podkarpackie ginekolog

dr Maciej Pankau

Ginekolog   (+3 więcej)

Gościnna
Gdańsk

Dr Maciej Pankau jest świetnym lekarzem. Kompetentny, miły, potrafi słuchać pacjenta , zawsze uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnia . Jestem bardzo zadowolona i moge polecić z czystym sumieniem Pana doktora !😊

Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Maciej Karpiak

Ginekolog

PROMEDICA
ul. 11-go Listopada 3
Kolbuszowa

Pan doktor jest bardzo dobry w swoim fachu, stawia trafne diagnozy, tłumaczy - po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Iwona Hlcman

Ginekolog   (+1 więcej)

powiatowy szpital
pck
Lesko

Miałam przyjemność poznać panią doktor

Miałam przyjemność poznać panią doktor
w sobotę. Przebywałam na urlopie w Polańczyku, dostałam silnego krwawienia. Pojechałam do szpitala do Leska. Pani doktor mną się odpowiednio zajęła. Świetne podejście do pacjenta, bardzo miła i uprzejma kobieta. Dodatkowo widać, że zna się na tym co robi. Przebadała mnie, wykonała usg. Nie musiałam długo czekać w ciągu niecałej godziny wyszłam ze szpitala. Polecam jak najbardziej :)

Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Leszek Bień

Anestezjolog   (+1 więcej)

Kościuszki 24/4 a
Tarnobrzeg

Rewelacja! Nie mam zaufania do ginekologów bo byłam juz u 2ch lekarzy z tarnobrzeskiej polikliniki i nikt nie wiedział dlaczego nie mogę zajść w ciążę. Dr Bień rozwiał wszystkie wątpliwości. Poświęcił mi dużo czasu i nawet narysował wykresy mi na kartce żeby wszystko dokładnie wyjaśnić. Bardzo uprzejmy. Skieruje na wszystkie badania. Dzięki niemu bardzo spokojnie i bez problemów przeszłam pierwszą ciążę. Lekarz kompetentny, godny polecenia.

dr n. med. Emilia Gąsiorowska

ulica Polna 33
Poznań

Zdecydowanie najlepsza ! Uśmiechnięta i przede wszystkim dokładna ,odpowie jasno na wszystkie pytania,naprawdę z całego serca polecam !!!

Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Mariusz Michalski

Rynek 11
Lesko

Super lekarz, kompetentny, godny polecenia, dokładnie tlumaczący co dzieje się z pacjentem. Jestem mu dozgonnie wdzięczna za uratowanie życia mojego i mojej córeczki. Podczas porodu wynikły komplikacje, gdzie potrzeba było fachowej i szybkiej reakcji i na szczęście, dzięki Panu Doktorowi jesteśmy na świecie.
PANIE DOKTORZE - DZIEKUJEMY!

Opinia dodana przez: Angelika

badania, polecam.

dr Sławomir Mitera

Centrum Medyczne

Łańcut

bardzo dobry lekarz. Miły, uprzejmy i kompetenty. Chodzilam do niego zarówno do przychodni jak i prywatnie. Powaznie podchodzi do sprawy. W każdej chwili dnia i nocy można do niego dzwonic pczywiscie bedąc jego pacjentką. Nawet po zrobionej cesarce był oglądac moją córeczkę na noworodkach i przyszedł do mnie mówiąc że jest "fajna czarnulka". Szczerze polecam. Wie że przyjmuje też w RZeszowie w Profamili.

lekarz Piotr Baran

ulica Gen. Józefa Wysockiego 37
Przemyśl

Najlepszy doktor, uprzejmy, profesjonalny, miły specjalista. Troszczy się o pacjentki. Godny polecenia!

Opinia dodana przez: Joanna