Ginekolog Szczecin

Wojciech Głąbowski

Szczecin

Świetny lekarz. Młody, ale bardzo kompetentny. Widać, że lubi swoją prace i kontakt z pacjentem. Polecam

lekarz Grzegorz Pałasz

Czeremchowa 2
Szczecin

Lekarz godny polecenia,,,naprawdę polecam, ginekolog z powołania, POLECAM!!!

Lekarz godny polecenia,,,naprawdę polecam, ginekolog z powołania, POLECAM!!!

lekarz Mirosława Grzegorzewicz

Duńska 25
Szczecin

Bardzo miła i delikatna Pani dr. Wzbudza zaufanie, zdecydowanie polecam ją swoim znajomym.

Marek Bulsa

Szczecin

Polecam w 100%. Odpowiada na wszystkie pytania, wszystko tłumaczy. Odbiera telefon o każdej porze, nawet w weekend.

lekarz Ryszard Nowicki

Przychodnia Medyczna PRAMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
aleja Wyzwolenia 7
Szczecin

Lekarz z powołania. Znam Pana Ryszarda od jakiś 14 lat. Nigdy mnie nie zawiódł. Inni lekarze spisali mnie na "straty", mówili, że już nigdy nie będę miała dzieci. Trafiłam przypadkiem do tego lekarza, Zajął się moim problem. Po roku urodziłam zdrową córke, teraz ma 12 lat. Teraz mam synka 1,5 rocznego. Lekarz Ryszard Nowicki prowadził ciążę bardzo opiekuńczo. Doradzał i opiekował za każdym razem. Groziło mi poronienie.
Wszytkie moje koleżenki które były u niego, wróciły kolejne razy i są tego samego zdania co Ja. Lekarz z powołania z miłym podejściem.

Opinia dodana przez: Swietłana

lekarz Sylwester Ciećwież

UNI-MED
ul. Wielkopolska 24/3
Szczecin

Moja pierwsza wizyta u tego lekarza i stres z nią związany okazał się bezpodstawny Profesjonalna opieka , diagnoza , podejście do pacjentki , wszystko na tzw. szkolną szóstkę. Polecam wszystkim paniom, a szczególnie w średnim wieku .

Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Małgorzata Jasiek-Uzar

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinety Ginekologiczne
Nowowiejska 1C/U1
Bezrzecze, Szczecin

W 100% POLECAM. Wspaniały lekarz, gdyby nie Pani Małgosia nie mielibyśmy z mężem naszego wspaniałego syna. Wszystko dzięki szybkiej diagnozie i leczeniu. Bardzo sympatyczna i kompetentna.Przede wszystkim wspaniała osoba. POLECAM!!

lekarz Dorota Gródecka-Szwajkiewicz

Szczecin

Pani doktor ma zawsze czas żeby porozmawiać, wyjaśnić wszystko. Zawsze gdy dzwonię to odbiera i najważniejsze pamięta swojego pacjenta co jest rzadkością. Bardzo ale to bardzo polecam Panią doktor Gródecką!

Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Ewa Sznura

Medicover Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Malczewskiego 26

Lekarz godny polecenia.

Lekarz godny polecenia.
Wizyty zawsze o czasie i bez pośpiechu, dzięki czemu można się wszystkiego dowiedziec od Pani Ewy. Takze przy badanich jest delikatna i wszystko na bieżąco omawia-widać tu spore doświadczenie. Nie traktuje pacjentek ,,sztukowo" tak jak mój poprzedni gin dlatego mogę ją w 100% polecić!

Sławomir Kuźniak

PRAKTYKA POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNA

Szczecin

Lekarz na najwyższym poziomie wiedzy i profesjonaluzmu. Wielkie wow. Dziękuję Panie doktorze. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Karolina