lublin ginekolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

dr n. med. Sławomir Woźniak

Sawy
Lublin

Kompetentny lekarz, sympatyczny dobry specjalista od USG odpowiada w sposób konkretny na każde pytanie ale pewną zagadkę wciąż trzeba rozwiązać.......liczę na jego pomoc

Opinia dodana przez: Anna

prof. dr hab. n. med. Andrzej Semczuk

Ginekolog   (+1 więcej)

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
Lublin

Jestem wdzięczna Panu Bogu, że na mojej drodze życiowej postawił wspaniałych ludzi, pracowników SP SK nr 4 w Lublinie Oddziału Ginekologii Operacyjnej: kierownika Pana prof. zw. dr hab. n. med. Tomasza Rechbergera wraz z personelem.
Dziękuję za sprawne i zręczne ręce Pana hab. dr n. med. Michała Bogusiewicza i osobom asystującym w wykonaniu zabiegu w kwietniu 2016 roku oraz za opiekę całemu personelowi pracującemu na tym oddziale.
Chciałabym wyróżnić za miłą aparycję, empatię, wyrozumiałość i ludzkie podejście do pacjenta
Pana prof. zw. dr hab. n. med. Andrzeja Semczuka.
Polecam pacjentkom ten Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie.

Życzliwa pacjentka Danuta Kubiak z Kujaw

2016-04-29

Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Andrzej Wróbel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "MEDICOS"
ulica Onyksowa 12
Lublin

Witam serdecznie. W dniu wczorajszym byłam pierwszy raz u Pana Doktora. Tak naprawdę nie miałam możliwości się zapisać więc poszłam po prostu na oddział. Oczywiście Pan doktor znalazł chwilę i dla mnie. I jest jedno wazne słowo, które go opisuje: niezwykłą dokładność. Po każdym jego słowie widać wiedzę jaką posiada. Zaufałam mu. Dobrze się czułam przy nim. Zrobił mi usg, ponieważ u innego lekarza wyszło mi że mam mięśniaki i chciałam się dowiedzieć u innego źródła czy to co poprzedni lekarz mi przepisał jest w porządku. Skonczyło się na tym że będę leczona zupełnie inaczej. I wiem że jestem w dobrych rękach. Chciałabym opisać tu przebieg całej wizyty, która naprawdę trochę trwała, ale miejsca nie starczy ;). Polecam każdej niepewnej kobiecie :)

Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Eugeniusz Jarzębowski

None
ulica Kraszewskiego 2
Lublin

Dr Jarzębowski jest moim lekarzem od wielu lat. Uprzejmy, miły, delikatny, cierpliwy. Cudowny lekarz. Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Małgorzta

lekarz Cezary Skórzewski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VENUS" Poradnia Ginekologiczno-Położnicza
ulica Jutrzenki 6
Lublin

Każdej z Pań polecam.Chodziłam do wielu specjalistów ale Pan dr.jest godny polecenia pod każdym względem.

Opinia dodana przez: MARIOLA

lekarz Dariusz Zwolski

None
Głębocka 22/16
Lublin

Witam Chciałabym polecić dr Dariusza Zwolskiego ze Szpitala Wojskowego w Lublinie.Przebywałam tam kilka dni opieka ze strony dr Zwolskiego bardzo dobra w końcu ktoś mi pomógl. Opieka i atmosfera na oddziale bardzo dobra . Polecam jeszcza raz

Opinia dodana przez: Renata

lekarz Agnieszka Haratym-Maj

Ośrodek Medyczny DMP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Mełgiewska 7-9
Lublin

Kompetentna babeczka z poczuciem humoru. Polecam każdej kobiecie!! Pomoże, doradzi a czasem pożartuje :D

Opinia dodana przez: Asiula

Jerzy Hławacz

Ginekolog

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej

Lublin

Bardzo dobry specjalista, ze znakomitym podejściem do pacjenta. Doradza, opiniuje, konsultuje, daje poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Nigdy dotąd nie spotkałam takiego ginekologa a jestem kobieta po trzydziestce. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Dariusz Szymula

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " AB OVO " Centrum Zdrowia Rodziny Sp. z o. o.
ulica Bociania 6
Lublin

najlepszy lekarz jakiego ja znam prowadził mi trzy ciąże nie było łatwo polecam serdecznie i dziękuje

Opinia dodana przez: monika

dr n. med. Elżbieta Poniedziałek-Czajkowska

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
Lublin

Bardzo kompetentny lekarz. Bardzo polecam kobietom, które poroniły lub nie mogą zajść w ciąże. Na prawdę działa cuda. Dziękuje Pani Doktor.