ginekolog wasilewski

Ginekolog

None
ulica Kopernika 7
Inowrocław

Bardzo dobry lekarz. Prawie rok temu pojawił się u mnie problem. Przez przypadek trafiłam na dra Wasilewskiego i jestem za to wdzięczna losowi. Bardzo mi pomógł i wyleczył. Można z nim swobodnie porozmaiwać, o wszystko zapytać. Nigdy nie sugerował, że mam przyjść do Jego prywatnego gabinetu, jak to robią inni lekarze.

Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

lekarz Krzysztof Wasilewski

al. Kopernika 7
Inowrocław

Bardzo dobry lekarz ,godny polecenia, prowadzil dwie moje ciaze wiec moge z czystym sumieniem polecic Pana Doktora

Opinia dodana przez: Gosia

Tadeusz Wasilewski

Ginekolog   (+1 więcej)

Nowy Świat 69
Supraśl

Bardzo kompetentny, troskliwy, uprzejmy, wiarygodny. Nie czuje się różnicy, że jest się pacjentem na NFZ, czy prywatnie. Pomaga, szuka przyczyn.

Opinia dodana przez: Dorotea doroteczka33

lekarz Jacek Wasilewski

Ginekolog

Obrońców Westerplatte 19 lok. 1
Tczew

Doktor Wasilewski dzięki swoim szybkim i mądrym decyzjom uratował życie mojego dziecka. Zawsze dokładnie uzasadniał swoje diagnozy, miły, taktowny. Nie wyobrażam sobie teraz iść do innego ginekologa.

Opinia dodana przez: Małgorzata