Filtruj terminy

Lekarze Ginekolog Polanica-Zdrój

lekarz Krzysztof Nowak

Zdrojowa 1D
57-320 Polanica-Zdrój

To najlepszy lekarz i specjalista u jakiego byłam. Wszystko dokładnie tłumaczy, podchodzi do pacjentki z ogromną kulturą. Jest bardzo dobrym specjalistą. Skutecznie leczy. Czekając do gabinetu spotkałam kilka pacjentek, leczących się od lat - wypowiadały się o Panu Doktorze w samych superlatywach. Jestem bardzo wdzięczna za całe leczenie.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Ryszard Ślisz

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Sudeckie Centrum Kardiologiczno-Angiologiczne - Polanica-Zdrój
57-320 Polanica-Zdrój

Naprawdę polecam. Mam porównanie ponieważ do doktora trafiłam gdy byłam w ciąży z 2 dzieckiem. Ciąża była od początku zagrożona a jednak się udało. Teraz moja córcia ma już 16 miesięcy.

lekarz Elena Popławska-Kłak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Prywatny Gabinet Ginekologiczny Elena Popławska-Kłak
Spółdzielców 1
57-320 Polanica-Zdrój

Bardzo polecam Panią doktor chodzę do niej już 12 lat i dalej będę chodziła. Przy pierwszej ciąży mi pomogła tak jak i teraz przy drugiej również. Miła, sympatyczna a przede wszystkim zna się na tym co robi.
Opinia dodana przez: Justyna

Kamienna 4
57-320 Polanica-Zdrój

Nie jestem juz pacjentka tego lekarza, ale to Jemu zawdzieczam to, ze 32 lata temu urodzilam zdrowa coreczke przy skomplikowanym porodzie. To wysokiej klasy specjalista i dobry czlowiek. Wtedy nie bylo super aparatury. Byly trudne warunki. A jednak Jego szybka decyzja i profesjonalizm pozwolila zebym cieszyla sie z przyjscia na swiat mojego dziecka. Musze dodac, ze wiele osob uprzedzalo mnie, ze moja corka w wyniku tego rodzaju porodu moze miec ...
Opinia dodana przez: Barbara L.

lekarz Grzegorz Śniegucki

Ggabinet ginekologiczno-położniczy