Filtruj terminy

lekarz Grzegorz Stebłowski

LUXMED-UZDROWISKO NAŁĘCZÓW SP. Z O.O. FILIA PONIATOWA
11 LISTOPADA 1
24-320 Nałęczów

Przesympatyczny, rzeczowy, kompetentny, z wielką pieczołowitością podchodzi do pacjentki zlecając potrzebne badania, angażując się bez presji czasu, papierków, itp. Chodzę do Niego ja, od pewnego czasu i moja nastoletnia córka, która jest Nim zachwycona. Poza tym bardzo kulturalny, życiowy i inteligentny, przystojny mężczyzna.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Grażyna Bartyzel-Maciąg

ul. Partyzantów 30/8
24-140 Nałęczów

Bardzo miła Pani doktor. Kompetentna, z doświadczeniem. Mam do niej pełne zaufanie. Badam się u Niej od dawna.

dr n. med. Katarzyna Karwasik-Kajszczarek

24-150 Nałęczów

Bardzo dobry lekarz polecam, wizyty krótkie ale konkretne. Pani Kasia przy badaniu opisze ciaze tak ze człowiek się uspokaja i jest pewny ze z maluszkiem wszystko ok. Co do wizyt owszem sa krótkie ale konkretne, ja jestem bardzo bardzo zadowolona i cieszę sie ze trafiłam na Panią Kasie.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Magdalena Mazurek-Kociubowska

LUXMED-UZDROWISKO NAŁĘCZÓW SP. Z O.O. FILIA PONIATOWA
11 LISTOPADA 1
24-320 Nałęczów

Bardzo konkretny lekarz z dużą wiedzą ginekologiczną! POLECAM jak najbardziej dr.Mazurek-Kociubowską

lekarz Agnieszka Haratym-Maj

ulica Kolejowa 7
24-140 Nałęczów

Moje USG z dzisiaj na oddziale patologii ciąży: Pani doktor w sumie nic mi nie powiedziała. Przebieg "rozmowy" w dużym skrócie...... Jak zadałam pytanie usłyszałam, że:Ona nie jest tutaj żeby mnie o czym kolwiek informować tylko, żeby dobrze wykonać badanie... -No dobrze nie sprawdzam Pani wiedzy medycznej tylko jestem po ludzku ciekawa, czy wszytsko dobrze z dzieckiem. -Muszę wykonać badanie żeby to stwierdzić. - Co tam Pani widzi? Coś jest ...
Opinia dodana przez: Kinga

dr n. med. Jacek Tomaszewski

Ginekolog położnik, Ginekolog

24-150 Nałęczów

Przyszłam do Pana doktora na zwykłe rutynowe badanie. Fakt, miałam spóźniająca się miesiączkę (możliwe że przez stres). I gdy tylko wspomniałam o tym lekarzowi od razu zostało mi wytknięte, że przy takim wskaźniku BMI to on się wcale nie dziwi. Powiedział, że ciągle będę miała choroby z tym związane i trudno będzie zajść w ciąże(mimo że 2 lata temu bezproblemowo zaszłam w ciążę i urodziłam zdrowe dziecko). Zaczął wymieniać wszelkie ...

dr hab. n. med. Janusz Jacek Kraczkowski

24-150 Nałęczów

Wspaniały lekarz. Kompleksowo podchodzi do problemów i otacza fachową opieką. Odpowiada na wszystkie pytania i słucha co mówi pacjentka. Nie oczekuje łapówek, a w razie komplikacji momentalnie kieruje do szpitala na obserwację. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Dariusz Wójcik

ulica Kolejowa 7
24-140 Nałęczów

Bardzo nieuprzejmy niekompetentny i mało kontaktowy. Miałem wątpliwa przyjemność poznać tego człowiek podczas interwencji pogotowia ratunkowego.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Izabela Dymanowska-Dyjak