ginekolog olszewski

Henryk Olszewski

Ginekolog   (+2 więcej)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Henryk Edward Olszewski

Ostrów Mazowiecka

Wielka szkoda, że Pan Doktor już nie przyjmuje, bardzo dobry lekarz. Profesjonalista, kompetentny i miły.

Opinia dodana przez: Aga

dr n. med. Maciej Olszewski

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

CENTRUM MEDYCZNE OSTROBRAMSKA
UL. FIELDORFA 40, WARSZAWA, WEJŚCIE OD UL. PERKUNA

Świetny lekarz, przeprowadził u mnie operację, której bardzo się bałam. Może sprawiać wrażenie nieco chłodnego, ale jest w pełni profesjonalistą, który bardzo rzetelnie wykonuje swoje obowiązki.

lekarz Piotr Olszewski

Ginekolog   (+1 więcej)

Wadowice

Bardzo dobry lekarz ginekolog,dokładny ,sympatyczny...jeszcze nie spotkałam takiego lekarza ..w pełni zasługuje ,żeby Go polecić i życzę panu Lekarzowi Olszewskiemu wszystkiego najlepszego ..

Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Jarosław Olszewski

al. Grunwaldzka 87/91 lok. 4
Gdańsk

Odwiedzałam wielu lekarzy lecz tylko ten zdiagnozował mnie prawidłowo. Zawdzięczam mu życie mojego dziecka. Szczerze polecam!!!!!!

lekarz Joanna Ślubowska

Konopnickiej 8c lok. 13
Łęczyca

Jestem zadowolona ze wybralam tego lekarza pani doktor jest miła delikatna wszystko dokładnie mi wytłumaczył nie wiem czy bym się zgodziła na oparciem bo jestem bardz plocha ale pani doktor przekonała mnie za co jestem jej wdzieczna