mazowieckie ginekolog

lekarz Magdalena Hołownia

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64

Średnia ocen: 5/5

Goraco polecam pania ginekolog. Pełen profesjonalizm Czułam sie bardzo komfotowo co w przypadku takiego lekarza jest kluczowe. Jeszcze raz polecam

Ginekolog Warszawa lekarz Witold Świechowski

lekarz Witold Świechowski

Ginekolog   (+1 więcej)

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15

Super lekarz godny polecenia można mu zaufać i czuć sie przy nim bezpiecznie. Kompetentny w swoim fachu umie rozmawiać z ludźmi i zawsze śluzy pomoca. Nie ma lepszego w Radomiu!!!!!

Opinia dodana przez: marlena
Wolny termin: 3 Mar o 15:00. Sprawdź inny.
Ginekolog Warszawa lek. med. Anna Stanisławska

lek. med. Anna Stanisławska

Ochota Medical Center
Mochnackiego 10
Ochota, Warszawa

Polecam, bardzo uprzejma i kompetentna Pani doktor. Badania wykonywane są dokładnie i delikatnie a cała wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze.

lek. med. Elżbieta Kozłowska

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
Śródmieście, Warszawa

Jestem stałą pacjentka od lat i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Pani doktor jest najukochansza, super ciepła osoba z dużą wiedzą, a na pacjenta patrzy jak na całość a nie jedynie pojedyncza dolegliwość. Zdecydowanie polecam :)

Opinia dodana przez: Kasia
Ginekolog położnik Warszawa dr Janina Szymańska

dr Janina Szymańska

Ochota Medical Center
Mochnackiego 10
Ochota, Warszawa

Wspaniała Pani Doktor. W każdym calu profesjonalna. Podejście do pacjenta też bardzo dobre. Z czystym sumieniem polecam!

dr n. med. Piotr Raczyński

Ginekolog   (+2 więcej)

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Drodzy. Ja polecam tego lekarza rodziłam w IMiD i naprawdę jestem super zadowolona nikt inny chyba by się tak nie zaopiekował jak on. Wszystko wytłumaczył przed porodem jak to będzie wyglądało, a miałam cesarskie cięcie. wstałam po 10 h i super się czułam a rana jest już prawie nie widoczna. To jest super lekarz z powołaniem.

lek. med. Beata Borucka-Grodzka

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Bardzo rzeczowa, kompetentna i delikatna(!) Pani Doktor. Słucha pacjentek i bierze wszystko pod uwagę. Niestety długo trzeba czekać na wizytę.

Opinia dodana przez: Niezadowolona
Ginekolog Warszawa lek. med. Ewa Gojan

lek. med. Ewa Gojan

Ginekolog   (+2 więcej)

Centrum Medyczne Damiana - KEN
al. Komisji Edukacji Narodowej 85
Ursynów, Warszawa

15 lat współpracy, nawet po wyprowadzce, o czymś świadczy. Czuję się "zaopiekowana" po każdej wizycie. Rozumiana i nie nastraszona. A brak połajanek i umoralniania to atuty nie do przecenienia.

Opinia dodana przez: Anna
Wolny termin: jutro o 08:00. Sprawdź inny.
Ginekolog Piaseczno lekarz Barbara Melaniuk

lekarz Barbara Melaniuk

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Jest lekarzem z duzym doświadczeniem, kompetentnym, posiadającym dużą wiedzę tę najnowszą z zakresu ginekologii. Co mi z tego gdy lekarz jest tylko uprzejmy dużo mówi a nic z tego nie wynika. Chciałabym aby był skuteczny i przewidujący. Takim lekarzem jest Pani Doktor.
Długoletnia pacjentka.