Filtruj terminy

dr Magdalena Piwowarczyk

szoz Multimed sp zo.o.
Chemików 5
Oświęcim

Dr Piwowarczyk to ginekolog z powołania! Jest moim lekarzem od dwóch lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła... Przed Panią doktor leczyłam się u różnych ginekologów, ale niestety na większości się zawiodłam, błędnie postawione diagnozy, źle dobrane leki, itd... Już w chwili pierwszej wizyty u Pani doktor wiedziałam, że jest to naprawdę kompetentna osoba, która przed postawieniem jakiejkolwiek diagnozy nawet najmniejszy szczegół precyzyjnie i skrupulatnie przemyśli. W chwili obecnej prowadzi ...

Barbara Papuga-Fujak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
ul. Obozowa 25D
32-600 Oświęcim

Miałam do czynienia z Panią doktor w placówce prywatnej i publicznej. I w obu ten sam profesjonalizm, takt, życzliwość i wsparcie. Pani Doktor jest fachowcem ale też- lub przede wszystkim- zawsze Człowiekiem. Prowadziła moją ciążę i będę jej zawsze wdzięczna za ogromne wsparcie ludzkie i medyczne.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Nina Radziwonowicz

Spółdzielnia Pracy "ESKULAP" Zespół Gabinetów Lekarzy Specjalistów
Marii Skłodowskiej-Curie 7
32-602 Oświęcim

Pani Lekarz godna polecenia, prowadzę u niej ciąże i jest jednym z niewielu lekarzy, której ufam i wiem, że mi pomoże, a moje dziecko jest w dobrych rękach. Miła, profesjonalna, kompetentna, nie ma u niej "głupich pytań", potrafi zrozumieć, wytłumaczyć. Polecam wszystkim kobietom.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Leszek Bosacki

Ginekolog położnik, Ginekolog

Hospicjum "Pomnik Mastu Oświęcim"
WYSOKIE BRZEGI 4A
32-600 Oświęcim

Bardzo dobry i dokładny lekarz miły delikatny z doswiadczeniem i humorem ja jestem bardzo zadowolona :)polecam

lekarz Barbara Górecka

Mendelejewa
32-600 Oświęcim

Profesjonalne podejście do pacjenta, w gabinecie panuje bardzo przyjazna atmosfera, a Pani doktor odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Bardzo serdecznie polecam

lekarz Marta Spiechowicz

32-600 Oświęcim

Polecam, chodzę już od ponad roku do Pani Marty i jestem bardzo zadowolona.

lekarz Jerzy Tylnicki

Chopina 40
32-600 Oświęcim

Świetny lekarz cechujący się zaangażowaniem i empatią. Lekarz jest punktualny, dokładnie bada, sprawdza wszystkie możliwości leczenia, nie przepisuje lekarstw na chybił trafił. Zna się na swojej pracy i po pierwsze jest bardzo ciepłą, życzliwą osobą
Opinia dodana przez: Karina

lekarz Grzegorz Babula

32-600 Oświęcim

Lekarz z powołania! Odpowiedziałam na wszystkie pytania, cierpliwy i empatyczny. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Mirosław Biela

Ginekolog położnik, Cytolog

Oświęcim

Na początku byłam zadowolona z dr Bieli. Gdy zaszłam w ciążę pan doktor planował częste wizyty, niektóre były wyłącznie po to by wyciągnąć kasę, łącznie 15 wizyt! Żadnej kartoteki, za każdym razem pytanie co robiliśmy. Z niechęcią do dr dotrwałam do końca ciąży. Gdyby nie pandemia i pozamykane gabinety od razu zmieniłabym lekarza. Nie polecam!

lekarz Tadeusz Bargiel

Powiatowy Szpital im. św.Maksymiliana
Oświęcim, Wysokie Brzegi 4
32-600 Oświęcim

Lekarz godny polecenia, solidny, konkretny. Pozornie zimny i zdystansowany, ale jest ciepłym, miłym i opiekuńczym człowiekiem. Ma swoje zasady i lubi kiedy pacjentka przychodzi przygotowana oraz stosuje sie do jego zaleceń. Jestem pod jego opieką od 5 lat, pomógł wykaraskać mi się z problemów, które inni lekarze potraktowali jak błachostkę. Prowadzi moją kolejną ciążę. Zarówno w pierwszej jak i teraz czuję sie bezpiecznie i pewnie, wiem iż jego decyzje są ...

Grzegorz Gut

Gremed Centrum Medyczne
Zaborska 48A
32-600 Oświęcim

Nie polecam!!!! Lekarz nie miły i drogi.. Odradzam! Byłam u doktora na NFZ oraz prywatnie i więcej razy moja noga u niego nie postanie
Opinia dodana przez: Paulina

dr Jacek Ćwiklicki

Oświęcim

Bagatelizuje wszystkie dolegliwości, o co bym nie zapytała to twierdzi że wymyślam i wyśmiewa. Jestem zmuszona zmienić lekarza prowadzącego ciążę!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Andrzej Korfanty

Gremed Centrum Medyczne
Zaborska 48A
32-600 Oświęcim

KOSZMARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Opinia dodana przez: Mela

lekarz Dariusz Student