Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Ginekolog Rumia

- 5 lekarzy
# 1

lekarz Małgorzata Holke

Ginekolog położnik, Ginekolog

liczba opinii: 26
+2 więcej

PANACEUM
Katowicka 16
84-232, Rumia

Średnia ocen: 4,4/5

Do Pani doktor chodziłam na długo przed ciążą później prowadziła moją drugą ciążę i z całego serca polecam tyle czasu ...

Do Pani doktor chodziłam na długo przed ciążą później prowadziła moją drugą ciążę i z całego serca polecam tyle czasu cierpliwości i życzliwości a przy tym fachowej i bardzo starannej opieki polecam każdej przyszłej mamie i nie tylko.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Aga
# 2

Gabinet
Żwirki i Wigury 36
84-230, Rumia

Średnia ocen: 3,9/5

Do dr Ostrowskiej chodzę od wielu lat. Trafiłam do niej głównie dla tego że specjalizuje się także w endokrynologii. Miałam ...

Do dr Ostrowskiej chodzę od wielu lat. Trafiłam do niej głównie dla tego że specjalizuje się także w endokrynologii. Miałam zaburzenia hormonalne i wyleczyła mnie z nich na tyle skutecznie że w ciążę zaszłam podczas pierwszej próby. Mimo że jest obleganym lekarzem to zawsze znalazła dla mnie czas. W odpowiednio momencie dostrzegła mój problem ze skracająca się szyjka macicy. Nie mam żadnych zastrzeżeń i wręcz zdecydowanie polecam. Dziwią mnie niektóre opinię. Jak osoba korzystająca z usług dr może oceniać jej kompetencje. Niedorzeczne. Krytyka musi być konstruktywna.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
# 3

lekarz Remigiusz Skrzypiec

Ginekolog położnik, Ginekolog

liczba opinii: 36
+2 więcej

Gabinet
Dąbrowskiego 127
84-232, Rumia

Średnia ocen: 2,6/5

Po pierwszej wizycie, która była wymuszona stanem zdrowia moich narządów byłam lekko oburzona. Co prawda lekarz był precyzyjny i profesjonalny ...

Po pierwszej wizycie, która była wymuszona stanem zdrowia moich narządów byłam lekko oburzona. Co prawda lekarz był precyzyjny i profesjonalny ale oczekiwałam więcej rozmowy i zrozumienia. Prawdopodobnie było to spowodowane moją wcześniejszą 'bagatelizacją' choroby, stąd też negatywne podejście lekarza do mojej osoby. Podczas następnej wizyty, po zakończeniu leczenia antybiotykami lekarz był bardzo miły i uprzejmy. Podczas badań uspakajał. Może to być wynikiem mojej zmiany podejścia do stanu zdrowia.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
# 4
+1 więcej

Przychodnia POZ
Katowicka 14
84-230, Rumia

Średnia ocen: 2,5/5

Pan Doktor przyjął mnie kilka razy w Przychodni "Świętokrzyska" pod nieobecność Lekarza, który wcześniej prowadził moją Ciążę.
Jestem bardzo zadowolona. ...

Pan Doktor przyjął mnie kilka razy w Przychodni "Świętokrzyska" pod nieobecność Lekarza, który wcześniej prowadził moją Ciążę.
Jestem bardzo zadowolona. Pan Dr Gilis nigdy nie dał mi odczuć, że "nie jestem Jego pacjentką". Dzięki Niemu mam zestaw wielu, ważnych w ciąży badań. Zawsze miły, spokojny, wyrozumiały (mimo tego, że większość wizyt odbyłam w towarzystwie Starszego Dziecka). Zawsze wszystko dokładnie notuje. Nie zamęcza częstym usg czy badaniem wewnętrznym. Na ostatniej wizycie (38 tydz Ciąży) zwrócił uwagę na powracajacą infekcję, przepisał globulki i pobrał wymaz w kierunku paciorkowca. Uczulił mnie na wagę tego badania i wpływ wyniku na przebieg porodu i kondycję moją i Dziecka.
Przyjemna, otwarta Osoba.
Bez względu na sytuację i własne odczucia zachowuje Profesjonalizm.
Bezcenna cecha.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: latte
# 5
+1 więcej

Gabinet
Derdowskiego 23
84-230, Rumia

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat