Filtruj terminy

lekarz Marcin Taczalski

Oddział Ginekologii i Położnictwa Szpitala SPZOZ w Siedlcach
Starowiejska 15
Siedlce

Nie polecam żadnej kobiecie. Miły to on owszem jest lecz nastawiony na zarabianie kasy. O mały włos nie pozbawił mnie możliwości macierzyństwa. Nie powinien wogole leczyć kobiet nie majac pojęcia na jakie zabiegi je wysyła.
Opinia dodana przez: Mar.ka

dr Izabella Kamont

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Femina" Poradnia Położniczo- Ginekologiczna
Wojska Polskiego 34A
08-110 Siedlce

Wspaniały lekarz! U Pani doktor byłam na pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolona. Bardzo uprzejma, miła i delikatna osoba. Mimo że była to moja pierwsza wizyta, nie odczułam żadnego stresu czy dyskomfortu z tym związanego. Pełen profesjonalizm, zdecydowanie ginekolog godny polecenia każdej kobiecie.

dr Krzysztof Zydlewski

Ceglana 18a
08-110 Siedlce

Najlepszy lekarz u jakiegokolwiek bylam. Swietna opieka, mnostwo cierpliwosci i odpowiedzi na kazde pytania rowniez te 'glupiutkie' :) polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Ewelina

dr Elżbieta Podgórzak

Ginekolog, Ginekolog położnik

PANMED
Siedlce

Pani doktor to prawdziwa profesjonalistka w swojej dziedzinie, kobieta, która lubi swoją pracę (mimo pewnie zmęczenia). Przyjęła mnie po pobycie w szpitalu w 5 tygodniu I ciąży, podczas gdy moja Pani Ginekolog do której chodziłam wieeele lat mnie olała. A Pan Kardiolog zalecił natychmiastową wizytę u Ginekologa po wypisie ze szpitala, bo dostałam leki, które mogły wywołać poronienie. Jaka była radość, jak Pani dr mnie przyjęła zbadała i powiedziala, ze ...
Opinia dodana przez: Joanna P.

lekarz Benedykt Łazuka

Rynkowa 4 lok. 63
08-110 Siedlce

Najlepszy lekarz u jakiego byłam! Serdecznie polecam. Odnosi się do pacjentki z szacunkiem i potrafi wszystko rzeczowo wyjaśnić. A co dla mnie najważniejsze - nie przepisuje od razu recepty i nie tłumaczy, że tabletki będą najlepszym rozwiązaniem, tylko patrzy również na inne aspekty - zdrowotne jak i osobiste.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Artur Prusaczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Filia nr 1
Piłsudskiego 49
08-110 Siedlce

Najlepszy ginekolog z jakim spotkałam się do tej pory. Specjalista jakich mało. Mały minus za oczekiwanie, ale warto czekać i być profesjonalnie przebadaną. Polecam.

lekarz Dorota Klimowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Filia nr 1
Piłsudskiego 49
08-110 Siedlce

Super Pani Doktor!! Jako jedyna z moich lekarzy podeszła poważnie do mojego problemu trądziku przy braniu antykoncepcji. Jako jedyna zrobiła ze mną wywiad jeżeli chodzi o tolerancje leków. Jest bardzo delikatna przy każdym badaniu. Wszystko tłumaczy, wyjaśnia. Jako jedyna pomyślałam również, o wypisaniu zwykłego zaświadczenia do lekarza rodzinnego o branych lekach, żebym nie musiała się martwić, że zabraknie. I na szczęście, jako jedyna nie zaleca ciąży na każdą kobiecą dolegliwość. ...
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Jacek Kryński

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

Znam Pana Doktora od kilkunastu lat. Chodziłam do niego już jako nastolatka. Jak dla mnie najlepszy ginekolog, do jakiego kiedykolwiek uczęszczałam. Bardzo duża wiedza zarówno merytoryczna jak i praktyczna, wysoka kultura osobista, wzorowe podejście do pacjentki - to niewątpliwie cechy godne zauważenia i docenienia. Zawsze uprzejmy i uśmiechnięty. Wizyta u ginekologa jak wiadomo nie należy do przyjemności, ale dzięki bezstresowej atmosferze jaką podczas spotkania stwarza Pan Doktor, jest ona do ...
Opinia dodana przez: Marta S
Wczoraj wyszłam ze szpitala miejskiego. Z taka dobrocią i uprzejmościa nie spotkałam sie nigdzie. Pani GINTER jest przecudowną OSOBĄ !!!!!! Bardzo miła, usmiechnięta, taka przyjemna i zyczliwa dla wszystkich pacjentek ( nie tylko dla mnie)jak prawdziwa matka. POLECAM KAŻDEMU PANIĄ DOKTOR w 100 %. Chcę zaznaczyc że nie było żadnej" koperty" ani znajmomości. Jak na ORDYNATOR ODDZ. GIN. OSOBA GODNA ZAUFANIA.

Artur Prusarczyk

08-110 Siedlce

wspaniały lekarz ginekolog do każdego podchodzi poważnie dla niego każda pacjentka to nowe wyzwanie

lekarz Waldemar Hahn

Siedlce

Chodziłam do tego lekarza przez kilka lat, rok temu, a może jeszcze wcześniej powiedziałam mu, że mam bóle-zrobił standardowo usg-stwierdził, że "tam nic nie widać" i olał sobie dalsze szukanie przyczyn. Ten problem trwa już bardzo długo a wyjaśnienie "bo musi boleć" nie przystoi doświadczonemu lekarzowi-wybrałam się do następnego ginekologa na konsultacje, wykrył guzy które podrażnione są bardzo bolesne-oczywiście zrobił mi badania-usg nic nie pokazało i stwierdził endometriozę (tej choroby ...
Opinia dodana przez: Malgosia

lekarz Tytus Brągoszewski

szpital wojewódzki
Paderewskiego 13
Siedlce

Polecam Pana doktora w 100 % cudowny człowiek opieka po operacji i kontrola Pana doktora w pierwszych 3 dniach non stop, miły sympatyczny człowiek, wszystko wytłumaczy ba nawet rysunek wykona 🙂.
Opinia dodana przez: Ewa
Polecam Dr.! Zdiagnozował u mnie PCO I niedoczynność tarczycy.Dzięki leczeniu u Pana dr. zaszłam w ciąże, inni proponowali mi tylko in vitro. Cudowny lekarz, fakt że mało mówny ale jak się o coś zapytałam to wszystko wytłumaczył. Wspaniały człowiek z doświadczeniem!

lekarz Krzysztof Zydlewski

Ceglana 18a
08-110 Siedlce

Najlepszy dr jakiego spotkałam na swojej drodze. Prowadził moje dwie ciąże ze szczęśliwym finałem.jesli 3 ciąża to tylko u niego. Od 11 lat jestem jego pacjentka co roku jestem na kontroli i nie wyobrażam sobie innego lekarza. Jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem. Przed nim nie mam wstydu ani innych skrępowan poprostu ludzki dr.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Robert Topyłło

Wojska Polskiego 34A
08-110 Siedlce

Nie polecam Pana Dr, zgłosiłam sie z prośbą o zbadanie blizny po cesarskim cięciu, potraktował mnie okropnie , poczułam sie poniżona i upokorzona.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Jarosław Sprawka

Czerwonego Krzyża 41
08-110 Siedlce

Dzięki Panu dr. Sprawce moja żona i synek o mały włos nie znaleźli się na tamtym świecie. Żona miała bardzo wysokie ciśnienie Pan doktor zamiast skierować do szpitala na oddzial przepisał leki na ciśnienie i kazał czekac. Przestrzegam przed tym lekarzem!!!! Niech nie czuję się bezkarny!!! Obudźcie się!!!!!
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Janina Wójcikowska

Bolesława Krakówki 7
08-110 Siedlce

Lekarka bardzo miła, uprzejma. Polecam ją przy typowych problemach ginekologicznych. Nie zajmuje się leczeniem niepłodności.

lekarz Witold Milczarek

Centrum Dyspozytorskie
Czerwonego Krzyża 45
08-110 Siedlce

lekarz z powołania, takich jak on już prawie nie ma, prowadził moje dwie ciąże i gdyby nie fakt, że w chwili obecnej nigdzie nie przyjmuje to za żadne skarby świata nie zmieniłabym go na innego, to jedyny lekarz do którego miałam 100% zaufanie.
Najlepszy lekarz w siedlcach polecam kazdej:)

dr Andrzej Demczuk

PORADNIA GIN-POŁ
mazurska
Siedlce

Pan doktor prowadził moja pierwszą ciążę i z pełną świadomością mogę go polecić każdemu. Wielu zarzuca mu gburowatość i małomówność, ale pan doktor po prostu nie mówi rzeczy niepotrzebnych, a wizyty u niego to nie są pogaduchy przy herbatce. Nie spotkałam się z sytuacją, żeby nie odpowiedział na moje pytanie. Jeśli uważałam, że nie dowiedziałam się wszystkiego, to zawsze dopytywałam i bez problemu odpowiedź dostawałam. Zawsze pytał jak się czuję, ...
Opinia dodana przez: K.