Filtruj terminy

Lekarze Ginekolog Pisz

lekarz Robert Boroń

Leśna 18
12-200 Pisz

Bardzo konkretny lekarz. Umiejętne podejście do pacjentki i bardzo dobry bezstresowy kontakt. Zainteresowany problemem, uprzejmy. Zawsze można zwrócić się o pomoc, poradę, czy zadzwonić. Mam za sobą dwukrotne skuteczne leczenie. Jest moim lekarzem i jestem zadowolona z Jego opieki. A długo stroniłam od tego rodzaju wizyt,.. to teraz całkowicie zmieniłam zdanie.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Stanisław Falkowski

Gabinet Ginekologiczny
12-200 Pisz

Kompetentny,miły i przede wszystkim delikatny. Tłumaczy każde badanie które wykonuje. Udziela bardzo wyczeprujących odpowiedzi. Stwarza miłą atmosferę dzięki czumu nie czułam skrępowania i wstydu :) Po wizytach u kilku lekarzy w końcu znalazłam odpowiedniego. Z całą pewnością mogę polecic Pana doktora innym kobietom.

lekarz Sławomir Kalinowski

Niepibliczny Ambulatoryjny ZOZ w Piszu
ulica Sienkiewicza 4/31a
12-200 Pisz

Wspaniały specjalista, cierpliwy, empatyczny, słucha i tłumaczy, indywidualne podejście powoduje, że lekarz staje się godny zaufania. Nie bagatelizuje obaw pacjentki, stara się wysłuchać, zrozumieć i pomóc. Według mnie nie ma lepiej wykwalifikowanego lekarza w okolicy, do tego jest miły i delikatny. Polecam wszystkim paniom.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Robert Boroń

Leśna 18
12-200 Pisz

Lekarz niekompetentny, zamiar zrobic badania odnośnie infekcji to wypisał maść za 5 zł. Nie polecam!
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Mariusz Kajka