ginekolog lubliniec

dr n. med. Aleksandra Baranowska-Mosingiewicz

Ginekolog

Grunwaldzka 19a
Lubliniec

Budzi zaufanie, cierpliwa, miła, ciepła osoba, profesjonalnie przygotowana do wykonywanego zawodu, na bieżąco z "nowościami" w swojej dziedzinie, o czym świadczy ogrom dyplomów i certyfikatów w gabinecie.
Stosuje zasadę, że to lekarz jest dla pacjenta a nie odwrotnie.
Polecana mi przez wiele koleżanek i nie zawiodłam się.
Kolejki w poczekalni są małym minusem, ale to dowód na to jak świetnym jest zawodowcem.
Warto - polecam!

Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Dariusz Wala

Staszica 14
Lubliniec

Dla mnie dr Wala jest nieoceniony ! Wspaniały człowiek , LEKARZ !!!! Laparoskopia wykonana perfekcyjnie , duże zainteresowanie stanem pacjenta po zabiegu :-) Polecam !!!!

Opinia dodana przez: Ania

lekarz Lidia Adrianowicz

Lubliniec, ul.Paderewskiego 35
Lubliniec

Bardzo miła i uprzejma osoba. Zawsze miała dla mnie czas i podczas ciąży, gdy miałam małe problemy wszystko tłumaczyła. Polecam.

Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Wiktor Mańka

Jana III Sobieskiego 5 lok. 3
Lubliniec

Najlepszy lekarz ever. Podczas badania na bieżąco omawia sytuację czy jest w porządku czy coś się dzieje. Na wizytach kontrolnych zawsze USG czego inni lekarze nie wykonywali bynajmniej w moim przypadku. Doktor zawsze wykonywał dodatkowe badania gdy coś go zaniepokoiło. Nigdy nie odmówił przyjęcia mimo że nie byłam zarejestrowna, bo nagle wystąpiły objawy chorobotwórcze.
Wielka szkoda, że Bogatynia uszupli się w tak wspaniałego specjalistę w tej dziedzinie.

Opinia dodana przez: Bogatynianka

lekarz Wiesław Pyda

None
ul. Armii Krajowej 65

Średnia ocen: 1/5

Niekompetetny beznadziejny lekarz Nie powinien byc ordynatorem oddzialu w szpitalu w Lublincu Masakra Poprostu

Opinia dodana przez: anonim