ginekolog

lekarz Magdalena Hołownia

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64

Średnia ocen: 5/5

Goraco polecam pania ginekolog. Pełen profesjonalizm Czułam sie bardzo komfotowo co w przypadku takiego lekarza jest kluczowe. Jeszcze raz polecam

Ginekolog Warszawa lekarz Witold Świechowski

lekarz Witold Świechowski

Ginekolog   (+1 więcej)

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15

Super lekarz godny polecenia można mu zaufać i czuć sie przy nim bezpiecznie. Kompetentny w swoim fachu umie rozmawiać z ludźmi i zawsze śluzy pomoca. Nie ma lepszego w Radomiu!!!!!

Opinia dodana przez: marlena

lekarz Rafał Ufnalewski

Ginekolog

None
Aleja Pokoju 27B/20A
Kraków

Kompetencje na najwyższym poziomie, a to przecież najważniejsze. Ogólnie bardzo dobre wrażania po wizycie.

Wolny termin: jutro o 17:45. Sprawdź inny.
Ginekolog Warszawa lek. med. Anna Stanisławska

lek. med. Anna Stanisławska

Ochota Medical Center
Mochnackiego 10
Ochota, Warszawa

Polecam, bardzo uprzejma i kompetentna Pani doktor. Badania wykonywane są dokładnie i delikatnie a cała wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze.

lekarz Marcin Lewandowski

DARIMED - Centrum Zdrowia
ul. Prosta 42
Kielce

Średnia ocen: 5/5

Po pierwszej wyzycie - bardzo miły, profesjonalny i konkretny lekarz. Odpowiada na wszystkie pytania, upewnia się czy wszystko jest jasne. Nie pośpiesza, nie pogania pacjenta, a przy tym jest bardzo miły, uprzejmy. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Oli

lek. med. Elżbieta Kozłowska

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
Śródmieście, Warszawa

Jestem stałą pacjentka od lat i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Pani doktor jest najukochansza, super ciepła osoba z dużą wiedzą, a na pacjenta patrzy jak na całość a nie jedynie pojedyncza dolegliwość. Zdecydowanie polecam :)

Opinia dodana przez: Kasia

lek. med. Grzegorz Chruściel

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Grzegorz Chruściel
ul. Narutowicza 65
Biała Podlaska

Najlepszy lekarz z jakim miałam przyjemność . Konkretny z dużą dozą empatii. Zdecydowanie polecam!

Ginekolog położnik Warszawa dr Janina Szymańska

dr Janina Szymańska

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Ochota Medical Center
Mochnackiego 10
Ochota, Warszawa

Wspaniała Pani Doktor. W każdym calu profesjonalna. Podejście do pacjenta też bardzo dobre. Z czystym sumieniem polecam!

dr n. med. Piotr Raczyński

Ginekolog   (+2 więcej)

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Drodzy. Ja polecam tego lekarza rodziłam w IMiD i naprawdę jestem super zadowolona nikt inny chyba by się tak nie zaopiekował jak on. Wszystko wytłumaczył przed porodem jak to będzie wyglądało, a miałam cesarskie cięcie. wstałam po 10 h i super się czułam a rana jest już prawie nie widoczna. To jest super lekarz z powołaniem.