z plusem. Z Czystym sercem polecam.

lekarz Gabriela Piaskowska

Ginekolog

Rawicka 5
Krotoszyn

Miła, uprzejma, uśmiechnięta, fachowe podejście do pacjentki, tłumaczy po kolei podczas badania wszystko, pokazuje usg opisuje je. Polecam wszystkim, ja dojeżdżam paręnaście km i nie wyobrażam sobie wizyty u innego lekarza :)

lekarz Andrzej Krzyżanowski

Przemysłowa 5f
Krotoszyn

Polecam serdecznie!!! Doktor z powołania, kompetentny i uprzejmy, prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.

Opinia dodana przez: Sandra1512