Filtruj terminy

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinet Marek Dawicki
Gdańska 34a
83-200 Starogard Gdański

Chciałabym polecić Dr. Dawickiego każdej kobiecie szukającej profesjonalnej opieki ginekologicznej. Jego wiedza, doświadczenie i umiejętności są niesamowite. Zawsze odpowiada na moje pytania w sposób jasny i zrozumiały, co pomaga mi zrozumieć moje zdrowie i podejmować najlepsze decyzje. Jego pozytywne podejście sprawia, że wizyty u ginekologa stają się mniej stresujące.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Małgorzata El Ghaba

Przychodnia Lekarska
Generała Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Pani doktor zawsze odpowiada na wszystkie pytania bardzo wyczerpująco, ze wszystkim pomoże i doradzi. Podczas wizyty atmosfera jest przyjazna i jest po prostu miło. Polecam Panią doktor wszystkim paniom! Jedyną niedogodnością jest fakt, że na wizyty nie prowadzone są zapisy i kobiety wchodzą do gabinetu w kolejności w jakiej przyszły. A to czasem wiąże się z nawet kilkugodzinnym oczekiwaniem na swoją kolej - dowodzi to jednak jak chętnie ludzie do ...
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Anna Szkop-Dominiak

Os. Kopernika 21
83-202 Starogard Gdański

Dobra lekarka, tłumaczy i o wszystko można zapytać, a ona odpowie ;) Poza tym bardzo miła i z dużą wiedzą.

lekarz Monika Monkiewicz

ISPL Gabinet Psychiatryczny
Jana Pawła II 5, MEDPHARMA
83-200 Starogard Gdański

Pani doktor jest lekarzem godnym polecenia. Sympatyczna, spokojnie odpowiada na pytania i wszystko tłumaczy.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Irmina Cuszyńska-Kruk

Skłodowskiej-Curie
83-200 Starogard Gdański

Najlepsza Pani doktor, jaką mogłam sobie wymarzyć. Prowadziła obydwie moje ciąże, bardzo rzetelnie i kompetentnie. Uprzejma, miła, z dużą empatią.

lekarz Marian Polaszewski

Skalskiego 12
83-200 Starogard Gdański

Uwazam tego Pana za Gbura. Podejscie do pacjentki poniżej krytyki. Na zadawane pytania odpowiada wymijająco lub wcale. Potrafi również wypowiedzieć jakiś żart po którym nie wiadomo czy się smiać. Gdy pytam o możliwe problemy nie potrafi nic wyjaśnić i robi zdziwioną minę "po co takie pytania?" Zdecydowanie nie polecam. Zdecydowanie brak dobrego wychowania i taktu. Co do wiedzy...może coś wie ale nie potrafi wytłumaczyć, wyjaśnić. Nie potrafię temu Panu zaufać.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Maciej Wojciechowski

Starogard Gdański

Pan Doktor jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Posiada obszerną wiedzę i kompetencje. Jest konkretny, sympatyczny, odpowiada na zadane pytania w sposób obszerny. Poświęca dużo czasu swoim pacjentkom. Polecam.
Opinia dodana przez: Magda P.

lekarz Katarzyna Dzieło-Cierpiał

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
dr. Józefa Balewskiego 1
83-200 Starogard Gdański

Nie polecam. Bylam na wizycie jako matka karmiąca, stopniowe odstawienie od piersi. Na zapytanie o stwardnienia piersi, lekki ból, otrzymałam odpowiedź, że ona nie jest od badania piersi, a tym bardziej gdy karmię. To przepraszam kto jak nie ginekolog bada piersi? Na zapytanie o USG, odpowiedziała że mogę sobie zrobić, ale nie wie czy ktoś je wykona jeśli karmię, więc lepiej po zakończeniu karmienia. Nic od siebie nie powiedziała, nie ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Jacek Szczepański

Nierzwickiego 12
83-200 Starogard Gdański

ZDECYDOWANIE ODRADZAM TEGO LEKARZA. Potwierdzam moje ostatnie przedmówczynie - ten lekarz to jakiś żart, a za pozytywne opinie musiał chyba komuś zapłacić... Nigdy nie spotkałam się jeszcze z takim potraktowaniem w gabinecie ginekologicznym. Mimo dość młodego (ale nie ZBYT młodego, który miałby chyba usprawiedliwić potraktowanie mnie z góry, tak jak to uczynił szanowny pan doktor) wieku u paru specjalistów już gościłam i każdy, czy to pan czy pani, przyjmujący prywatnie ...

lekarz Teresa Obrocka

ISPL Gabinet Psychiatryczny
Jana Pawła II 5, MEDPHARMA
83-200 Starogard Gdański

Witam, chodze do Pani Doktor od wielu lat. Bylam zawsze bardzo zadowolona. Pani Doktor doklanie mowi jak bedzie wygladalo badanie, zawsze delikatna, pelen profesjonalizm, czystosc w gabinecie. Na prosbe telefoniczna przyjezdza do gabinetu jesli jest taka potrzeba. Pozdrawiam serdecznie Celina J.
Opinia dodana przez: Celina

lekarz Klaudia Barwińska-Pobłocka