Ginekolog Krotoszyn

Ginekolog Krotoszyn lekarz Andrzej Pajdowski

lekarz Andrzej Pajdowski

Endokrynolog, Ginekolog

ENDOKRYNOLOG
ul. Bolewskiego 8 ( gabinet w poradni chirurgicznej ) II-ga sobota m-c.
Krotoszyn

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

Gabinet Położniczo - Ginekologiczny
ul. Witosa
Krotoszyn

Profesjonalizm, kompetentność, uprzejmość, sprzęt wysokiej jakości. Wszystko na szóstkę z plusem. Z Czystym sercem polecam.

Rawicka 5
Krotoszyn

Miła, uprzejma, uśmiechnięta, fachowe podejście do pacjentki, tłumaczy po kolei podczas badania wszystko, pokazuje usg opisuje je. Polecam wszystkim, ja dojeżdżam paręnaście km i nie wyobrażam sobie wizyty u innego lekarza :)

Przemysłowa 5f
Krotoszyn

Polecam serdecznie!!! Doktor z powołania, kompetentny i uprzejmy, prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.

Opinia dodana przez: Sandra1512

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie
ulica Młyńska 2
Krotoszyn

Jako mąż mojej żony mam prawo wystawić tę opinie , mimo że regularnie 2 razy w roku żona miała wizytę u tej pani to przez jej zaniedbanie musi mieć usuniętą macicę ,zero zainteresowania ,zwlekanie z diagnozą ,brak zaangażowania w problem pacjentki. Myślałem że jako kobieta będzie miała inne podejście . Gorąco nie polecam

Opinia dodana przez: Andrzej

None
ulica E. Orzeszkowej 12

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie
ulica Młyńska 2
Krotoszyn

Zakład Opieki Medycznej "CER-MEDIC"
ul. Przemysłowa 19

None