mazowieckie ginekolog

Wolny termin: 23 Paź o 16:45. Sprawdź inny.
Ginekolog Warszawa lek. med. Anna Stanisławska

lek. med. Anna Stanisławska

Ginekolog   (+1 więcej)

Ochota, Warszawa

Naprawdę super lekarz. Godny polecenia i zaufania. Cieszę się, że akurat do pani Ani się zapisałam, bo jest to osoba na właściwym miejscu. Niesamowite podejście po pacjenta.

Wolny termin: 23 Paź o 19:00. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Warszawa dr Krzysztof Szturo

dr Krzysztof Szturo

Ochota, Warszawa

Witam, jestem zadowolona z wizyty i profesjonalnego podejscia do pacjeta przez Pana Doktora.Wszystko zostało mi wytłumaczone,Doktor poswiecił mi tyle czasu ile potrzebowałam, odpowiedział na każde pytanie wyczerpująco, jego zalecenia okazały się skuteczne, dziękuję i polecam

Opinia dodana przez: Natalia
Ginekolog położnik Warszawa dr Urszula Jastrzębska

dr Urszula Jastrzębska

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Ochota, Warszawa

Pani doktor nie była pierwszym lekarzem do którego zwróciłam się z moim problemem, ale pierwszym, któremu udało się go rozwiązać. Zamiast jak inni zlecać dużo kosztownych i bolesnych badań przeprowadziła bardzo szczegółową rozmowę, Następnie dokładnie wszystko wytłumaczyła i przedstawiła różne sposoby leczenia omawiając wady i zalety każdego z nich. Ten, który doradziła okazał się strzałem w dziesiątkę. Uprzejma, cierpliwa, widać, że posiada dużą wiedzę, jednocześnie traktuje pacjenta jak partnera. Szczerze mogę polecić :)

Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Ewa Gołasa

Ginekolog

Medicon
ulica Gagarina 1
Radom

Pani Doktor tłumaczy wszystko, co, jak i dlaczego, bardzo komunikatywna i konkretna, zero stresu:)

Endokrynolog Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Endokrynolog   (+1 więcej)

Ochota, Warszawa

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.

Opinia dodana przez: przyszła mama
Wolny termin: dzisiaj o 16:00. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Warszawa dr Janina Szymańska

dr Janina Szymańska

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Ochota, Warszawa

Wspaniała Pani Doktor. W każdym calu profesjonalna. Podejście do pacjenta też bardzo dobre. Z czystym sumieniem polecam!

Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny.

lek. med. Wiesława Młynarczyk

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
Białołęka, Warszawa

robiłam u p. doktor usg położnicze w enel med. miła spokojna kompetentna doktor. profesjonalnie okresliła termin porodu co do dnia:) polecam

Wolny termin: jutro o 17:00. Sprawdź inny.

lek. med. Jacek Kostrzewa

Ginekolog

Kos-Med
Pl. Konstytucji 3 m. 60

Wizyta u tej osoby to przykład tego jak NIE powinien wyglądać profesjonalny kontakt z pacjentem. Wyszłam z jego gabinetu zapłakana i roztrzęsiona, ale przede wszystkim upokorzona.
Pan Kostrzewa nie potraktował mnie jak człowieka, ale jak kolejną sprawę do zaliczenia.
Przez cały czas czułam Pan Kostrzewa wzbudzał we mnie wstydu i poczucie winy za to, że w ogóle żyję, że przyszłam do niego, a na dodatek ośmielam się zadawać mu pytania.
Na przykład, gdy zaczęłam przedstawiać mój problem od opisania ogólnych dolegliwości, które pojawiły się tym samym momencie, co problemy z okolicami intymnymi (m.in. wysypka na twarzy, dreszcze, kaszel) oraz przebieg wizyty i internisty (internista nie był w stanie stwierdzić, co jest przyczyną moich dolegliwości), Pan Kostrzewa skomentował to w ten sposób “Proszę się rozebrać, nie będę przecież leczyć pani twarzy. Ja się zajmuję tylko moją działką, a nie chorobami zakaźnymi”.
Po badaniu okolic intymnych Pan Kostrzewa zaczął wypisywać w komputerze listę leków, które mam wykupić, nie patrzył na mnie i nie wyjaśnił, co mi właściwie dolega. Gdy próbowałam dowiedzieć się, co to za choroba  i co może być jej przyczyną, czy może powinnam zmienić coś w swoim trybie życia, aby uniknąć w przyszłości podobnych problemów, zbywał mnie, nie dając konkretnej odpowiedzi.
Ponadto Pan Kostrzewa sugerował również, że nieodpowiednio dbam o siebie i nie leczyłam nadżerki (po raz kolejny wprawiając mnie w zawstydzenie). Gdyby jednak zadał sobie trud przejrzenia mojej historii (od 5 lat leczę się w Lux Medzie, większość wyników badań miałam przy sobie), zobaczyłby, że wielokrotnie leczyłam się na nadżerkę i regularnie konsultuję się z moim lekarzem prowadzącym, regularnie wykonuję badanie cytologiczne i USG piersi. Gdy mu o tym powiedziałam, stwierdził, że “to nie było żadne leczenie” i że powinnam na poważnie się za to zabrać. Na moje pytanie, co ma na myśli, Pan Kostrzewa rzucił tylko, że “możemy to Pani wymrozić”, ale nie wyjaśnił, na czym ta metoda polega, jak się do niej przygotować, jakie są przeciwwskazania itd.
Jakby tego było mało, gdy zapytałam go, czy mogę brać leki przepisane przez niego (antywirusowe na opryszczkę + globulki na nadżerkę) jednocześnie z antybiotykiem, który tego samego dnia, pół godziny wcześniej, przepisał mi internista na objawy infekcji górnych dróg oddechowych, nie odpowiedział na pytanie, zasłaniając się tym, że on “zajmuje się tylko tym, co na dole, a twarz i inne problemy” powinnam wyjaśnić z innymi lekarzami.
W skrócie: SKANDALICZNIE nieprofesjonalne, nieludzkie, nieuprzejme zachowanie.
Cały czas czuję niesmak po tej wizycie i zażenowanie. Że już nie wspomnę o strachu związanym z brakiem wiedzy, co mi tak właściwie dolega, czy coś grozi mojemu partnerowi, czy mogę teraz myśleć o zajściu w ciążę, czy jak będę brała te wszystkie leki na raz, czy nic mi ie grozi itd.

Opinia dodana przez: Marta