Filtruj terminy

lekarz Jerzy Giża

Poradnie Specjalistyczne
Nadodrzańska 6
69-100 Słubice

Według mnie rewelacyjny lekarz. Kompetentny, konkretny, a jednocześnie empatyczny i bardzo miły. Dobra atmosfera, przez co stres związany z wizytą ulega zmniejszeniu. Można porozmawiać bez skrępowania. Lekarz na poziomie, wielu lekarzy powinno brać przykład, a służba zdrowia wyglądałaby inaczej.

Wojciech Tartanus

Ul. Lisia 24
69-100 Słubice

Bardzo dobry lekarz prowadzil moja ciaze.delikatny, taktowany,profesjonalny! Jedyny minus to brak KTG ale reszta ok. Polecam
Opinia dodana przez: Patisonnn

Janusz Maziuk

nadodrzańska 4/9
69-100 Słubice

Polecam Doktora Maziuka każdej kobiecie, która zmaga się z jakimikolwiek problemami. Oddając się pod opiekę Pana Doktora, może czuć się spokojna, ponieważ doktor jest dokładnym i profesjonalnym specjalistą. Każda diagnoza była trafna, a wprowadzone to tego natychmiast działania dały szybko dobre efekty.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Jerzy Kempa

Chirurg ogólny, Ginekolog

ul.Słowackiego11b
69-100 Słubice

Cale zycie bylam pacjentka dr.Kepy od 22-go roku zycia az do teraz gdy mam 56 lat.Jest dla mnie jednym z najlepszych lekarzy.Wiem ze obecnie jest bardzo chory ale trzymam za niego kciuki i modle sie za niego.Mam nadzieje ze jeszcze bede mogla go zobaczyc w zdrowiu.Jako doktora polecam
Opinia dodana przez: barbara

lekarz Maria Wanago

Diagnostyka Medyczne Centrum Laboratoryjne Spółka z o.o. Filia w Słubicach
Mickiewicza 6
69-100 Słubice

bardzo mila uprzejma ma swoje lata to też coś mówi samo za siebie no i wiedza a praktyka

Zbigniew Rozalski

Diagnostyka Medyczne Centrum Laboratoryjne Spółka z o.o. Filia w Słubicach
Mickiewicza 6
69-100 Słubice

Lekarz praktycznie od wejścia do gabinetu naśmiewał się ze mnie. Widział mnie ostatnio może ze 3 lata temu,ale na wejściu zamiast dzień dobry rzucił do mnie:"o, pani już przekwita!". Ogólnie nie mam problemu ze swoim wiekiem,ale jeśli lekarz, do którego przychodzę i od którego wiedzy jestem zależna otwarcie szydzi ze mnie, czuję się zdecydowanie nieswojo. Szydził nie tylko z tego,ale i z mojej dolegliwości, czy też może raczej z mojego ...

lekarz Mirosława Tyndyk

ul. Reja 5B