mazowieckie ginekolog

Ginekolog   (+2 więcej)

Filia: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Edyta i Radosław Jaworscy
Piłsudskiego 4/2
Radom

Super babka bardzo pomogła mi pod czas ciąży jak i przy porodzie. Choć miałam spore komplikacje. Polecam w 100%

Opinia dodana przez: Ada

Ginekolog Warszawa lekarz Magdalena Hołownia

lekarz Magdalena Hołownia

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64

Goraco polecam pania ginekolog. Pełen profesjonalizm Czułam sie bardzo komfotowo co w przypadku takiego lekarza jest kluczowe. Jeszcze raz polecam

Ginekolog Warszawa lekarz Witold Świechowski

lekarz Witold Świechowski

Ginekolog   (+1 więcej)

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15

Super lekarz godny polecenia można mu zaufać i czuć sie przy nim bezpiecznie. Kompetentny w swoim fachu umie rozmawiać z ludźmi i zawsze śluzy pomoca. Nie ma lepszego w Radomiu!!!!!

Opinia dodana przez: marlena
Wolny termin: 26 Wrz o 17:45. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Warszawa dr Urszula Jastrzębska

dr Urszula Jastrzębska

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Ochota, Warszawa

Pani doktor nie była pierwszym lekarzem do którego zwróciłam się z moim problemem, ale pierwszym, któremu udało się go rozwiązać. Zamiast jak inni zlecać dużo kosztownych i bolesnych badań przeprowadziła bardzo szczegółową rozmowę, Następnie dokładnie wszystko wytłumaczyła i przedstawiła różne sposoby leczenia omawiając wady i zalety każdego z nich. Ten, który doradziła okazał się strzałem w dziesiątkę. Uprzejma, cierpliwa, widać, że posiada dużą wiedzę, jednocześnie traktuje pacjenta jak partnera. Szczerze mogę polecić :)

Opinia dodana przez: Eliza
Wolny termin: 4 Paź o 14:45. Sprawdź inny.
Ginekolog Warszawa lek. med. Anna Stanisławska

lek. med. Anna Stanisławska

Ochota, Warszawa

Przemiła, kompetentna pani doktor i równie wspaniały człowiek. Tłumy pacjentek mówią same za siebie :)

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Ewa Gołasa

Ginekolog

Medicon
ulica Gagarina 1
Radom

Pani Doktor tłumaczy wszystko, co, jak i dlaczego, bardzo komunikatywna i konkretna, zero stresu:)

Ginekolog położnik Warszawa dr Krzysztof Szturo

dr Krzysztof Szturo

Ochota, Warszawa

Witam, jestem zadowolona z wizyty i profesjonalnego podejscia do pacjeta przez Pana Doktora.Wszystko zostało mi wytłumaczone,Doktor poswiecił mi tyle czasu ile potrzebowałam, odpowiedział na każde pytanie wyczerpująco, jego zalecenia okazały się skuteczne, dziękuję i polecam

Opinia dodana przez: Natalia
Endokrynolog Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Endokrynolog   (+1 więcej)

Ochota, Warszawa

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.

Opinia dodana przez: przyszła mama
Wolny termin: 25 Wrz o 10:00. Sprawdź inny.

dr Jan Modzelewski

Ginekolog

Gabinet Lekarski Tommed
ul. Powstańców Śląskich 45 lok. 4, klatka A, piętro I

Bardzo zaangażowany i skrupulatny. Nie stawia diagnozy jak większość lekarzy po usłyszeniu trzech pierwszych zdań od pacjenta, ale jest bardzo wnikliwy i zaleca odpowiednie badania. Potrafi słuchać, tłumaczyć i odpowiadać szczegółowo na pytania.

Opinia dodana przez: Katarzyna