ginekolog

Ginekolog Warszawa lekarz Magdalena Hołownia

lekarz Magdalena Hołownia

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64

Goraco polecam pania ginekolog. Pełen profesjonalizm Czułam sie bardzo komfotowo co w przypadku takiego lekarza jest kluczowe. Jeszcze raz polecam

Ginekolog Warszawa lekarz Witold Świechowski

lekarz Witold Świechowski

Ginekolog   (+1 więcej)

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15

Super lekarz godny polecenia można mu zaufać i czuć sie przy nim bezpiecznie. Kompetentny w swoim fachu umie rozmawiać z ludźmi i zawsze śluzy pomoca. Nie ma lepszego w Radomiu!!!!!

Opinia dodana przez: marlena

lekarz Rafał Ufnalewski

Ginekolog

None
Aleja Pokoju 27B/20A
Kraków

Bardzo uprzejmy, poświęca dużo czasu swoim pacjentkom. Delikatny i zawsze tłumaczy przebieg leczenia. Specjalista godny polecenia!

Wolny termin: 24 Maj o 14:30. Sprawdź inny.
Ginekolog Warszawa lek. med. Anna Stanisławska

lek. med. Anna Stanisławska

Ochota, Warszawa

Pani doktor jest najlepszym lekarzem, z pomocy którego do tej pory korzystałam. Badanie jest bardzo delikatne i komfortowe, pani doktor posiada ogromną wiedzę i poświęca tyle czasu, ile jest to konieczne dla jasnego wytłumaczenia sytuacji w przystępny sposób, cała wizyta odbywa się w przyjaznej i kulturalnej atmosferze. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Katarzyna Polakowska
Wolny termin: 24 Maj o 19:00. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Warszawa dr Krzysztof Szturo

dr Krzysztof Szturo

Ochota, Warszawa

Witam, jestem zadowolona z wizyty i profesjonalnego podejscia do pacjeta przez Pana Doktora.Wszystko zostało mi wytłumaczone,Doktor poswiecił mi tyle czasu ile potrzebowałam, odpowiedział na każde pytanie wyczerpująco, jego zalecenia okazały się skuteczne, dziękuję i polecam

Opinia dodana przez: Natalia
Wolny termin: 25 Maj o 18:20. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Warszawa dr Urszula Jastrzębska

dr Urszula Jastrzębska

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Ochota, Warszawa

Pani doktor nie była pierwszym lekarzem do którego zwróciłam się z moim problemem, ale pierwszym, któremu udało się go rozwiązać. Zamiast jak inni zlecać dużo kosztownych i bolesnych badań przeprowadziła bardzo szczegółową rozmowę, Następnie dokładnie wszystko wytłumaczyła i przedstawiła różne sposoby leczenia omawiając wady i zalety każdego z nich. Ten, który doradziła okazał się strzałem w dziesiątkę. Uprzejma, cierpliwa, widać, że posiada dużą wiedzę, jednocześnie traktuje pacjenta jak partnera. Szczerze mogę polecić :)

Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Marcin Lewandowski

DARIMED - Centrum Zdrowia
ul. Prosta 42
Kielce

Po pierwszej wyzycie - bardzo miły, profesjonalny i konkretny lekarz. Odpowiada na wszystkie pytania, upewnia się czy wszystko jest jasne. Nie pośpiesza, nie pogania pacjenta, a przy tym jest bardzo miły, uprzejmy. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Oli

lek. med. Grzegorz Chruściel

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Grzegorz Chruściel
ul. Narutowicza 65
Biała Podlaska

Polecam Bardzo gorąco znakomity lekarz :) dzięki niemu wszystko jest okej dziękuję i zawsze będę do Niego chodzić :)

Opinia dodana przez: Joanna
Ginekolog Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

lekarz Andrzej Pajdowski

Ginekolog   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

Endokrynolog Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Endokrynolog   (+1 więcej)

Ochota, Warszawa

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.

Opinia dodana przez: przyszła mama