Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Ginekolog Myszków

lekarz Jarosław Kobos

42-300 Myszków

Lekarz bardzo godny polecenia, uprzejmy miły i zabawny. Wizyta u niego nie trwa 10 min. Bada bardzo dokładnie i nie stresuje nie potrzebnie pacjentek
Opinia dodana przez: Sandra

dr Grzegorz Stachowicz

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

42-300 Myszków

Mam inną opinię na temat Pana Doktora niż moje poprzedniczki. Wybrałam się na wizytę do Doktora po przeczytaniu tych pozytywnych opinii mając nadzieję, że znajdę tego dobrego ginekologa.Ku mojemu zaskoczeniu po przekroczeniu po raz pierwszy gabinetu Pan Doktor od razu zaczął do mnie mówić na "ty" tak jakbym sobie tego życzyła-niestety nie poczułam się komfortowo, trochę szacunku do ludzi Panie Doktorze, nie każdy sobie tego życzy!Potem zlecił wykonanie usg i ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Andrzej Sosnowski

Myszków

Wspaniały człowiek i lekarz. Pod jego opieką lekarska czulam się naprawdę bezpiecznie. Polecam serdecznie każdej przyszłej Mamie
Opinia dodana przez: Ania
Bardzo dobry lekarz. Godny polecenia. Jestem pacjentka od wielu lat i za kazda raza jestem zadowolona z wizyty u Pani Doktor.

lekarz Magdalena Bereszko-Smaczny

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Sadowa 4
Myszków

jestem zadowolona z pani doktor, teraz jestem w trzeciej ciaży i też chodze do pani doktor do przychodni.numer telefonu daje, skierowania wypisuje bez problemu, miałam torbiela odrazu sobie z nim poradziła. a w 6 tyg jeszcze nie widac jak bije serce wiec to nie jej wina. pani doktor jest ok
Opinia dodana przez: anonimka

lekarz Judyta Ciuk-Zalas

42-300 Myszków

Chodze od kilku lat do Pani doktor i jestem zadowolona. Zleca badania hormonalne i inne, doradzi,wszystko wytłumaczy, jest delikatna podczas badania. Czasem ma gorsze dni jak każdy no i jest szczera - jak ktoś zawali sprawę i 5 lat nie pokazuje się w gabinecie a pożniej sie okazuje, ze jest coś poważnego albo zajdzie w ciąze przez brak zabezpieczenia, to potrafi ona powiedzieć co na ten temat myśli. Jest lekarzem ...

lekarz Jarosław Dewor

Ginekolog, Ginekolog położnik

Myszków

nie róbcie operacji plastycznych u tego lekarza. nie bierze odpowiedzialności za błędy podczas dwóch operacji. nie trzeba być specjalistą, żeby stwierdzić, że praca nie została wykonana prawidłowo.
Opinia dodana przez: No name

lekarz Judyta Kubas

42-300 Myszków

Polecam panią doktor zarówno do prowadzenia ciąży jak i do opieki ginekologicznej, pani doktor jest bardzo delikatna podczas badania i nie odczuwa się żadnego stresu podczas wizyty. Natrafiłam na panią doktor na samej końcówce mojej ciąży i żałuje że nie trafiłam wcześniej, jeżeli będę mieć szanse na bycie mamą kolejny raz to wiem kto się mną zaopiekuje.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Andrzej Ciesielski