Lekarze Ginekolog Rzeszów

Ginekolog, Lekarz medycyny estetycznej

Family Med Care - Gabinety lekarskie i rehabilitacja
Kolejowa 1
35-073 Rzeszów

Lekarz, który zajmuję się mną od wielu lat. Wyleczył mnie z bardzo poważnego schorzenia, rozpoznał w porę ciąże pozamaciczną. Poprzednia opinia jest nieporozumieniem. Lekarz jest empatyczny, bardzo dokładny i profesjonalny. Nigdy nie okazał mi braku zaangażowania czy zlekceważenia. Dzięki niemu mam dwie córki, ponieważ w odpowiednim momencie zdiagnozował stan i skierował do szpitala, gdzie odkleiło się łożysko a inni lekarze mówili, że za wcześnie się tam znalazłam. Będę zawsze wdzięczna ...
Opinia dodana przez: Kornelia

dr Maciej Pankau

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Rzeszów

Zbliżają się 6 urodziny naszej córeczki. Powracają wspomnienia i wdzięczność za pełen profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną przez Pana Doktora pracę. Gdyby nie one, nasza córka nie doczekałaby rozwiązania lub zmarła na porodówce. W 25tc dr Pankau wykrył poważne schorzenie serca, które wymagało natychmiastowego wszczepienia stymulatora serca, tuż po cesarce. Dzięki doktorowi zostaliśmy pokierowani bezzwłocznie do najlepszych specjalistów od kardiologii i kardiochirurgii w Szpitalu Copernicus w Gdańsku. Ciąża była monitorowana ...

lekarz Monika Dobrowolska-Kwiatek

Ks. Jałowego 8 A
35-010 Rzeszów

Bardzo dobrze oceniam wizytę w gabinecie Pani doktor, byłam na kolposkopii. Świetne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Małgorzata Dymkowska

NZOZ "PALOMED"
Słowackiego 24
35-060 Rzeszów

Pani doktor Małgorzata Dymkowska zasługuje na najwyższe uznanie .Jej sposób podejścia do pacjenta już sam w sobie pozwala na to żeby poczuć się lepiej. Uprzejma , kompetentna, cierpliwa .Polecam!!!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Adam Mrozek

Poradnia logopedyczna Pro-Familia
ul. Podpromie 8/1A
35-051 Rzeszów

Bardzo przyjemny lekarz, indywidualne podejście do pacjenta, specyficzne poczucie humoru co jest dużą zaletą bo pomaga to rozładować stres. Dokladnie tłumaczy i zawsze cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo dokładnie czyta USG. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Mija

lekarz Dariusz Śliwa

Warneńczyka 111
35-612 Rzeszów

Pan doktor jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem, szukałam pomocy u wielu lekarzy, jednak Pan doktor jako jedyny znalazł przyczynę choroby. Pan dr Dariusz Śliwa jest jedyny w swoim fachu, godny polecenia.

lekarz Jerzy Nabożny

ul. Graniczna 4 B/6 B
35-326 Rzeszów

Bardzo miły lekarz. Dba o pacjentkę i interesuje się jej stanem zdrowia. Doskonale wykonuje swoją pracę. Jeśli ktoś ma wykonywać cesarkę, to właśnie ten lekarz. Sprawdza się również w trakcie porodów naturalnych. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Tomasz Góra

Szpital Wojewódzki nr 1 w Rzeszowie
Rzeszów

Wiedza dr Góry obszerna, tłumaczenia szczegółowe, leki wydają się być trafione, jednak spore zastrzeżenie mam do gabinetu - 250zł za wizytę (Galen przy ul. Warneńczyka) i nie ma choćby parawanu, za którym można się rozebrać...Nawet na NFZ nigdy nie spotkałam się, żeby w gabinecie nie było łazienki...Gdyby dr nie znał się na mojej chorobie, nie przyszłabym tam więcej. Pani z recepcji skasowała bez paragonu 2,50zł za maseczkę (nie wzięłam torebki) ...
Opinia dodana przez: Endless

lekarz Mariusz Szklarczyk

Ginekolog, Ginekolog położnik

"FEMINA" PORADNIA GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZA
Rzeszów, Zbyszewskiego 15
35-119 Rzeszów

Świetny lekarz i cudowny człowiek. Ogromna kultura osobista. Wszystko wytłumaczy, nie śpieszy się, zapisze wszystkie niezbędne badania. Jedyny lekarz do którego idzie się z uśmiechem na twarzy i aż żal wychodzić. Polecam wszystkim, a w szczególności dziewczynom, które jeszcze nie mają doświadczenia z "tymi" lekarzami:)
Opinia dodana przez: i....

lekarz Teresa Wojcik

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy
Hetmańska 120
35-078 Rzeszów

Pani doktor pomimo moich wielkich obaw okazała się świetną kobietą i doskonałym lekarzem. Miła atmosfera i rzetelne informacje przeplatane luźną pogawędką sprawiły, że czułam się swobodnie, cały stres odpłynął, a w dodatku wyszłam w pełni poinformowana. Po poprzednich przykrych doświadczeniach z ginekologami teraz już wiem gdzie mogę bezpiecznie udać się po poradę.

dr n. med. Bogdan Obrzut

Rzeszów

Naprawdę polecam dr.Obrzuta,ja trafiłam do niego w 18 tyg.zagrożonej ciąży a dziś trzymam na kolanach ślicznego,zdrowego synka:)

Edyta Stącel

Szpital Wojewódzki nr 2
Rzeszów

Chodziłam do pani dr. całą ciążę dokładnie tłumaczyła moje ewentualne wątpliwości. Bardzo miła uprzejma i sympatyczna kobieta. Jestem przekonana że swój zawód wykonuje bardzo profesjonalnie. Pozwoliła mi dzięki swojej osobie uwierzyć że są jeszcze prawdziwi lekarze z powołania. Wielki szacunek i wg mnie lekarz godny polecenia na 100 %
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Paweł Zając

Prywatny Gabinet Ginekologiczny lek.med. Paweł Zając specjalista ginekologii i położnictwa Galen
ul. Warneńczyka 111
Rzeszów

To już moja druga wizyta u tego lekarza więc spokojnie mogę napisać opinię i polecić dr Zająca. Miły, dobry człowiek z dużym doświadczeniem.
Opinia dodana przez: Aleksandra B

lekarz Adam Chruściel

Rzeszów

Do Pana Doktora trafiłam zupełnie przypadkiem, ponieważ nie byłam z Rzeszowa, jeszcze żaden lekarz nie zbadał mnie tak dokładnie, wszystko wytłumaczył, wybadał w piersiach dwa guzki, które okazały być się tylko torbielami, bardzo grzeczny, miły, uprzejmy, wszystko konkretnie tłumaczy podczas badania. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Jadwiga Zimny-Stachyra

ul. Kazimierza Pułaskiego 7/86A
35-011 Rzeszów

Bardzo polecam Panią Doktor każdemu, jest naprawde świetnym lekarzem, sumiennym, miłym, wyrozumiałym. Nie wyobrazam sobie chodzic do innego ginekologa. Pani Doktor jest nie do zastąpienia!
Opinia dodana przez: Gabriela

Mariusz Pruchniak

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Rzeszów
Witolda 6B
35-302 Rzeszów

Pan doktor bardzo miły i sympatyczny. Przeprowadzał mi badanie połówkowe, pozwolił nawet nagrać mojemu maluszkowi bicie serca, za co ogromnie dziękuję 💓 Wszystko wyjaśnia, mówi co i jak z dzidziusiem a ja to bardzo cenię w lekarzu. Uśmiechnięty, rzetelny. Szczerze polecam badania u Pana doktora:) Uważam też osobiście, że Pro-Familia to na prawdę miejsce godne polecenia. Oczywiście miałam swoje obawy po czytaniu różnych komentarzy na stronach internetowych. Każda kobieta zwłaszcza ...
Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Joanna Kądziołka

Pro-familia
Rzeszów ul Witolda 2
Rzeszów

Moja pierwsza wizyta po której zostanie mi spora trauma. Liczyłam na zrozumienie i trochę empatii jednak nie dostałam nawet tego. Pani doktor była bardzo niemiła, nie słuchała tego co miałam do powiedzenia. Od razu jednak zarzuciła mi że jestem nieprzygotowana - bo nie podałam konkretnych dat miesiączek. A co za tym idzie ona nie jest w stanie mi w niczym pomóc. Dodatkowo stwierdziła, że nie mając konkretnych dat może mi ...
Opinia dodana przez: E

lekarz Artur Dorski

Gabinet
Rzeszów

Każdy lekarz jest inny i każdy pacjent ma inne dolegliwości. Jeśli chodzi o mnie to lekarz w pełni mi pomógł. Nie to co lekarz u którego straciłam 5 lat leczenia. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: agagabi
Pani doktor może jest dobra dla prowadzenia bezproblemowych ciąż, zrobienia usg, wypisania recepty itp. Ale poważniejsze problemy np. ciąża po poronieniu, diagnostyka itp. Pani doktor nie ogarnia. Radzę omijać i szukać innego lekarza

dr n. med. Krzysztof Botiuk

Ginekolog położnik, Ginekolog

Rzeszów

BARDZO DOBRY LEKARZ. DZIĘKI NIEMU JESTEM!!!!!!!