Lekarze Ginekolog Rzeszów

Ginekolog, Lekarz medycyny estetycznej

Family Med Care - Gabinety lekarskie i rehabilitacja
Kolejowa 1
35-073 Rzeszów

Lekarz, który zajmuję się mną od wielu lat. Wyleczył mnie z bardzo poważnego schorzenia, rozpoznał w porę ciąże pozamaciczną. Poprzednia opinia jest nieporozumieniem. Lekarz jest empatyczny, bardzo dokładny i profesjonalny. Nigdy nie okazał mi braku zaangażowania czy zlekceważenia. Dzięki niemu mam dwie córki, ponieważ w odpowiednim momencie zdiagnozował stan i skierował do szpitala, gdzie odkleiło się łożysko a inni lekarze mówili, że za wcześnie się tam znalazłam. Będę zawsze wdzięczna ...
Opinia dodana przez: Kornelia

dr Maciej Pankau

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Rzeszów

Zbliżają się 6 urodziny naszej córeczki. Powracają wspomnienia i wdzięczność za pełen profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną przez Pana Doktora pracę. Gdyby nie one, nasza córka nie doczekałaby rozwiązania lub zmarła na porodówce. W 25tc dr Pankau wykrył poważne schorzenie serca, które wymagało natychmiastowego wszczepienia stymulatora serca, tuż po cesarce. Dzięki doktorowi zostaliśmy pokierowani bezzwłocznie do najlepszych specjalistów od kardiologii i kardiochirurgii w Szpitalu Copernicus w Gdańsku. Ciąża była monitorowana ...

lekarz Monika Dobrowolska-Kwiatek

Ks. Jałowego 8 A
35-010 Rzeszów

Bardzo dobrze oceniam wizytę w gabinecie Pani doktor, byłam na kolposkopii. Świetne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Małgorzata Dymkowska

NZOZ "PALOMED"
Słowackiego 24
35-060 Rzeszów

Pani doktor Małgorzata Dymkowska zasługuje na najwyższe uznanie .Jej sposób podejścia do pacjenta już sam w sobie pozwala na to żeby poczuć się lepiej. Uprzejma , kompetentna, cierpliwa .Polecam!!!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Adam Mrozek

Poradnia logopedyczna Pro-Familia
ul. Podpromie 8/1A
35-051 Rzeszów

Bardzo przyjemny lekarz, indywidualne podejście do pacjenta, specyficzne poczucie humoru co jest dużą zaletą bo pomaga to rozładować stres. Dokladnie tłumaczy i zawsze cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo dokładnie czyta USG. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Mija

lekarz Dariusz Śliwa

Warneńczyka 111
35-612 Rzeszów

Pan doktor jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem, szukałam pomocy u wielu lekarzy, jednak Pan doktor jako jedyny znalazł przyczynę choroby. Pan dr Dariusz Śliwa jest jedyny w swoim fachu, godny polecenia.

lekarz Jerzy Nabożny

ul. Graniczna 4 B/6 B
35-326 Rzeszów

Bardzo miły lekarz. Dba o pacjentkę i interesuje się jej stanem zdrowia. Doskonale wykonuje swoją pracę. Jeśli ktoś ma wykonywać cesarkę, to właśnie ten lekarz. Sprawdza się również w trakcie porodów naturalnych. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Tomasz Góra

Szpital Wojewódzki nr 1 w Rzeszowie
Rzeszów

Wiedza dr Góry obszerna, tłumaczenia szczegółowe, leki wydają się być trafione, jednak spore zastrzeżenie mam do gabinetu - 250zł za wizytę (Galen przy ul. Warneńczyka) i nie ma choćby parawanu, za którym można się rozebrać...Nawet na NFZ nigdy nie spotkałam się, żeby w gabinecie nie było łazienki...Gdyby dr nie znał się na mojej chorobie, nie przyszłabym tam więcej. Pani z recepcji skasowała bez paragonu 2,50zł za maseczkę (nie wzięłam torebki) ...
Opinia dodana przez: Endless

lekarz Mariusz Szklarczyk

Ginekolog, Ginekolog położnik

"FEMINA" PORADNIA GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZA
Rzeszów, Zbyszewskiego 15
35-119 Rzeszów

Świetny lekarz i cudowny człowiek. Ogromna kultura osobista. Wszystko wytłumaczy, nie śpieszy się, zapisze wszystkie niezbędne badania. Jedyny lekarz do którego idzie się z uśmiechem na twarzy i aż żal wychodzić. Polecam wszystkim, a w szczególności dziewczynom, które jeszcze nie mają doświadczenia z "tymi" lekarzami:)
Opinia dodana przez: i....

lekarz Teresa Wojcik

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy
Hetmańska 120
35-078 Rzeszów

Pani doktor pomimo moich wielkich obaw okazała się świetną kobietą i doskonałym lekarzem. Miła atmosfera i rzetelne informacje przeplatane luźną pogawędką sprawiły, że czułam się swobodnie, cały stres odpłynął, a w dodatku wyszłam w pełni poinformowana. Po poprzednich przykrych doświadczeniach z ginekologami teraz już wiem gdzie mogę bezpiecznie udać się po poradę.

dr n. med. Bogdan Obrzut

Rzeszów

Naprawdę polecam dr.Obrzuta,ja trafiłam do niego w 18 tyg.zagrożonej ciąży a dziś trzymam na kolanach ślicznego,zdrowego synka:)

Edyta Stącel

Szpital Wojewódzki nr 2
Rzeszów

Chodziłam do pani dr. całą ciążę dokładnie tłumaczyła moje ewentualne wątpliwości. Bardzo miła uprzejma i sympatyczna kobieta. Jestem przekonana że swój zawód wykonuje bardzo profesjonalnie. Pozwoliła mi dzięki swojej osobie uwierzyć że są jeszcze prawdziwi lekarze z powołania. Wielki szacunek i wg mnie lekarz godny polecenia na 100 %
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Paweł Zając

Prywatny Gabinet Ginekologiczny lek.med. Paweł Zając specjalista ginekologii i położnictwa Galen
ul. Warneńczyka 111
Rzeszów

To już moja druga wizyta u tego lekarza więc spokojnie mogę napisać opinię i polecić dr Zająca. Miły, dobry człowiek z dużym doświadczeniem.
Opinia dodana przez: Aleksandra B

lekarz Adam Chruściel

Rzeszów

Do Pana Doktora trafiłam zupełnie przypadkiem, ponieważ nie byłam z Rzeszowa, jeszcze żaden lekarz nie zbadał mnie tak dokładnie, wszystko wytłumaczył, wybadał w piersiach dwa guzki, które okazały być się tylko torbielami, bardzo grzeczny, miły, uprzejmy, wszystko konkretnie tłumaczy podczas badania. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Jadwiga Zimny-Stachyra

ul. Kazimierza Pułaskiego 7/86A
35-011 Rzeszów

Bardzo polecam Panią Doktor każdemu, jest naprawde świetnym lekarzem, sumiennym, miłym, wyrozumiałym. Nie wyobrazam sobie chodzic do innego ginekologa. Pani Doktor jest nie do zastąpienia!
Opinia dodana przez: Gabriela

dr n. med. Joanna Kądziołka

Pro-familia
Rzeszów ul Witolda 2
Rzeszów

Moja pierwsza wizyta po której zostanie mi spora trauma. Liczyłam na zrozumienie i trochę empatii jednak nie dostałam nawet tego. Pani doktor była bardzo niemiła, nie słuchała tego co miałam do powiedzenia. Od razu jednak zarzuciła mi że jestem nieprzygotowana - bo nie podałam konkretnych dat miesiączek. A co za tym idzie ona nie jest w stanie mi w niczym pomóc. Dodatkowo stwierdziła, że nie mając konkretnych dat może mi ...
Opinia dodana przez: E

lekarz Artur Dorski

Gabinet
Rzeszów

Każdy lekarz jest inny i każdy pacjent ma inne dolegliwości. Jeśli chodzi o mnie to lekarz w pełni mi pomógł. Nie to co lekarz u którego straciłam 5 lat leczenia. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: agagabi
Pani doktor może jest dobra dla prowadzenia bezproblemowych ciąż, zrobienia usg, wypisania recepty itp. Ale poważniejsze problemy np. ciąża po poronieniu, diagnostyka itp. Pani doktor nie ogarnia. Radzę omijać i szukać innego lekarza

dr n. med. Krzysztof Botiuk

Ginekolog położnik, Ginekolog

Rzeszów

BARDZO DOBRY LEKARZ. DZIĘKI NIEMU JESTEM!!!!!!!

Bohdan Ferenc

Leżajsk , ul. Rynek 22/5
Rzeszów

polecam swietny w swoim zawodzie!!!mialam te przyjemnosc i zarazem szczescie bedac Jego pacjentka przed ciaza jak i podczas ciazy ,dr.Ferenc podjal fachowa decyzje podczas porodu mojej juz 19 letniej corki bez ,,ciecia cesarskiego,, nie wiem czy miala bym te przyjemnosc sie podzielic dzisiaj moja opinia .Serdecznie pozdrawiam doktora i ,,dziekujemy,,Monika z corka