Filtruj terminy

Lekarze Ginekolog Sochaczew

dr Robert Makowski

USG ginekologiczne, Ginekolog

96-500 Sochaczew

3 wizyty u Pana Doktora- zawsze konkretny, zawsze dokładny- dzidzius zdrowy wszystko w porządku. Jaka mieliśmy niemiła niespodziankę gdy po porodzie okazało sie ze dzidzius ma Zespol Downa. Gdy w 37 tyg w związku z komplikacjami miałam badanie usg w szpitalu sw Zofii, Pani Ordynator pierwsze pytanie jakie zadala, to jak wyszedł test w 12 tyg na Zespol Downa. Wtedy byłam zła ze mnie straszy, teraz wiem ze coś zauważyła. ...
Opinia dodana przez: Jola i Marek
{'id': 21850, 'name': u'Sochaczew'} Ginekolog
                                       dr Sławomir Warzęchowski

dr Sławomir Warzęchowski

96-500 Sochaczew

Dzięki Panu Ginekologowi zaszłam w ciąże po 2 latach starania... przyjechać do kliniki alfa mogę kiedy tylko chce. Wspaniały, ciepły człowiek. Polecam z całego serca!!!
Opinia dodana przez: M.
{'id': 21850, 'name': u'Sochaczew'} Endokrynolog
                                       dr n. med. Włodzimierz Cieśla

dr n. med. Włodzimierz Cieśla

Endokrynolog, Ginekolog położnik

96-500 Sochaczew

Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą endokrynologiem , przy czym jest człowiekiem. Mało jest takich lekarzy. Zdziwiona byłam jak Pan doktor przeprowadzał ze mną pierwszy wywiad. Wypytał o najdrobniejsze szczegóły. Po mojej minie widział, że jestem zdziwiona tymi pytaniami, więc mi wszystko wytłumaczył. Przejrzał wszystkie wyniki od innych lekarzy. Zrobił USG i zlecił bardzo dużo babań. Jest to lekarz ,który patrzy i leczy cię jako całość , a nie tyko ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marzena Madej-Jędrzejczak

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna
Marszałka Józefa Piłsudskiego 16/2A
96-500 Sochaczew

Najlepsza Pani Doktor, miła, bardzo zaangażowana, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, wszystko dokładnie wyjaśnia. Wizyta w komfortowej, serdecznej atmosferze i faktyczne zainteresowanie pacjentem. Badanie: cytologia, usg przeprowadzone sprawnie, bezbolesnie z niebywała delikatnością. Jestem bardzo wdzięczna za szybką i trafną diagnozę. Polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Teresa Wierzbicka

Bojowników 59
96-500 Sochaczew

Pani Teresa uratowała mi pierwszą ciąże mam wspaniałą córkę która ma już 17 lat i drugą również mam dzięki niej dwójkę wspaniałych dzieci była przy mnie zawsze prowadziła mnie jak własna mama za rękę kobieta stanowcza a zarazem bardzo miła nie zapomnę jej nigdy
Opinia dodana przez: KATARZYNA

dr n. med. Wojciech Jalowski

Narutowicza
96-500 Sochaczew

Najlepszy ginekolog w mieście. Wszystko wyjaśnia, uprzejmy, z podejściem do pacjentki. Polecam jak najbardziej

lekarz Jerzy Niewiadomski

Polna 5
96-500 Sochaczew

Bardzo dobry lekarz, wyposażenie gabinetu na wysokim poziomie, miły, rzetelny, opanowany, polecam !!!
{'id': 21850, 'name': u'Sochaczew'} Endokrynolog
                                       dr Małgorzata Zalewska

dr Małgorzata Zalewska

Endokrynolog, Ginekolog

96-500 Sochaczew

Zupełny brak empatii dla pacjenta, który dla pani doktor jest tylko skreślonym krzyżykiem na liście :-) Gdybym nie zadawała pytań, to nic bym się nie dowiedziała. Szkoda pieniążków. Jestem bardzo rozczarowana. Nie polecam!

lekarz Maria Gromek-Jaworska

Al. 600-lecia 23A/26
96-500 Sochaczew

Tragedia nietolerancji nikomu raz byłam i wsadziła mnie doszpitala z nie wiadomo czym a nic nie bylo

lekarz Bogdan Śliwicki

NZOZ Centrum Medyczne
ul. Ignacego Kraszewskiego 14
96-500 Sochaczew

Lekarz Ginekolog który przyjmuje swoją pacjentkę w ciąży, która ma krwawienie przepisuje lek pod nazwą "Luteina" i poleca odpoczywać w domu. Ludzie!!!! Omal nie straciłam ciąży, szybko do szpitala i co??? Okazało się, że na usg nawet nie rozpoznał ciąży bliźniaczej. Zdecydowanie nie polecam.
Opinia dodana przez: MissM

dr Bogdan Śliwicki

NZOZ Centrum Medyczne
ul. Ignacego Kraszewskiego 14
96-500 Sochaczew

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami. Lekarz niegodny polecenia, wmówił mi ze mój okropny ból brzucha był spowodowany owulacją podczas gdy 3 dni później dostałam okres…podczas badania był niedelikatny, komentował rzeczy w taki idiotyczny sposób, ze chciało się wyjść z płaczem. Zero empatii, zero chęci pomocy. Na prośbę o L4 na jeden dzień, który byl wyjęty z życia przez ten okropny ból, zareagował śmiechem i z łaski wielkiej wystawił. Gdybym przed ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Bożena Buczek

Narutowicza
96-500 Sochaczew

Tragedia.... Przez wielkie T. Wredna, nie rozpoznała NT Ciążowego, cukier też zostawiał wiele do życzenia. Końcówka ciąży a pani z tekstem do mnie... " jest dużo gabinetów można iść do innego" albo taki" nie wiem jak mam do pani mówić pani ciągle płaczę! " yyy halo kobiety w ciąży częściej płaczą tym bardziej jak spotykają takie" MIŁE " OSOBY. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

lekarz Sławomir Wronisz

Przychodnia ALMED