Lekarze Ginekolog Szczecin

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital - Zdroje
Mączna 4
Szczecin

Fachowy, rzetelny. Posiada ogromną wiedzę. Mówi dużo, ale na temat. Potrafi doradzić najlepszą metodę antykoncepcji przytaczając argumenty za jak i przeciw. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Magda Wójcik

dr n. med. Cezary Partyka

Centrum Medicover Szczecin
Malczewskiego 26
71-612 Szczecin

Jestem pacjentką Pana Dr Partyki od ponad 2 lat :) trafiłam na niego w Szpitalu MSWiA, gdzie miałam nagłą operację. Czułam się bardzo zaopiekowana przez Pana Dr, wielokrotnie w czasie swojego dyżuru przychodził i dopytywał jak się czuję. Dlatego nie miałam wątpliwości, że zgłoszę się do niego na kontrolę po pobycie szpitalnym. I tak zrobiłam. W czasie wizyty również bardzo kompetentny i optymistyczny, kiedy miałam dużo wątpliwości co do mojego ...
Opinia dodana przez: Ania W.

Sławomir Kuźniak

PRAKTYKA POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNA
Szczecin

Wspaniały lekarz o wspaniałym podejściu do pacjentki. Prowadził moją 2gą ciążę od 20 tc. Bardzo miły, sympatyczny, zainteresowany zdrowiem pacjentki. Wizyty przebiegały bez pośpiechu w bardzo spokojnej atmosferze, a poród przez cc przebiegł bardzo profesjonalnie i szybko, rana super zagojona. Godny jak najlepszego polecenia.
Opinia dodana przez: Marta

dr Krystyna Lange-Konior

ul. Milczańska
Szczecin

Korzystam z wiedzy i doświadczenia Pani doktor już wiele lat. Prowadziła moją ostatnią - trzecią ciążę, która z racji mojego wieku (39) sprawiała trochę problemów. Pani doktor z pełnym zaangażowaniem podchodziła do sprawy, mówiła o prawidłowościach tak późnej ciąży i ewentualnych zagrożeniach. Czuwała nad zdrowiem moim i dziecka - w sposób wykazujący ogromną troskę. Dzięki Niej wszystko potoczyło się pomyślnie. To bardzo dobry, kompetentny i oddany lekarz. Każdą pacjentkę traktuje ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Barbara Rajewska

SPSK 2 POMORZANY
POWST.WLKP 72
Szczecin

Odkąd wyprowadziłąm się ze SZczecina, nie mogę znalezc swojego gino. Nie znalazł sie jeszcze zaden, ktory moglby chociaz w polowie zastąpić p.Rajewska. Cudowna kobieta, lekarz!
Opinia dodana przez: bla
Doktor niezwykle zrównoważony, bardzo sympatyczny i kompetentny. Dodatkowo wyjątkowo przystojny :) Polecam.
Opinia dodana przez: rotato

dr n. med. Wojciech Kozik

MSWIA Szczecin Jagiellońska
Reymonta 22d
71-276 Szczecin

Wspaniały lekarz, zgadzam się ze wszystkimi napisanymi opiniami. Polecam każdemu wspaniale doradzi i pomorze. Szczerze wspaniała osoba.
Opinia dodana przez: Anonim121

dr Piotr Olender

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Gabinet Ginekologiczny Piotr Olender
Al. Wojska Polskiego 107 A/3
Szczecin

Dr Piotr Olender jest bardzo sympatycznym i otwartym lekarzem, który szczegółowo przeprowadza badania oraz dokładnie i jasno wszystko tłumaczy. Ma indywidualne podejście do każdej pacjentki, jest profesjonalny w swoim zawodzie. To bardzo dobry lekarz, do którego chodzi się ze świadomością, iż oddaje się w dobre ręce. Chodzę do niego od ponad 10 lat, gdzie miałam wizyty u innych ginekologów przed wyborem właśnie tego, jak i w trakcie. Natomiast właśnie ten ...
Opinia dodana przez: Joanna
Pan doktor Wojciech Głąbowski jako jedyny sięgnął przyczyny moich problemów i pomógł mi (z kobiecym problemem). Lekarz ten specjalizuje się w leczeniu niepłodności co dodatkowo podnosi jego kompeteencje. Jako lekarz pierwszego kontaktu jest dokładny, każdy opisany przez nas objaw dokładnie analizuje. Aby dobrać leki przeprowadza liczne badania (jako jeden z niewielu z którymi sie do tej pory spotkałam). Każdej kobiecie która w przyszłości chce założyć rodzinę polecam go!
Opinia dodana przez: ehhh

lekarz Mirosława Grzegorzewicz

Duńska 25
70-685 Szczecin

Bardzo miła i delikatna Pani dr. Wzbudza zaufanie, zdecydowanie polecam ją swoim znajomym.

dr Małgorzata Jasiek-Uzar

Ginekolog, Ginekolog położnik

Gabinety Ginekologiczne
Nowowiejska 1C/U1
71-219 Szczecin

W 100% POLECAM. Wspaniały lekarz, gdyby nie Pani Małgosia nie mielibyśmy z mężem naszego wspaniałego syna. Wszystko dzięki szybkiej diagnozie i leczeniu. Bardzo sympatyczna i kompetentna.Przede wszystkim wspaniała osoba. POLECAM!!

lekarz Piotr Kolczewski

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Długo zastanawiałam się jakimi słowami opisać moja przygodę z Dr. Piotrem Kolczewskim, słowo dobry to za mało wiec się troszkę rozwinę :) Zgłosiłam się do Dr na zabieg Labioplastyki, czując od lat dyskomfort pod każdym względem: sport , koronkowa bielizna, współżycie, zawstydzenie.. sama rozmowa o tym była krępująca - ale Pan Dr bardzo szybko swoim profesjonalizmem sprawił ze poczułam się swobodnie i komfortowo, zaproponował kompleksowe rozwiązanie i zagwarantował ze będzie ...
Opinia dodana przez: Elzbieta B.

lekarz Sylwester Ciećwież

UNI-MED
ul. Wielkopolska 24/3
70-451 Szczecin

Moja pierwsza wizyta u tego lekarza i stres z nią związany okazał się bezpodstawny Profesjonalna opieka , diagnoza , podejście do pacjentki , wszystko na tzw. szkolną szóstkę. Polecam wszystkim paniom, a szczególnie w średnim wieku .
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Agata Pietruczuk (Świszczowska)

PSK-2 Klinika Położnictwa i Ginekologii
ul. Powstańców Wielkopolskich 72
Szczecin

Polecam Panią Agatę w 100%, sympatyczna i ciepła osoba. Budzi zaufanie. Ma dużą wiedzę, potrafi pomóc. Jest kompetentna.

lekarz Przemysław Ustianowski

P U M Szczecin
unii lubelskiej 1
71-470 Szczecin

Bardzo dobry lekarz i równie bardzo dobry człowiek. Tworzy dobrą atmosferę, o wszystko można zapytać bez stresu. Wiedzę ma bardzo dużą i chętnie się nią dzieli. Poprostu idealny lekarz-mężczyzna dla kobiety.

lekarz Ewa Sznura

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Lekarz godny polecenia. Wizyty zawsze o czasie i bez pośpiechu, dzięki czemu można się wszystkiego dowiedziec od Pani Ewy. Takze przy badanich jest delikatna i wszystko na bieżąco omawia-widać tu spore doświadczenie. Nie traktuje pacjentek ,,sztukowo" tak jak mój poprzedni gin dlatego mogę ją w 100% polecić!

lekarz Ryszard Nowicki

PRAMED
aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin

Lekarz z powołania. Znam Pana Ryszarda od jakiś 14 lat. Nigdy mnie nie zawiódł. Inni lekarze spisali mnie na "straty", mówili, że już nigdy nie będę miała dzieci. Trafiłam przypadkiem do tego lekarza, Zajął się moim problem. Po roku urodziłam zdrową córke, teraz ma 12 lat. Teraz mam synka 1,5 rocznego. Lekarz Ryszard Nowicki prowadził ciążę bardzo opiekuńczo. Doradzał i opiekował za każdym razem. Groziło mi poronienie. Wszytkie moje koleżenki ...
Opinia dodana przez: Swietłana

lekarz Katarzyna Oronowicz

ul. Szafera 24a
Szczecin

Przemiła, kompetentna, rzeczowa. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do Pani Kasi. Pani doktor jest nie tylko świetnym fachowcem, ale także miłą, kontaktową, wzbudzającą zaufanie osobą.
Opinia dodana przez: Afrodyta

prof. dr hab. n. med. Marek Bulsa

I.S.P.L. Marek Bulsa
Inspektowa 6b
71-220 Szczecin

Najlepszy lekarz jakiego znam.. Kontretny, z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym. Wszystko dokładnie tłumaczy. Do tego super humor. Polecam z całego serca..
Opinia dodana przez: Elżbieta H.

dr n. med. Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
70-783 Szczecin

Długo szukałam dobrego ginekologa. Do p. Katarzyny trafiłam przez przypadek, po bólu spowodowanym torbielami na jajnikach. Pierwsza wizyta była prywatna, kolejne państwowe- p.doktor traktowała mnie identycznie. Prowadziła moje dwie ciąże. Odpowiada na wszystkie pytania, jest serdeczna, pełna empatii, delikatna, każdą pacjentkę traktuje wyjątkowo, poświęca tyle czasu ile pacjentka potrzebuje. Jeśli zdecyduję się na trzecie dziecko z pewnością będzie p.Strojny będzie prowadzić moją ciążę, ponieważ mam do niej pełne zaufanie. Najlepszym ...