Lekarze Ginekolog Radom

Ginekolog położnik, Ginekolog

NZOZ Mediks Sp. z o.o.
ul. Mireckiego 10
26-610 Radom

Bardzo Dobra Pani Doktor, angażuje się, żeby po informować pacjentkę o wyniku badań wykorzystuje swój prywatny czas, cieszę się że na nią trafiłam.
{'id': 10987, 'name': u'Radom'} Ginekolog
                                       lekarz Witold Świechowski

lekarz Witold Świechowski

NZOZ MILLENIUM
25 Czerwca 4
26-600 Radom

Fachowość,kompetencja, uprzejmość, z czystym sumieniem polecam Pana Doktora, wiele mam do zawdzięczenia,zawsze wysłuchał ze spokojem i wybrał najlepszą opcję dla mnie,nigdy nie zbagatelizował żadnego pytania.Jest Najlepszy 👍
{'id': 10987, 'name': u'Radom'} Ginekolog położnik
                                       dr hab. n. med. Zbigniew Banaczek

dr hab. n. med. Zbigniew Banaczek

Ginekolog położnik, Ginekolog

Centrum Medyczne Chłodna Med.
Chłodna 26
Radom

Bardzo mi przykro, ale dr. Banaczek pomimo dużego doświadczenia i opieki zdrowotnej nad moją babcią i mamą okazał się być nieludzki. Dzisiaj wybiegłam od niego z płaczem, ponieważ nakrzyczał na mnie, że nie mam wszystkich badań (a to akurat nie jest zależne ode mnie lecz od laboratorium, z którym przychodnia ma podpisaną umowę), na dodatek nie zrobił mi USG, a jestem w 14 tyg. ciąży. Gdy zapytałam czy może mi ...
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Jarosław Grzeszczyk

Specjalistyczne gabinety ginekologiczne GRAVMED
Żeromskiego 64
26-600 Radom

Jestem pacjentką dr Grzeszczyka i muszę powiedzieć, że bardzo go polubiłam. Jest oszczędny w słowach ale bardzo konkretny. Zawsze odpowiada na pytania, tłumaczy, nie odmawia pomocy, odbiera telefon, gdy coś się dzieje. Jest przy tym bardzo bardzo opanowany i posiada niebanalne poczucie humoru co powoduje, że wizyty u niego nie są krępujące. Polecił mi go inny lekarz mówiąc, że jest to najlepszy specjalista i chirurg w okolicy i w pełni ...

dr Leszek Zieliński

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

cudowny lekarz i człowiek dzięki niemu urodziłam zdrową córeczke polecam z całego serca!
Jestem pacjentką doktora Szymczyka od kilkunastu lat. Złego słowa nie powiem. Kompetentny, rzeczowy zawsze wszystko objaśnia. To On wykrył u mnie że dr Z... niedokładnie wykonał zabieg łyżeczkowania i trzeba było wykonać zabieg jeszcze raz. Dziś dr Szymczyk prowadzi moją ciążę i oby tak było do szczęśliwego rozwiązania. Z czystym sumieniem polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena

dr Małgorzata Hejnar szczerbińska

Gabinety Lekarskie i USG
Radom ul.Szewska5
26-600 Radom

Chodziłam do pani doktor na początku pierwszej ciąży i byłam z niej bardzo zadowolona i polecam wszystkim, którzy szukają fachowej porady i diagnozy... jak by nie fakt ze musiałam płacić za wszystkie badania to pewnie bym kontynuowała wizyty u pani doktor, no ale niestety nie było mnie na to stać:-( Ale lekarz naprawdę godny polecenia

lekarz Andrzej Iwaniuk

ENDOMED
ks. prof. Włodzimierza Sedlaka 4/6/8
26-600 Radom

Z polecenia koleżanek prowadzę u Pana Dr ciążę - mogę tylko potwierdzić opinie, że jest to najlepszy ginekolog na jakiego natrafiłam. Dr Iwaniuk jest bardzo cierpliwy, życzliwy, a co najważniejsze kompetentny w swojej dziedzinie. Każdemu polecam Pana doktora, oby więcej takich lekarzy z powołania :) Ania

lekarz Leopold Szczepanowski

Prywatny Gabinet Reumatologiczno- Internistyczny
Focha 12/7
26-600 Radom

Zaznaczam, ze jest to opinia po kilku wizytach na NFZ.. ale juz pierwsze wrazenie bylo bardzo pozytywne. Pan Doktor to wyjatkowo sympatyczny i rzeczowy lekarz, odpowiada na wszystkie moje pytania i tlumaczy zagadnienia w przystepny sposob. Wykonal badanie USG na miejscu oraz skierowal na dalsze badania.Z wynikami zadzwonil do mnie .Juz dawno nie spotkalam sie z tak dobrym podejsciem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Aneta Kuleta
dzięki dr Czekańskiemu mam dwóch wspaniałych synów. odrzuca ode mnie jakiekolwiek obawy. Po ostatnich problemach i wizytach u profesorów gdzie wszyscy radzili mi usunąć macicę wróciłam do niego i bardzo dobrze zrobiłam. Wszystko mam na miejscu. Żałuję , że go "zdradziłam", więcej tego nie zrobię. To wspaniały lekarz.

lekarz Jarosław Ciszek

Gabinety Lekarskie USG. Anna, Paweł Kucharscy
Sienkiewicza 32
Radom

Lekarz godny polecenia. chodzę do niego od prawie 8 lat. Prowadził moje dwie ciąże i mimo, iż przy pierwszej panikowałam nigdy nie pozostawał obojętny wobec moich obaw. Polecałam go koleżanką i również były zadowolone.
Opinia dodana przez: Anna

Mateusz Ciecierski

MAXMED Radom
ulica Osiedlowa 9
26-600 Radom

Z całego serca polecam dr Ciecierskiego! Lekarz z powołania! Posiada dużą wiedzę, jest kompetentny, co daje ogromne poczucie bezpieczeństwa, a przy tym ma bardzo dobre podejście do pacjentek-zawsze miły, otwarty, odpowiada na każde pytanie, nawet gdy wydaje się, że jest ono nie mądre, dużo tłumaczy, rozwiewa wątpliwości. Poza tym podczas badania ginekologicznego stara się być delikatny, mówi, co będzie wykonywał i czego można się spodziewać (czy będzie bolało/będzie nieprzyjemnie/poczuje chód/itd). ...

lekarz Leszek Zieliński

Gabinet Ginekologiczny ul. SIENKIEWICZA
Mickiewicze
Radom

Jeden z niewielu lekarzy, który pracuje z powołania. Już o ponad siedmiu lat odwiedzam Pana dr. L. Zielińskiego, zawsze rzeczowo podchodzi do pacjentki, jest przemiły i zna się na swojej pracy. Prowadził mi jedną ciążę od początku do końca, interesuję się pacjentem.Polecam wszystkim paniom, których zawiódł dotychczasowy ginekolog.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Józef Misterka

Mickiewicza 3a lok. 5
26-600 Radom

Prawdziwy lekarz z powołania, serdecznie polecam.

dr Małgorzata Ghanim

Gabinet Małgorzata Ghanim
Zegara Słonecznego 6 m. 5
26-600 Radom

Zdecydowanie polecam Panią Doktor Małgorzatę. Profesjonalne podejście do pacjenta z dużym zaangażowaniem. Wizyta przebiega w przyjaznej i miłej atmosferze bez dodatkowego stresu pacjentki. Pani Małgorzata prowadzi obecnie moją trzecią ciążę co jest chyba najlepszy dowodem na to, że darzę ją ogromnym zaufaniem. Pacjentką jestem od ponad 10 lat i nadal nią pozostanę. Polecam
Opinia dodana przez: Paulina K

Monika Sasal

Radom

Jestem w pełni zadowolona z usług Pani Doktor. Godnie ją polecam nie tylko znajomym a również rodzinie. Jestem osobą młodą, oczekiwałam od lekarzy wyrozumiałości, cierpliwości i kompleksowości - moje oczekiwania spełniła Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Klaudia

dr n. med. Dobrosława Sikora-Szczęśniak

ul. Główna 12/5,6,7
26-600 Radom

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek, mam ogromne zaufanie do Pani Doktor, u żadnego innego lekarza nie czułam się tak bezpiecznie, jestem po operacji usunięcia przydatków, zajęła się mną Pani Doktor, chylę przed nią czoła i polecam innym pacjentkom.

dr Jacek Goliński

Ginekolog, Ginekolog położnik

Focha 8/4
26-600 Radom

Super lekarz, nie byłam umówiona chodziło tylko o receptę Pani z recepcjii bardzo niemiła nie chciała mnie wpuścić bo " nie jestem pacjentką Pana doktora" i tak prosto z ulicy dostać sie nie da. Zrobiło Jej się głupio gdy Pan doktor mnie przyjął i to bez kolejki, super gość. Konkretny, wesoły, bardzo miły.Polecam.

Monika Bator-Gregorczyk

"ENDOMED"
ulica Sedlaka 4/6/8
26-600 Radom

Bardzo miła Pani doktor, ma dużo empatii i pozytywnego nastawienia do pacjentki. Dzięki tej doktor wyleczyłam swoją nadżerkę i parę innych przypadłości kobiecych. Mogę z całą odpowiedzialnoscią polecić tę ginekolog. Ja na razie dzieci nie mam, ale moja siostra chodziła w ciąży do tej właśnie doktor i była bardzo zadowolona zarówno z opieki ciążowej, jak i po porodzie. Niestety, nie udało się zorganizować obecności Pani doktor przy porodzie, ale i ...
Opinia dodana przez: Klaudia

Piotr Kielski

Dent-Artis
Waryńskiego 9a lok. 7
26-600 Radom

Jak najbardziej polecam, ale tylko do rutynowych wizyt i badań. Być może wynika to z braku wystarczającej praktyki w szpitalu lub po prostu brakiem zainteresowania pacjentką nieprywatną, ale w moim przypadku prowadzenie ciąży przez doktora Kielskiego skończyło się zbyt późnym zdiagnozowaniem zatrucia ciążowego (gestozy) i tym samym zbyt późnym podjęciem odpowiedniego leczenia już w szpitalu (zresztą w zasadzie bez udziału w/w lekarza). Skutkiem tego były przedwczesne narodziny naszego synka i ...
Opinia dodana przez: Monika