Filtruj terminy

Ginekolog położnik, Ginekolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik

Pani doktor mnie operowała i jestem bardzo zadowolona z jej leczenia. Bardzo kompetentna i wnikliwa. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Anetta

lekarz Marian Drela

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,VENA"
Racławicka 16
21-040 Świdnik

Byl najbardziej kompetentnym lekarzem jakiego znalam..bylam pacjetka dr.przez 25 lat ...bardzo mi przykro ze juz nie ma

lekarz Wojciech Szlichtyng

Mawo s.c.
Świdnik ul. Ratajczaka
21-040 Świdnik

Dr Szlichtyng - chadzałam w ciąży. Zdanie podzielone i to bardzo skrajnie. W gabinecie prywatnym dr jest bardzo miły, uprzejmy, sypnie nawet jakimś żarcikiem a nawet wysłucha! Wszystko chyba po to, by zrekompensować czas oczekiwania na wizytę, który zazwyczaj przychodzi ok. 3 godzin po umówionej. A jeżeli ciężarna "tylko na usg" może przedłużyć się nawet do godzin północnych. Za to promocja - jeżeli lekarz prywanie prowadzi Twoją ciążę i u ...

lekarz Janusz Sikora

Poradnia K i szpital
Świdnik

Jestem zadowolona z wizyt u pana doktora, trafiłam do niego przypadkiem. Jest miły, wizyta zawsze przebiega w spokojnej atmosferze.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Hanna Zakrzewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Przychodnia Specjalistyczna Al.Lotników Polskich
Al. Lotników Polskich 22/117
21-040 Świdnik

Na swojej drodze spotkałam wielu ginekologów i z całą odpowiedzialnością mogę polecić panią dr. Zakrzewską. Zawsze miała dla mnie czas, wysłuchała, wpisała co trzeba a leczenie zawsze trafione. Prowadziła moje 3 ciąże i naprawdę czułam sie zaopiekowana po mimo, że ciąże były zagrożone. Jednym słowem jest to lekarz godny zaufania i dziękuję Pani dr. za okazane serce.

lekarz Cezary Skórzewski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Zdrowia Psychicznego i Uzależnień
21-040 Świdnik

Bardzo odradzam. Doktor prowadził ciążę od samego początku aż do 34 tyg ciąży. Bardzo nie uprzejmy, grubiański , lekceważący.Prosbę o skierowanie na oznaczenie grupy krwi ,kóre należy zlecić jeszcze przed 10 TC i przerzucił odpowiedzialność na mnie ,że powinnam sobie sama zrobić prywatnie. Uprzedzony. Na każdej wizycie wymuszanie założenia maseczki mimo mojej astmy i tego że sam nosi maskę na całej twarzy. Nie miłe komentarze na temat szczepień kowidowych i ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jan Kowalczyk

21-040 Świdnik

Jestem bardzo zadowolona z pierwszej jak i drugiej wizyty. Zdecydowanie najlepszy ginekolog pod względem podejścia do młodych pacjentek, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z dbaniem o sprawy intymne :)
Opinia dodana przez: Ewelina

Wojciech Skowroński

21-040 Świdnik

Niekompetentny, nie potrafi odczytać wyników badań. Nie zna się widocznie na prawidłowych wynikach hormonów i glukozy w ciąży. Odmawia wystawienia zwolnienia kobiecie w ciąży nie pytając nawet gdzie i w jakich warunkach pracuje
Opinia dodana przez: Jastin

lekarz Dariusz Repeć

J.Słowackiego 13/9 A
21-040 Świdnik

Jestem pacjentka Pana Repecia od dłuższego czasu. Nie zgadzam się z opiniami innych. Pan doktor zawsze dokladnie wysłuchuje moich obaw i dolegliwości, a jestem trudnym przypadkiem. Zawsze skazania Pana doktora były trafne. Zdarzyło mi się trafić także na jego opiekę w szpitalu. Zawsze na koniec dyżuru zaglądał do mnie pytał o samopoczucie i sprawdzał mój stan. Z czystym sumieniem polecam.
Opinia dodana przez: Paulina

kard. Stefana Wyszyńskiego 53

lekarz Hanna Stelmaszewska-Patyra

Mickiewicza 1/49

lekarz Maria Muszyńska-Orzelska

Centrum Medyczne "INTER- MED" s.c.
ulica Kruczkowskiego 6/A

lekarz Anna Rykowska-Pierzchała